Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nathali
29. jún 2009

no to mas pravdu nastatie pracujeme obaja ale tiez to neni lahke kupili sme auto tak este mame posledne dve splatky a bude to uz super 🙂ale niekdy uz nevladzem a mam vsetkeho pokrk

nelynka
29. jún 2009

boze...auto...to bolo dakedy, to bol zivot kym to bolo "len" auto 😀 , kym neprisla hypo a dalsie veci...hah..
ale chcela som tak mam, a som rada ze mam..dieta pocka, este nie som taka stara..peknych 10rokov mam este ca (aj ked by som ho rada stihnut do 25ky)
ale tak ako som po nom predtym neskutocne tuzila, tak budem teraz rada ked par rockov este pocka... 😀

nelynka
29. jún 2009

nic idem, si lahnut...aby som vstala doobeda, nie poobede..
tak dobru nath, pekne sny prajem

nathali
29. jún 2009

ja som zasa bola taka ze dieta nieeeeee,nechcem a naco? a este som mlada a taaak ale teraz ja ani neviem co sa stalo ale hrozne ho chcem byvania sa nebojim na sk by sme sa vratit mohli vzdy tam byt mame aj ked tu sme v podnajme postavit alebo kupit sa da vzdy a peniaze neries lebo inak by sme si babo nedovolili nikdy vzdy by nieco prislo

leatea
29. jún 2009

ahojte babule 🙂 som tu dlho nebola..musim sa polepsit,len neviem kedy..kedze teraz mame posledny tyzden v praci a je toho stale dost..vonku je dost teplo a rozmyslame,ze by sme sli niekedy podvecer vonku zahadzat si disk,nech sme aj na cerstvom vzduchu..a dalsi tyzden ideme na ten vikend..tak este aj nakup treba spravit,no dnes nas dazd zahnal domov..kedze som si chcela skusat sandale,no urcite nie na spinave nohy 😅 😕 a kym sme prisli domov,tak bolo zas nadherne 😨

a vy sa ako inac mate? mali by ste to nejako zhrnut,nech nemusim vsetko zameskane citat..
jedine,co som si precitala bolo to,ze nely ma hlavu plnu dlhov a az po nich sa nasleduje babo 😅

drzte sa..a hadam coskoro pridem aj v dobe,ked tu budete 😀 😀 😀

nathali
29. jún 2009

ahoj lea ja som tu 🙂 noo neviem ci sa tu zavedie nejak suhrn sprav za cely den to asi nie noo kazdopadne sa mame asi vsetky ako na hojdacke raz dobre a potom zas zle a o pocasi ani nehovorim niekedy sa zastav a pokecaj 🙂

riana12
30. jún 2009

Dedko leží na posteli a prihovára sa svojmu orgánu:
- No tak, postav sa, veď to je taká krásna ženská, no tak!
Babka z kúpeľne:
- Už môžem, dedo?
- Buď ticho, veď ťa pozná po hlase!

riana12
30. jún 2009

Tak dobre ranko 🙂

nelynka
30. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

Ahoj Nely 🙂

nelynka
30. jún 2009

ako? uz zarezavas v praci poctivo?

cipsinka
30. jún 2009

ahojte 🙂 ,

ja som dnes stala uz o pol deviatej to je u mna zazrak 😕 😕 😕 😕

nelynka
30. jún 2009

ahoj cipsus, mna zobudili o deviatej a uz som nevedela spat..
dneska je tu krasne, tak sa pojdem cez obed vyvalit vonku na slniecko a kus nachytat farbu 😀

riana12
30. jún 2009

Nely, ja uz zarezavam od pol osmej, teraz som si dala pauzicku na jogurtik 😀

nelynka
30. jún 2009

mnam jogurtik, dobry napad idem si daj aj ja, activiu hruskovu 😀 😀

baby ja som sa normalne zamilovala 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

Nely a do koho/coho? 😕

Ja mam zas acitviu bielu sladku. Tu obyc by som ani zazrakom do seba nenatrepala 😝

cipsinka
30. jún 2009

bola som dat prat

riana12
30. jún 2009

Cipsi, aka sikulka je z teba 😵 😉.

Ja len hnijem tot pri pc 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

o hodinku aj nieco musim ist do obchodu nemame toaletny papier a minula sa mi uz NIEVA na tvar tak sa aspon prejdem ale musim pockat kym mi doperie pracka nech ju vyvesiam,lebo u nas je pod mrakom tak dufam,ze nezacne prsat lebo neviem kde povesiam tie matove veci

nelynka
30. jún 2009

riana do jednej skladby 😀 😀

tak ja ziaden jogurt do seba nenatrepem, preto si tam davam granko a to uz problem nie je potom 😀 😀 😀

cipsi aj ja periem, poslednu varku a dneska by som mala aj pozehlit zase nieco,ale to az odpoledne..
a chcem is vecer zase nejake letaciky rozniest ked pride starky domov...do tych mensich dedin 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

rina musim,musim Mato kazdy den nove tricko musi mat v robote lebo on velky hygienik a uz si neda na druhy den,kedze je tu teplo a spoti sa 😉 😉 😉 a druhy pracku idem dat spodne pradlo,lebo aj toho je ako na milu rit 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cipsinka
30. jún 2009

riana daj nejaku svoju fotku ja som ta este ani nevidela a podla toho oka co mas na foto si ta neviem predstavit ak chces aj ja mam na pokeci poslem ti heslo a mozes si popozerat tam mam aj celu postavu tak ma ukludni,ze to az take hrozne nie je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
30. jún 2009

cipsus nie NIVEA??
tak ani moj by to iste trocku dvakrat neobliekol heh 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

nely ano NIVEA 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,nely a tam nebalo byt nahodou tricko nie trocku 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
30. jún 2009

Nely a co to za pesnu?

Cipsi, takze ti takto dneska pracku znasilnujes? 😀

nelynka
30. jún 2009

cipsi malo 😀 😀 😀 😀 😀

riana nepoznas..to som pocuvala exmilencov set a nenormalne sa mi tam pacila jedna skladba..a som si len tak domyslela od koho je, celeho ho zohnala a budiz 😀 je tam 😀 😀 😀 😀
normalne sa stekam z tej skladby 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

riana ano znasilnujem,potovoru jednu 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

kde ste??? 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
30. jún 2009

Nely, nebud lakoma a prezrad 😝. Ked by daco, najdem na nete 😀

Cipsi a si na facebooku?

cipsinka
30. jún 2009

riana nie nie som ale ked mi sem hodis link tak sa opat zaregistrujem (lebo uz som tam bola ale som sa odhlasila) 😉 😉 😉 😉 pockaj ja ti idem poslat do IP moje nick a heslo na pokeci nech popozeras 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre