Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

no ved uvidis, ci pojde 😉 ... ale musi byt teda velmi tolerantny,ked ti tie navstevy exmilenca toleruje ... to ja si neviem predstavit 😅

nelynka
1. júl 2009

no on je tolerantny az prilis niekedy 😀 😀 😀 😀
ale to je taky milenec, ze milenec...xixi...nie ako ked niekto povie MILENEC, ze s nim spi a setko...ja ho tak volam len aby sa nepovedalo hehe 😀 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

ahaaaa ... takze ste nic nemali medzi sebou? ... takze ako kamarat,nie? ... no tak to je v pohode

nelynka
1. júl 2009

hej hej kamarat...sem tam si dame taku tajnu pusu ale inak nic..taky "virtualny" milenec 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

tak to si dost odvazna, kedze si uz vydata ... ze tajnu pusu 😀 ... ja by som nemala odvahu na pusu pokial by som mala vztah s MM v poriadku ... ja mam zatial len virtualneho kamarata ... som zvedava co bude, ked sa stretneme 😅 😅 😅 🤐

nelynka
1. júl 2009

vies zalezi co si pod tou tajnou pusou predstavujes..
druha vec, moj drahy nie je ziarlivy a tu pusu si kludne hocikedy dame aj pred nim a je vsetko v najlepsom priadku

zuzanockamt
1. júl 2009

tak jasne, zalezi aka je to pusa 😉 ... ale ja keby som dala pred MM pusu na usta nejakemu kamaratovi, tak by ho asi odvalilo 😀 😀 😀 ... na lice by mozno prezil 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

ale inak MM nie je ziarlivy, nezaujima sa o to, s kym si pisem na pokeci 😀 a ani sa nezaujima kam idem a tak .... to len keby bol na mieste cinu a videl by nieco nekale, napr. ako ta pusa, tak by uz asi nebol MM 😀 😀 😀

nelynka
1. júl 2009

tak mojho to nehneva, vie ze je to len kamaratska pusa...vie ze som jeho manzelka a nepodviedla by som ho.urcite nie fyzicky...sny sa nepocitaju, tam sa to neda ovplyvnit 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

ja by som mojho tiez zatial nepodviedla

nelynka
1. júl 2009

sa mi tam paci to slovko zatial 😀 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

no a? 😀 😀 😀 ... este neviem, co mi zivot prinesie 😅 😅 😕 😕

nelynka
1. júl 2009

asi tak 😀 😀 😀

no drahy si uz vytiahol zase dosky, hra mi na nervy, ale nech hra aspon sa trosku nadopuje a bude lahsie spracovatelny ist vonku 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

to vy ste obaja taki nazhaveni na to hranie? 😅 ... a rano nejde do prace,ked sa este chystate vonku?

nelynka
1. júl 2009

no my sme obaja byvali DJ...drahy uz ma po kariere ale rad si sem tam zahra este a mna strasne tahaju kamosi hore lebo ZENA 😀 😀

ni nejde, ma dlhy tyzden, cize zajtra este volno a vikend robi

zuzanockamt
1. júl 2009

aha ... takze budes za chvilu slavna DJ-ka 😉 🙂

nelynka
1. júl 2009

neeee to neeee...len na zastupovanie budem chodit a ako tahak na akcie 😉

zuzanockamt
1. júl 2009

jaaaj ... tak ale aj to je fajn 😉

nelynka
1. júl 2009

je, trosku privyrobenie a ozivenie xixi..celkom sa na to tesim keby to vyslo..vzdy som to chcela robit hehe 😀

zuzanockamt
1. júl 2009

no hlavne, ze ta to bavi 🙂 🙂 😉 ... ja na taketo zabavky nie som

nelynka
1. júl 2009

bavi..vzdy ma to bavilo..len som nemala za sebou spravnych ludi, a teraz mam...
tak ja idem pomalicky..papa

zuzanockamt
1. júl 2009

oki ... tak sa teda dobre zabavte, ak idete este vonku 🙂

riana12
1. júl 2009

Ahojte, kto tu teraz? 😕

riana12
1. júl 2009

No pojdem ja pomalinky hajde do vecnych lovist 😀

Dobru nocku 😉

leatea
1. júl 2009

ahojte..tak uz mame stredu..konecne..aj ked radsej budem zajtra vecer 🙂
zrejme ste uz vsetky prec..ja este varim zajtrajsi obed a pozeram telku..mily si vymyslel pecienku na cibulke,tak sa snazim spravit mu radost..aby si pochutnal 🙂 a zajtra vecer spravim este listkove..

zuzanockamt
2. júl 2009

Ahojte 🙂
idem o chvilu do prace, ale este som tu nakukla predtym 😉
lea ... ja ta normalne obdivujem kvoli tomu vareniu ... ja som nevarila uz dobre dlho 😀 ... vlastne si ani neviem spomenut, ze kedy som naposledy robila obed alebo veceru 😅 ... väcsinou pridem nabalena od nasich a to nam vydrzi na cely tyzden a ked tam nejdem, tak ja sa naobedujem v praci a MM si vzdy nieco urobi sam 😉 😉 ... vsak ma casu a casu na to cely den 😉 🙂 😀 ... ale asi chytim depku z toho, ze som taka nestarostliva a krkavcia manzelka 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😕 😕 😕

riana12
2. júl 2009

Ahojte 🙂

----------------------------------------------------
Žena mužovi:
- Tá biela sliepka je nejaká smutná. Nezarežeme ju?
- Keď si myslíš, že ju to rozveselí...
----------------------------------------------------

nelynka
2. júl 2009

riana 😀 😀 😀

riana12
2. júl 2009

Ahoj Nely, nova dotecka? 😕 😉

riana12
2. júl 2009

pardon, fotecka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre