Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
4. júl 2009

Nely, vsak ked sa ti vajicka chladia. Jajze si muzika o vajka ozbijala 😀

nelynka
4. júl 2009

on ma len jedno

riana12
4. júl 2009

A dalej uz nerozoberam, to uz kanibalizmus 😀 😀 😝 😝 😝

riana12
4. júl 2009

Aha 🤐

nelynka
4. júl 2009

tak bohuzial nie moj

nelynka
4. júl 2009

na nom kanibalizovala rakovina nie ja

riana12
4. júl 2009

hm? 😕

riana12
4. júl 2009

ja uz len 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

nelynka
4. júl 2009

pohoda, len dneska nemam nejako naladu

riana12
4. júl 2009

Stalo sa nieco vaznejsieho? Ale nemusis hvorit, ked nechces 😉

cipsinka
4. júl 2009

nely tak to sme dve ani internet som nemala pusteni ani dnes a ani vcera podvecer akosi ma to prestava bavit

cipsinka
4. júl 2009

dobre lasky idem ja lebo vas nakazim mojou ,,divnou,, naladou 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
4. júl 2009

riana nie nic vaznejsie, len proste nemam naladu...strasne chcem ist niekam von ale drahy je aj zajtra v praci tak to neprichadza v uvahu...aaaaa.... ☹

zuzanockamt
4. júl 2009

francuzske zemiaky mam celkom rada a MM tiez, ale jes tym dost roboty, kym sa vsetky suroviny nachystaju

nelynka
4. júl 2009

ani mi to nepride ze by s tym bolo vela roboty, sup sup a uz je v rure a uz sa pecie 😀 😀 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

no ved hej ... ale treba zemiaky nakrajat, klobasku, vajicka, syr postruhat a potom este smotanu zmiesat s vajickom a poliat 😀 😀 😀

nelynka
4. júl 2009

tak to je naozaj vela roboty... 😀 😀 😀 😀
ja som to mala setko raz dva a syr nedavam, nechuti mi v tom syr...
a nedala som klobasu a salamu 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

Mne na francuzskych pripada najhorsie nacistit zemiaky. Potom je to uz raz-dva 🙂 Potom este zazivam jednu krizu, ked sa neviem dockat - pocas pecenia. To ked zacne rozvoniavat, "mam po chlebe" 😝

riana12
4. júl 2009

My zas vajicka nevarime a ani syr nedavame. Rozrobi sa kysla smotana, mlieko, vajicka a to sa vyleje na vrch.

zuzanockamt
4. júl 2009

ja davam este aj slaninku a cibulu do toho, lebo MM to ma rad 😵 😵 😵 ... mne uz tu rozvoniava dalsia davka ceresnoveho dzemu, dala som to rozvarit a zajtra do toho uz len supnem gelfix a cukor a bude 😀 😀

riana12
4. júl 2009

Zuzi, ty si sikula 😵 😵

etuska
4. júl 2009

ahojte kocky,
dobru temu mate,tak vam sem trochu "rypnem" 😀
my sme raz boli u kamosa a ten dava do francuzskych aj kyslu kapustu a odkedy som to jedla,tak aj ja-mnam 😀 😝
my sme dnes pre zmenu varili kuraciu polievku a hned som dla kuriatko aj zapiect do rury.

etuska
4. júl 2009

no bezim ja vonku-svieti nam slnko
pekny den 😵

riana12
4. júl 2009

Babyy, aka som ja dobra, uz mam skoro 54kg 😀 😀 😵 😵

etuska
4. júl 2009

Riana-to som ja uz hodne davno nemla 🙂 zatial by mi stacilo 60kg a potom sa uvidi 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

riana ... to by som aj ja chcela mat 😀 😀 😀 ... ale u mna nehrozi, ja sa pod 63 kg nedostanem ani nahodou, ale mne bude stacit 65kg, uz som schudla 2 kg a teraz mam 68 😀

nelynka
4. júl 2009

tak ja mam 62...som sla dole uz 4kila, jaka som rada 🙂

riana12
4. júl 2009

Etus, no ja sa snazim priberat a konecne sa to pohlo vpred 😵. Klop, klop na drevo, bo vaha mi priamo umerne stupa/klesa podla mojho psychickeho rozpolozenia 😝

zuzanockamt
4. júl 2009

riana ... akolko merias? ... ja uz dam dole len 3 - 5 kg a budem spokojna ... potom to uz len udrzat 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

Mam 169 cm, cize by sa mi hodila vaha blizo 60 kg. Len by som bola najradsej, keby sa to ukladalo uz len od pasa hore. Aj ked v poslednom mesiaci sa to jemne vyhuklo tam hore 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre