Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

bamb27
17. júl 2009

no to si jednoznacne musela kupit, schvalujem ti to 😉

riana12
17. júl 2009

😉 😉 😉

nelynka
17. júl 2009

ahojte

riana ak ti mozem poradit, ten limetkovy sirup je Monin, ked si pametas co som ho ja tak zhanala...
ale kde ho odstanes tazko povedat, no urcite viem ze ho budu mat v metre.. 😉

riana12
17. júl 2009

ja uz limetkovy mam, v kauflande som zohnala, tusim za 3,50€ 😀 A cuduj sa svete, v tescu som vcera stretla moniny - kokosovy, bananovy, nejaky priesvitny (cudny nazov to malo) a este jeden. no ale to uz okolo 11€ 😅

riana12
17. júl 2009

Nely?? 😕

nelynka
17. júl 2009

som nasrata

nelynka
17. júl 2009

na susedu

riana12
17. júl 2009

tak na nu .er a mas to...

zuzanockamt
17. júl 2009

Ahojte 🙂
tak my sa dnes kupat nejdeme, lebo MM ide na urad si vybavovat nejake veci, kedze mu skoncila podpora po polroku, ta ide skusit sa spytat, kolko by dostal socialku, ale vela toho nebude 😖 ... mozno ani nic nedostane
a mne je aj tak na prd dost, lebo vcera som vecer este vypila skoro celu flasu sumiveho cerveneho vina sama, MM pil gin a jemu nic nie je ... a ja som myslela, ze zemrem v noci ... tak zle mi este nebolo nikdy ... a to som si robila chute na to mojito, no ale neviem po vcerajsku, kedy sa zase dam na alkohol ... ale to mam preto, ze pijem len raz za cas a potom to takto dopadne 😀

riana12
17. júl 2009

no ja som po vcerajsom mojitku uplne v pohodke. v stredu to bolo horsie, bo teda deci 37% alkoholu je na mna vela 😅, takze som bola dost otrandzena, vcera vecer som mal len poldeci v mojite, tiez som zaspala ako dudok, ale rano sa vstavalo uplne v pohodke.
Neboj Zuzi, z tohoto mojita by si sa teda neopila 😉

nelynka
17. júl 2009

zuzi urob si nealko a mas to

riana12
17. júl 2009

Vidis, Nely. pravdu mas. Da sa aj nealko 😉

zuzanockamt
17. júl 2009

no a tu zase nikoho?
mna zacal dnes znova boliet mechur ... uz ma raz porazi z toho 😠 ... kazdu chvilu ma trapi 😠
a kupila som si dnes konecne samoopalovacie mliecko, tak som zvedava, ze aka budem hneda 😀

cipsinka
17. júl 2009

ahojte zenicky tak ja uz som aj z rande domka,bolo tutovo 😵 😵 😵 😵 😵

Na bucuci tyzden som zas cely v praci tak mam dnes skvely dniiik 😵 😵 😵 😵 😵 a aj slniecko nam krasne svietilo teraz sa strhol dazd ale uz je po nom uz zas oskarko vycina 😵 😵 😵 😵

cipsinka
17. júl 2009

a dodrbkal sa mi telefon ale to je uz taka stara prastara sunka co len tu v IRL pouzivam tak zajtra mame so zlatickom volno tak si pojdem kupit novy 😵 😵 😵 😵 ,lebo tato sunka sa mi vypina kedy chce a potom sa mi nemoze nik dovolat 😅 😅 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
17. júl 2009

cipsi ... no ale si vytesena 🙂 😀 😵 ... ja som si dala ibiho a je mi lepsie, lebo som uz nemohla s tym mechurom vydrzat ... idem este nacistit zemiaky na veceru, budeme mat plnenu papriku a paradajkovu omacku 😵

cipsinka
17. júl 2009

ahoj zuzi,nooo som natesena lebo prijemny dnik mam za sebou a vazim si kazdy den ked je bez problemov alebo nejakych zlych sprav 😵 😵 😵 😵 😵 .Joooj ale dala by som si taku plnenu papricku mnaaaam 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
17. júl 2009

ja sa uz tiez na nu tesim ... ale ja som nevarila ... som prisla v utorok od nasich, tak ma nabalili poriadne ... mi to maminka pozavarala do flias a ja uz budem len zohrievat ... ako kedysi na intraku 😀

cipsinka
17. júl 2009

jaaaaaaj tak taaak niekomu je zivot zit,ked mu ma kto navarit 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 .

A akurat pozeram,ze ako mi to pekne vyslo ta veta 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
17. júl 2009

cipsi ... no pekne si to napisala ... poeticky 🙂 😉 😀
veru tak, maminka ma kazdy druhy tyzden nabali a mam pokoj ... mne sa varit velmi nechce, nejako sa v tom nevyzivam 😀 ... no ale ked uz fakt musim, tak uvarim 🙂

cipsinka
17. júl 2009

zuzi no veru ani mne sa nechce varit ale komu sa chce,ze jo?? 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
17. júl 2009

mne sa chce 😀

cipsinka
17. júl 2009

nely ty si iny ,,druh,,zeny ty si vystavny kus takych je len malo 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
17. júl 2009

dakujem za poklonu 😀

zuzanockamt
17. júl 2009

veru su take zeny, co rady varia ... ja tam ale nepatrim
akurat som prezliekla periny a mam dost ... take teplo je tu az hroza 😝 😝 😝

cipsinka
17. júl 2009

nely rado sa stalo,ved vies,ze pre teba som ochotna urobit cokolvek 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
17. júl 2009

my sme zajtra pozvani na oslavu narodiek mojej kolegyne ale nejdeme lebo nam to vobec nevychadza a drahemu sa tam aj tak nechce ist a ani sa mu necudujem ved ich vobec nepozna 😖 😖 😖 😖 a musime ist este zajtra na policiu lebo mi dala manazerka papier,ze mi maju potvrdit,ze som tu nevykonala ziadnu trestnu cinnost 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ,zbytocne papierovacky co vyzeram na vraha??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
17. júl 2009

cipsus bohuzial do prace to stale vyzaduju, cisty trestny register, ale to budes mat raz dva vybavene 😉

zuzanockamt
17. júl 2009

cipsi ... ved aj tu sa to musi dokladovat ... ja som si tiez bola doteraz do kazdej prace vybavovat odpis alebo vypis z registra trestov ... tu to trva tak od 1 do 3 tyzdnov, kym to pride z BA

cipsinka
17. júl 2009

ved ked som tam nastupila este prvy krat tak som si aj ja musela vybavovat register trestov na SVK,ale prislo mi to divne,ze tu musim ist na Gardu a neviem,ci to nahodou nebude az za 6 tyzdnov nieco take tam splietali,no ved sa dozviem zajtra 😉 😉 😉 😉 ,len dufam,ze tam nebude vela ludi 😖 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre