Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

ved jasne, ked nemas inu moznost, tak sa naucis, mne to celkom pomohlo, ale neposunulo ma to nikam dopredu, lebo som bola medzi ludmi, kde mi stacili zaklady ... a o gramatike sa neda ani hovorit ... ked som zacala gramaticky spravne, tak na mna kukali, ze co chcem 😝 😝 😝

leatea
28. júl 2009

nely..tak potom si pusti aj filmy v anglictine..alebo radi,ci program..to tiez pomaha..ako viem,ta komunikacia je velmi dolezita..to vidim aj na milom..on moze rozumiet,ale kym zo seba nieco dostane,tak aj noc bude 😔 ale nastastie v praci ma dost cudzincov,tak sa snazi..len zas sa nevenuje slovickam..
mne aj po tolkych rokoch skolskej angliny a potom tu,stale mi nejde dobre gramatika..ale s tym bude koniec,lebo do konca leta ju budem vediet

zuzanockamt
28. júl 2009

drahy ma zajtra volno 😵 😵 😵 ... tak rano rychlo skoci na UP a idem hladat, kam by sme skocili na taky väcsi vylet, nech si aspon trosilinku tu dovolenku uzijem ... ved v piatok uz zase do prace

nelynka
28. júl 2009

leus, sak kukam, aj hudbu ked pocuva, tak si len tak sama pre seba prekladam vyznam o com spievaju, a to je dobre na slovicka lebo si to rychlejsie zapametam, aj frazy..
ale kecat...to potrebujem..pouzivat to v praxi..

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... tak skus obcas s manzelom, ak vie alebo s kamoskou, s kamosom ... my sme sa obcas s MM takto bavili alebo ja niekedy s mojou sestrou kecam, ale na nu sa teda nechytam 😝 😝 😝 ... to je uz prilis vysoky level 😅

nelynka
28. júl 2009

zuzi, moj mm nevie ani zatat ne aby este somnou rozpraval 😀 😀 😀 😀 😀
a bohuzial kamarati co sa s nimi stretavam po naglicky tiez nevedia a s tymi co by som kecat mohla, tak bohuzial cas na seba nemame..
takze smola..

skusala som uz aj maili v anglictine so znamimi ale to je onicom..
nie je to konverzacia...

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... tak uz len vycestovat do UK a mozes konverzovat kolko chces 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

ahojte, ja som uz domka 🙂

zuzanockamt
28. júl 2009

rianaaaaaaa ... konecne si tu ... teba cakam ... chcem info o pharmatexe a ty budes vediet z prvej ruky poradit 😀

riana12
28. júl 2009

no Zuzi, tak pod na vec 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

napisem ti do IP, oki? 😉

riana12
28. júl 2009

ok 😉

leatea
28. júl 2009

nely..tak niekoho zbalit 😀 alebo ak poznas niekoho,kto ma polovicku zo zahranicia,to by celkom bodlo 🙂

ja mam zajtrajsi obed takmer hotovy 😵

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... a co si varila? 😕 ... ja zajtra asi nebudem nic varit, ked budeme prec

nelynka
28. júl 2009

lea sa tu skoro nikoho nepoznam prosim ta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
28. júl 2009

som si bola kus zamixovat aby som to nezabudla hehe 😀

riana12
28. júl 2009

ufff, tak som malick& elaboratik poslala, Zuzi 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... uz som precitala, tak uvidim, ale vyskusala by som, lebo tie kondomy, to je hruuuuza ... aj ked iba parkrat v mesiaci pocas plodnych dni, ale aj tak 😝 😝 😝

riana12
28. júl 2009

poviem ti, ze pharmatex ma mensi Pearlov index ako kondomy, cize je bezpecnejsi... aspon tak uvadza nejaky vyskum 😨

nelynka
28. júl 2009

najbezpecnejsie je nesexovat 😀 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

Nely, no to sa ti povie, ze nesexovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
28. júl 2009

kuraci paprikas,alebo perkelt pre niekoho 🙂 nase oblubene jedlo 😝

nely..tak to je dost tazke..ale mozes skusit najst niekoho na nete z tvojho okolia,co sa chces tiez rozpravat po anglicky 🙂

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... to fakt? ... chcela som najst,ale este sa mi nepodarilo ... MM je trosku skepticky voci tomu,ale toto ho presvedci 😀
nely ... nesexovat u mna neprichadza do uvahy 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

Zuzi, tak ti to najdem a poslem na to linku 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... kuraci paprikas mam rada ... mnaaaaaaaam 😵

riana12
28. júl 2009

aj my sme mali paprikas cez vikend, mnam 😵

zuzanockamt
28. júl 2009

len mi tu robte chute 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

piseme si s MM cez skype ... on na gauci so svojim NB a ja za stolo zase so svojim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... nahovaram ho na vecerne aktivity ... ved zase uplny zakaz nemame 😀 😀

riana12
28. júl 2009

vy ste fajniiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
28. júl 2009

no vidim,ze robim chute 😀 😀 😀 my ho mavame tak raz za dva tyzdne 😝

zuzi..a ty preco neberies tabletky?

ja som inac zvedava,co moje telo na to,ze nemam naplaste 😅 ale stale mam znacky po nich a to od niektorej ubehli 4tyzdne 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre