Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
29. júl 2009

no vsak netreba ani cez ulicu. to uz budeme take hluche, ze budeme od seba na 10 cm a kriku ako na trhu 😀
no ti si aka sikula, ze uz jednu knihu mas prejdenu 😉

riana12
29. júl 2009

ty 😅 😠

leatea
29. júl 2009

to mas pravdu 😀 ale napr. u nas na vychode sa krici,aj ked nie si hlucha..jednoducho je to tou vychovou..keby si nekricala,tak ostatnych neprekricis 😀 😀 😀

no idem na dalsiu..teda najprv ju musim najst 😅

riana12
29. júl 2009

tak v tej 70 bude asi jedno, kto z akeho ticheho/hlucneho prostredia pochadza, ked usi zacpate starobou 😅 to si pekne rano opatrime sliepocky, kacky, husi, zajacky, naranajkujeme sa, sadneme si na lavicku na ulicu a mozme debatovat 😅 aspn tak si pamatam, ked som bola mala, ze babky tak robievali...

leatea
29. júl 2009

no ja ked som bola raz na prazdninach v dedine,kde oco robil,tak ked som sla jedno pekne rano na nakup s mamou,tak babka spoza plota krici na mamu,ze nech vyda svoju dievku,mna,k nim 😨 😨 😨 tak dufam,ze my tak nebudeme dohadovat svadby 😅 😀

riana12
29. júl 2009

u nas na dedine maju so mnou stale problem, mamy sa kazdu chvilu pytaju, kedy svadba, kedy vnuca...doma sa na tom len rehoceme, pretoze ked sa to spyta nejaka mamina vrstovnicka, ktorej dcera je omnoho starsia a ta ani nesniva o frajerovi... toz dedina 😀

leatea
29. júl 2009

tak to mate potom vesele 😀 ludia sa radsej staraju do druhych ako do toho,co je doma 😀 ved dolezitejsia je dcera susedy,hoci ma len 18 ako ich vlastna,ktora ma 35 a stale nic 😀 😀 😀

uz som presla druhu knihu a je na tri bodky ako ta prva..tak uz len jedna ostava..ale to je ako roman..lebo to je o anglickom vzdelavani 🙂

riana12
29. júl 2009

no ty si aka rychlostudentka 😀 no co narobis, ked su to take knihy... 🤐

leatea
29. júl 2009

ja som si myslela,ze su nejake zaujimave..ale teda pre mna urcite nie..tie,co som mala minule,boli lepsie 😕
ale zajtra tam zbehnem a poziciam si ine..ale mam tu aj mileho knihu,tak tu si mozem otvorit..ta je dobra 😀

riana12
29. júl 2009

ja som precitala, ze mileho mas na krku 😀 😀

leatea
29. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 mas paradny zrak

riana12
29. júl 2009

no jo, som taky rys ostrovid 😀 😀 😀

leatea
29. júl 2009

no ja mam tiez nejaky podobny..ale to som vzdy radsej ticho 😀 😀 😀

riana12
29. júl 2009

to ked clovek rychlo cita, tak pismenka popreskakuju 😅 😀 😀

leatea
29. júl 2009

no to ano 😀 ale aspon ma clovek zaujimave citane a pobavi sa 😀 😀 😀

wyerka
29. júl 2009

cawte baby 🙂

wyerka
29. júl 2009

co tu nikto neni ? 😕

leatea
29. júl 2009

ahoj wyerka..ja som tu..len este pisem aj niekde inde,tak mi to chvilku trva a mam aj anglicku gramatiku otvorenu 😀 😀 😀
ako sa dnes mas?

riana..a dnes si uz uplne fit?

nelynka
29. júl 2009

ahojte...

leatea
29. júl 2009

ahoj nely..ako sa dnes mas? 🙂

wyerka
29. júl 2009

🙂 trochu som si odskocila ... kamoska robi sestre nechty tak som bola asistovat 😀 keby som dnes nesla do roboty tak by bolo lepsie hehe ... ale tak hadam bude ok ,
lea: co studujes anglictinu ?
nelly : ahoj 🙂

leatea
29. júl 2009

ja som si robila pred vcerom manikuru a pedikuru 🙂 len musim asi 3-4nechty prelakovat..tak to idem spravit..
a zajtra mozno vymyslim inu kombinaciu 😀
ucim sa gramatiku 🙂

a co dnes budes robit?

wyerka
29. júl 2009

lea : no pojdem asi na solarko lebo som bleda ako stena ,aby som do siat nejak vyzerala 😀 a potom do roboty az do desiatej tak dufam , ze to rychlo ujde... ja mam momentalne moje nechty strasne 😠 lebo mam dole gelace a trosku ich setrim aby potom vyzerali (takze teraz su hrozne , este ze moc nikam nechodim .. )
inak ty robis ci ?

nelynka
29. júl 2009

ahojte ahojte

lea vcelku dobre, aj dobru naladu mam 😀
zatial

som sa bola osprchovat, umyt vlasky, jaaaaj lahoda 😀 😀

riana12
29. júl 2009

ahojte 🙂

ja teraz papam hrozienko, mnamka 😵

Lea, uz lepsie, doobeda sa mi hlava tocila, mavam nizky tlak, ale dala som si kavu, cez obed mi to preslo 😵 klop klop

wyerka
29. júl 2009

jeej baby ale vam je 🙂 by som brala tak tyzden plateneho volna 😀

nelynka
29. júl 2009

wyer, ja mam pol roka platene volno, aj ked nahovno platene ale aspon nieco heh 🙂
ale uz mi koncia zlate casy 😢 😢

wyerka
29. júl 2009

nelly : a preco sa ti koncia ? ides nas5 do roboty ?

riana12
29. júl 2009

Wy, vsak ja v orbotke sedkam 😝 teraz by som skor bud doma spala alebo lahla von na slniecko 😀

nelynka
29. júl 2009

wyer ked nejaku najdem tak by som aj rada

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre