Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
1. aug 2009

vonku je pekne, divis sa?

zuzanockamt
1. aug 2009

u nas bolo pod mrakom dnes, ale dusno, az teraz sa sem - tam slnko zacalo ukazovat

nelynka
1. aug 2009

tu je cely cas jasno, pecie ako v trube

zuzanockamt
1. aug 2009

u nas ma byt vraj zajtra tak, tak som zvedava 😕 ... akurat som si zafarbila vlasy, tak sa im idem trosku venovat

nelynka
1. aug 2009

tak snad ajt u zajtra bude, chystame sa s kamoskou na kupko az dovtedy nic nevyskytne,,,

zuzanockamt
1. aug 2009

aj ja by som chcela ist zajtra na jazero, ale to sa este uvidi, ci nieco z toho bude 😝

nelynka
1. aug 2009

tak predpokladam ze to zase zalezi od mm, nie?

zuzanockamt
1. aug 2009

no ani nie ... lebo on urcite pojde zajtra zase pomahat 😝 😝 😝

riana12
1. aug 2009

ahojte, no doma som od nejakej desiatej, vyletik trval tak 7,5h. takych 15km sme si pochodili. ta vzdialenost nic strasne, ale sli sme aj dost po sikmych plochach, potom po samom vrcholku kopcov, aj medzi zihlavou sme chodili, bo tade viedol chodnicek...bolo fajn 😵 akurat ma nohy bolia, ale to prejde do zajtra 😉

zuzanockamt
2. aug 2009

Ahojte 🙂
riana ... tak to ste mali celkom pekny vyletik, aj ked v tejto horucave to musela byt dobra zaberacka 😅

riana12
2. aug 2009

ahojky, no celkom sa dalo, bo sme chodili v lese, tam si stromy drzali chladok, iba obcas, ked sme mali prestavku, tak sme oddychovali na nejakej cistinke, tam nam teplo nevadilo 😉

zuzanockamt
2. aug 2009

tak to hej, pokial je to v lese, tak je to pohodicka 😉 😉 😉 ... a dnes ste boli niekde? ... ja som bola do poobedia sama, ale potom sme si spravili peknu, romanticku prechadzku po parciku, posedkali na lavicke, boli sme si dat v cukrarni zmrzlinovy pohar a potom domkov 😵 ... a zajtra rano uz vstavam zavcasu, lebo uz 6:30 musim byt v praci 😝 😝 😝

riana12
2. aug 2009

dneska sme sa u nas v bazene kupkali, blbli sme aj s mojimi braskami, no hotovy spolok blaznov - len krik, rehot, piskot, voda spliechala siroko-daleko okolo bazenu... 😀 😀 😀
a po kupani sme sa este sami sebe povenovali 😀 😵

riana12
3. aug 2009

dobre ranko, kto tu dneska? 😕 😅

riana12
3. aug 2009

No tu sa bud spi, pracuje alebo opaluje 😝 😀 A nikto nepise 😝

zuzanockamt
3. aug 2009

Ahojte 🙂
tak vidim, ze tema nejako upada 😝 ... ja som prisla z prace asi pred hodinou a som teda dost vycerpana a to mam pred sebou este tri tyzdne 😅 😕 😝

zuzanockamt
4. aug 2009

Dobre rano zelam vsetkym 🙂
no asi sa tu zase ukazeme len my dve s rianou 😅 😕

riana12
4. aug 2009

Dobre ranko, tuna sme zacali burkou a lejakom, nateraz sa to ale ukludnilo 🙂. Ja teraz "prazdninujem" u mladeho, tak ani nemam cas chodit poobede na net a kym som v robotke, tak sem nikto nechodi 😠 😝
Vcera som mlademu zdrhla na 2 hodky z domu 😅, som sa troska najedovala, tak som sa potrebovala prevetrat. No a pri tej prilezitosti som zabehla urobit nakup. Urobila som potom na veceru cestovinkovy salat, bolo dusno, teple by nam ani nechutilo. A potom sme sli "spat" 😅.

leatea
4. aug 2009

ahojte..tak po par dnoch zas pisem..som bola trocha busy..v sobotu sme sli kuknut british museum..a v nedelu sme sa venovali angline.a vcera som sa pustila umyvat okna a upratat nasu izbu..tak som bola rada,ze som 😅
a dnes ako som si myslela,tak je zamracene..a mrholi 😠

ako sa mate?

puma.sue
4. aug 2009

ahojte, som tu nova, ale verim, ze ma nejak "zaradite" medzi seba... dufam, ze som spravne v teme. tiez by sme sa chceli buduci rok zacat snazit... nejak od jari... nemam cas citat vas od zaciatku, ale hadam sa budem po case chytat 😉

leatea, aj tu rano poriadne sprchlo, ale konecne. aspon sa precistil vzduch 😉

libka1
4. aug 2009

puma.sue mam uplne rovnake plany ako ty a som tu tiez nova 😉 a u nas este stale prsi 😝 ale aspon nie je teplo v kancelarii 😅 vcera tu bolo na skapanie 😝

riana12
4. aug 2009

Ahojte 😉 Vitajte puma aj libka 😉 Predstavite sa nam? 😅

puma.sue
4. aug 2009

riana, som pripravena na vypocuvanie 😉 pytaj sa 😉

libka1
4. aug 2009

neviem presne co napisat, na kona chodim dlho ale vacsinou do inych tem, teraz som objavila tuto a zda sa mi ako stvorena pre mna 😀
mam uz jedno babo, krasnu dcerku, a bola by som rada keby tak do 2 rokov k nej pribudlo dalsie zdrave a stastne babatko (cize planovane snazenie od jari - leta buduceho roku) 😉 dufam ze neostane pri planoch
😵

puma.sue
4. aug 2009

ja na konika chodim len "okukavat" a povedala som si, ze raz, ked bude cas, aj ja sa zaregistrujem... paci sa mi, ako sa tu baby navzajom drzia a povzbudzuju a radia si a tak...
ja zatial deti nemam. ale velmi po nich tuzim... nie som vydata, ani sa nechcem vydavat zatial, moja polovicka je s tym stotoznena, kedze ma jedno manzelstvo uz za sebou. ale velmi tuzi po babatku. ale teraz riesime byvanie, ale kedze som si predsavzala, ze do 30tky chcem mat "brucho", tak by som bola rada, keby to vyslo. aj ked, clovek mieni... uvidime...

riana12
4. aug 2009

puma, napr. kolko mas rockov, odkial priblizne si a taaaaak 😀

puma.sue
4. aug 2009

ok, o chvilu budem mat 29, som z bratislavy, pracujem a teraz mame trochen uhorkovu sezonu, tak som sem zabludila 😉 to, ze nemam deti uz viete, co viac? hmmmmm...

riana12
4. aug 2009

puma, zatial staci 😉 ostatne pride casom popri debatkach 😉

puma.sue
4. aug 2009

no jasne... mozno, keby sa dalo, dajte nejake tipy ako sa "pripravit" na to pokusne obdobie. dobrovolne sa priznavam, ze som fajciarka, ale uz to velmi obmedzujem a aon noveho roka, by som chcela byt "cista".... ako dlho pred tym vysadit tabletky (beriem ich primarne kvoli cyklu, s ktorym mam problem, nie kvoli ochrane pred otehotnenim)...

riana12
4. aug 2009

puma, no u mna je snazenie aktualne az o par rockov, ale co si myslim, ze by bolo ok, tak zbehni za svojim dokim, kedze mas problemy s cyklom, ze uz planujes babatko no a mozno by nebolo na skodu si kupit kyselinu listovu...
uz som moooc premudrela 😠 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre