Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

libka1
5. aug 2009

no ja som chodila z petrzky do vlcieho hrdla, a cez pristavny most to mozno trvalo viac ako z galanty 😀 takze to mas fakt v pohode ... tiez som v 21 nerozmyslala nad babom, az zhruba okolo 27 som nad tym zacala pomaly spekulovat a v 29 padlo rozhodnutie 😀 ale toto ma kazdy nejak inak zakodovane 😉 moj muz v 33 ani pocut a ked mal 35 uz na nic ine ani nemyslel ako na babo, a teraz uz by najradsej druhe 😀

riana12
5. aug 2009

ja som nejak extremne rodinne zalozena 😅

nelynka
5. aug 2009

no vidi ze tu riesite mladost...
neviem ako, nemam rada ludi co vidia 20rocnu babu ktora sa chce vydat a zalozit si rodinu??
kazdy je iny..
niektore sa na to necitia ani v 30ke...

ja som z domu odisla v 19tich, v 20ke som sa vydala a vpodstate od 20ky riesime babo, sice na etapy ale riesime..
mozem vklude povedat ze mam toho zasebou dost na to, aby som mohla povedat ze som si uzivala statocne dost a som rada ze mam doma skveleho manzela, a zachvilku snad aj skvele dieta 🙂

riana12
5. aug 2009

Ahojky Nely 😵

Ja stale vravim, ze ludia by nemali donekonecna riesit len vek, ale iba to, ci sa clovek na nieco citi... Kym ludia nevedia, kolko mam, tak sa vedia so mnou bavit o milion veciach aj o "iba pre dospelakoch" a akonahle zistia, kolko mam, tak by najradsej riesili, diskoteky, frajerov, cestovanie, "uzivanie si"...
Ako v pohode, nikoho neodsudzujem ci nezatracujem a pod., bo fakt zalezi iba na tom, kto sa kedy na co citi...

miroslava89
5. aug 2009

ahojte...ak smiem tak sa medzi vas pridam.. pre nas je snazilkovanie krokom spet..cakali sme babetka-dvojicky zial pred par dnami sme o ne prisli v 19tt 😔
ale casom dufame ze nas tato strata preboli a podari sa nam dalsie babetko.. 😔

riana12
5. aug 2009

Ahoj Mirka, vitaj 😉
Je mi luto, ze ste o babatka prisli ☹ Ale ako vravis, casom to preboli 😔

puma.sue
5. aug 2009

ahoj mirka... mrzi ma ta vasa strata 😢
ale chce to cas. vsetko zle je na nieco dobre...

baby, ja vas nehodnotim, nesudim, len tvrdim, ze mne to do hlavy nejde, ze v tak mladom veku sa citite na babo... je to preto, ze mne to doslo o nieco neskor 😉
ale asi preto, ze som sa velmi sklamala v zivote, co sa chlapov tyka...

preto som mozno teraz "na prasky" z toho mojho... nabural mi cely plan do zivota... nepocitala som v nom s chlapom 😉

miroslava89
5. aug 2009

casom to aspon trosku preboli a a posnazime sa opet..snad uz s krajsim koncom 😔

a k tomu ze sa bavite o veku.. ja som tiez mladucka..v decembri mi bude20..lenze ja mam o dost starsieho manzela a on nechce byt oteckom "na starsie kolena"..preto sme zacali o babetku uvazovat takto skor..

libka1
5. aug 2009

ako som uz pisala, kazdy ma ten svoj vek na babo nejak zakodovany 😉 tiez nikoho neodsudzujem 😉
mirka to ma velmi mrzi 😔

riana12
5. aug 2009

Mirka a kolko rokov ma tvoj muzik?

puma.sue
5. aug 2009

pomaly odchadzam z roboty, nakuknem sem mozno vecer...
mirka, drz sa, vsetko sa pre NIECO deje. az cas ukaze, preco sa stalo vam toto ☹

uzite den baby a tesim na dalsie citanie 😉

nelynka
5. aug 2009

puma to je vporiadku...
ja som sa tiez vo vela chlapoch sklamala, ale zalezi od teba ci ti to nabura buduconost alebo ta to posilni...
kazdy sa divi aka som, kolko toho musim prekonavat a tie ktore vedia o com pisem mi daju za pravdu..

kazde jedno sklamanie je pre mna posilnenim..
tak ako sme aj my prisli o dieta ale len v 6tt ale uz to vomne bolom nezosypala som sa, ale brala som to ako vyzvu do buducnosti a posilnilo ma to..

stale kazdemu hovorim nech veci berie ako pridu, aj ked uz niekedy je na pokraji zrutenia, ako ja teraz, ale stale so tu a snazim sa to vyriesit a verim ze bude dobre...

libka1
5. aug 2009

citam to tu len od vcera, tak neviem ake mas problemy ze si na tom tak zle, ale prajem skore zlepsenie situacie 😉
obdivujem kazdu zenu ktora prisla o dieta... 😅

riana12
5. aug 2009

tak som tu zase, dneska odchadzam skor z robotky 😅 😵

nelynka
5. aug 2009

libka, viem ze o tom nevies...nemozes..nemas ako...
ale ten kto to vie, tak vie o com pisem...

riana12
5. aug 2009

sice idem dneska skor z robotky, ale aj tak mi je to nanic, ked budem niekde vnutri kysnut 😖

leatea
5. aug 2009

ahojte babule 🙂 som na chvilku prisla..mam pauzu v angline..kedze vcera sa mi absolutne nechcelo,tak to dnes dobieham..aby som potom nemala blbe svedomie,ze som to chcela a neurobila som 😕

a k tomu veku..je jedno kedy mate dieta..pokial ste vy pripravene,tak je jedno,ci v 20 alebo 35 😉
sestra mala babo v 21 a vobec jej to nik nevycital,ani nehovoril,ze je mlada..ja som v tom veku poctivo studovala a na dieta som nemala cas..a teraz su zas ine okolnosti..
a odhovarat niekoho od dietata je velka hlupost..je to medzi mladymi a je to ich rozhodnutie 🙂

bianka22
5. aug 2009

ahojte baby, tiez by som sa k vam chcela pridat...chceme s manzelom zacat od buduceho roka pracovat na babatku....

to leatea: ahoj teba som citala este na mojej svadbe, pamatam si tvoje pripravy..dufam, ze manzelsky zivot ide podla predstav 😉

idem citat, co ste popisali

zuzanockamt
5. aug 2009

Ahojte 🙂
nestiham vas velmi citat, kedze sa to tu celkom rozbehlo, co je dobre 😉 , takze vitam nove tvare 😉 🙂
u mna nic nove, som unavena z prace a nic ine momentalne nestiham 😝 ... ale je to aj napriek tomu fajn 😉

leatea
5. aug 2009

ahojte...som myslela,ze budem mat co dohanat..a nie je to tak..no pokial mate pekne pocasie,tak je lepsie posedeni vonku ako tu za pc 😅

bianka..vitaj 🙂 zivot ide celkom dobre..sa nam ani nezda,ze sme manzelia 😀
napis nam nieco o sebe,nech vieme 🙂

leatea
6. aug 2009

bre ranko 🙂 som si myslela,ze tu aspon vtip najdem..a tu ani zivej duse 😅 😅 😅
dufam,ze budete mat pekny den 🙂 mna stihol zobudit riadny lejak..az mobil stihol zmoknut trocha 😅

puma.sue
6. aug 2009

ranecko, vcera som to nejak nezvladla vecer. 5 hodin s malymi detmi u kamosky dalo zabrat... 😉
bianka vitaj! pisem to ako stara harcovnicka, a pritom som tu "cerstva" 😉
lea, vyzera to tu na pekne pocko, aspon v bratislave... zatial...
nechcem to zakriknut 😉

leatea
6. aug 2009

ahoj puma 🙂 deti daju hrozne zabrat 😅

puma.sue
6. aug 2009

hej, aj ked su kamoskine, neviem si vlastne predstavit... teda viem, ale ten zivot si neviem 😉
ale aj to bude, raz... dufam...
vyveste z kariet to mam... takze zatial mozaika zapada 😉

zuzanockamt
6. aug 2009

Ahojte 🙂
baby ja neviem co sa stazujete, co by ste povedali, keby ste mali na krku cca 25 deti 10hodin denne ako ja teraz a potom kazdy den v skole pocas skolskeho roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

puma.sue
6. aug 2009

fuuu, pekne 😉
stale hovorim, ze ucitelstvo je poslanie a nie povolanie 😉

klobuk dole zuzi!

gaja
6. aug 2009

Učiteľstvo je diagnóza 🙂

A čo sa týka veku, ja mám 25 a trojročného synčeka... 😉
a tiež už pomaličky začíname uvažovať o druhom bábätku..

A ľudia sa na nás divno pozerali, už ked sme sa brali, že mala som čerstvých 21 rokov, a tak sa každý pýtal, či musíme... Neišlo im do hlavy, že nie som tehotná a vydávam sa..

Nuž, každý má aj iný rebríček hodnôť, každý inokedy dospeje..
A vôbec neľutujem toho, že som do toho vhupsla - podľa niektorých - tak skoro. Mne sa zdajú všetky tie žúrky a opijáš párty - to "užívanie si života" nezmyselné.
My si užívame život aj s dieťatkom a v trojici. To nie je ako pred tridsiatimi rokmi, že mamička ostala doma len pri vyváraní plienok a za hranice sa ísť nedalo.. Teraz sa dá všetko aj s malým bábätkom. Len treba chcieť 😀

puma.sue
6. aug 2009

gaja, pekne si to napisala...
hold, ja som tiez od tych 23-24 vedela, ze keby to prislo, brala by som babo vsetkymi desiatimi... akurat potom prislo sklamanie a dlhe obdobie samoty - ale tak to asi malo byt.
teraz som na 100% presvedcena, ze to tak bolo dobre a som pripravena na babo viac ako kedykolvek predtym. aj byvanie, aj chlap, na ktoreho sa mozem spolahnut... relativne stabilne miesto v praci (aj ked, toto je dnes velmi vrtkava vec, ze ano...) a myslim, ze by som mohla byt doma s babom aspon 2 roky, co by som velmi rada...
no a dufam, ze nezostane len pri jednom...

leatea
6. aug 2009

ahoj gaja..to si tak ako moja sestra..mas o dva tyzdne mladsie dieta ako ona 😀 a tiez si nestazuje,je rada,ze sa vydala uz tak skoro 🙂

zuzi..no v skole ich bude mozno aj viac..co viem,tak neiktore triedy maju 30ziakov 😅 ale neboj..o par rokov sa k tebe pridam 😀

bianka22
6. aug 2009

ahojte,...no o sebe...tak co by som vam popisala...
zijem v Ba, mam 30, minuly rok sme sa s manzelom brali ..on je odo mna starsi o 7 rokov, takze...nam uz tie hodinky tikaju...

nechcem to brat nijako tragicky s tym vekom,ale ani to podcenovat...mam nacitane vsetky tie studie o tom ako klesaju pozitiva a stupaju negativa....atd.
ale tak holt skor nevydalo..... zivot sa velmi casto vselijako klukati a niektore veci proste neovplyvnite....doteraz sme riesili vlastne byvanie, uz sme ho teraz konecne poriesili, takze sa chceme posnazit nejako od marca...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre