Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
5. máj 2009

hej v praci je..stredu, stvrtok, piatok ma volno a potom zase sobotu nedelu robi

riana12
5. máj 2009

No ja po obede, uz naspat v pracovnom svungu 🙂

Dneska je to tu nejake zakapate 😒

nelynka
5. máj 2009

zase vonku hnusne, idem vyvesat pradlo, troku vysvitlo slniecko..a pozberat topanky po dvore co psi rozvlacili 😀

riana12
5. máj 2009

Jeej, nie som tu sama 🙂

No tu nam este stale svieti slnko, dost pofukuje, ale nic strasne.
Teraz cez obednu prestavku ma skoro odfuklo 😀

nelynka
5. máj 2009

aj tu strasne fuka, ale neprsi, aspon vyfuka kus pradlo a dosusim aj dnuka ked bude treba, ale budem musiet ist porylovat na karfioly, uhorky a dine miesto...a presadit bo uz su velke..

riana12
5. máj 2009

No ja dufam, ze ked pojdem domov, ze sa zase nespusti daka prsavica. Ked ja sa stale rypkam v skallke 😒 Mame taku hnusnu zeminu, najprv sa do nej voda nechce vcucnut a hned na to je z toho uz len akurat tak blato. Najnovsie tam zase navazam novu hlinu. Po zime cela ta skalka padla o niekolko cm, ako keby parny valec tadial presiel 😠

nelynka
5. máj 2009

nam sa to stalo s normalnou zemou v zahrade, mame take vymole tak vyrovnavame a sejeme novu travu..
uvidime..
jaj ale dneska uz z toho asi nic, az zajtra budem rylovat...kym bude drahy rano spat...

riana12
5. máj 2009

My mame taku hnusnu na celom pozemku, takze ak chceme nieco kvalitne, tak akurat tak kupit (ale doprajeme len kvetom v kvetinacoch, inak by sme aj o posledne gate prisli) 😒

A chlap s rylovanim nepomoze?

nelynka
5. máj 2009

hej pomoze ale uz mu to hovorim tyzden a nechce sa mu, tak si to urobim sama..ale ako ho poznam nestihnem ryl chytit do ruky uz mi bude za zadkom ze daj sem 😀 😀

riana12
5. máj 2009

Lenivy sikulka 😀
Ale je fajn, ked sa toho chyti a nelehni niekde celu dobu na gauci, kym ty sa s tym trapis.

nelynka
5. máj 2009

hej hej, to nemozem povedat, furt ked sa daco pustim robit tak dobehne ze mi pomoze...

riana12
5. máj 2009

No mas fajn chlapa, to sa musi nechat 😉

nelynka
5. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

riana12
5. máj 2009

A co taka urehotana? 😕

nelynka
5. máj 2009

ale nic...
mam dost na dnes, zase som cely den prelezala ach jaj..musim daco vymyslet aspon co uvarit ale nic doma neni tak neviem 😖

riana12
5. máj 2009

Nely, ved mrkni na net, nejaky recept, co moc nepyta, tam isto najdes. Co ty na to?

No ja bezkam pomaly domov, som strasne unavena 😔
Zatial sa maj pekne 🙂

zuzanockamt
5. máj 2009

Ahojte 🙂
ja sa chystam varit francuzske zemiaky pre draheho a sebe fazulkovy salat a udusit zeleninku na zajtrajsi obed, co si vezmem do prace, lebo nestihnem ist normalne na obed ako vzdy, lebo cele doobedie sme v skole na tvorivych dielnach a ked pridem do prace o jednej, tak mam uz hned zase pocitace tri hodinky s detmi, tak tam sa najem a nachystam material na dalsie tvorive dielne na stvrtok

nelynka
5. máj 2009

papa riana.
pozerala som ale nikde nic..

ahoj zuzi,,
nemam zemiaky, v nedelu dosli 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

my sme boli v nedelu na nakupe, takze mame este toho dost 😀 ... ale tak ja priebezne doplnam to, co chyba aj cez tyzden, hlavne zeleninu, ovocie a jogurty a pecivo, lebo, ked idem z prace, tak sa stavim aj v potravinach, kedze to mam po ceste 😉

nelynka
5. máj 2009

aj my sme boli ale keby si mala 150kc v penazenke tak by si si rozmyslela co kupis..

zuzanockamt
5. máj 2009

ved jasne, to chapem, ja tiez stale rozmyslam, co kupim, lebo sa snazim setrit a vzdy som to tak robievala, dufam, ze MM si najde pracu skor ako budeme musiet siahnut na rezervy 🙄 ... lebo rada by som mala urcitu zasobu penazi, aby sa dalo konecne riesit aj to nase byvanie 🙄

nelynka
5. máj 2009

tak my sme rezervu mali a uz nemame, vsetky su uz vytahane ☹

leatea
5. máj 2009

ahojte..tak ja som doma..aspon na chvilku..kedze o chvilu mi treba ist zas do skoly na matiku..ale uz len par tyzdnov a bude po tom..len ktovie,ci sa cez leto k tomu dokopem..alebo budem prilis leniva cosi robit..

riana..k tomu posielaniu 'ahoj' je to prilis kratne slovo,aby to preslo..maju to nejak nastavene,kolko musi byt min znakov..

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... my sme si celkom dobre zarobili v UK, aj ked sme tam boli relativne kratko, ale vdaka bohu aj za to ... a dufam, ze po lete sa najde praca aj pre mojho draheho 😔

nelynka
5. máj 2009

no..
tak my sme mali kym som robila, odkedy nerobim museli uspori ist na seky..

zuzanockamt
5. máj 2009

ved hej, ked splacate hypo, tak sa to rychlo rozkotula, my nastastie hypo nemame, len MM splaca pozicku na byt, ale to je iba 2500 sk a najomne nemame moc vysoke - 2000 sk (v tom uz mame aj poplatok za studenu a teplu vodu, kurenie), elektrina 750 sk, telka a koncesionarske poplatky okolo 300 sk a este mobily, ale tam neviem presne kolko ide penazi, ale nie az tak vela, mozno 1000 sk za mesiac, internet mame nastastie zadarmo

leatea
5. máj 2009

baby..my sme v zahranici a akosi nemame sancu sporit 😖 teraz ideme na svk,tak treba peniaze na to..kym odideme,tak musime doplatit dovolenku..mil poriadne nerobi..a doma treba nejake veci platit..ale uz sme aspon dorovnali ucty..lebo mame moznost ist do minusu..a je to riadne svinstvo musim priznat,lebo dostat sa na nulu je problem..
ale zas sme nasporili na svadbu,dost sme platili na zaciatok,ked prisiel manzel tu..takze uz sme aspon okolo nuly..a potom uz len sporit..ved treba zaplatit za skolu,ktoru musi manzel dokoncit..a potom aj vianoce budu 😅 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

lea ... no s tymi vydavkami je to veru hrozne ... my s MM sme si zili celkom fajn aj predtym ako sme odisli do UK .. ale nemohli sme si dovolit kupit väcsi byt, cize keby sme chceli ostat do konca zivota len dvaja, tak by nam v poho stacil aj tento jednoizbak a zili by sme si velmi dobre, mali sme aj nasetrene, aj sme si dost veci kupili, pochodili sme po slovensku, ale do UK sme isli hlavne kvoli tomu, aby sme nasetrili cosi viac na byt ... kebyze si MM nasiel pracu hned po navrate z UK v januari, mohli sme hned predavat jednoizbak a kupit väcsi, no ale takto sa to neda, kedze nema pracu a teraz su take super ceny bytov

leatea
5. máj 2009

zuzi..no ved to..ze ta praca je problem..ten moj teraz robi..este dalsi tyzden by mal..a potom hadam nejak ten jeden tyzden zvladneme a cosi odrobi a pak tyzden na svk..a po navrate zas od zaciatku..takze pekne na nervy..ale uz ked odrobi,tak je dobre,lebo vieme,ze mozeme odlozit cosi a nechat,ked bude treba..
ale stale sa cosi objavi,co treba..aj ked som si teraz objednala orbitrek..lacno..ale chcem troska viac pohybu a pomoze mi to na odburanie stresu,takze zas mozno aj zbytocny vydavok..

zuzanockamt
5. máj 2009

lea ... my sme robili obaja s MM v UK cez agenturu a bolo to dobre na nervy, lebo sme nikdy dopredu nevedeli, ci praca bude alebo nie ... a tak ma to po 8 - mich mesiacoch prestalo bavit a povedala som si dost, ja tam nikomu nebudem robit pajaca a isli sme domov pred vianocami, tadsej budem robit doma za menej penazi, ale to co ma bavi a to, co som vystudovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre