Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

ja mam 170 - 172 cm 😀 ... ja som inak s mojimi proporciami spokojna, len brusko by sa zislo zase trosku pocvicit a tiez aj stehna 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

Mne by mohlo nieco iba tak dobrovolne preliezt z bokov na prsia a bolo by hej 😀. Bo vch si kupujem 34 a spodok 36-38. Ja ani nemozem supravy kupovat. Vzdy len zvlast 😝, ked mam take velke rozdiely ☹.

zuzanockamt
4. júl 2009

no tak to mas dost rozdiel 😅 ... ja kupujem väcsinou 40 alebo 42 a väcsinou mi sedi aj vrch aj spodok 😀 ... malokedy sa stane, ze nie 😉

zuzanockamt
4. júl 2009

uz varim tie cersnove gulky 😀 , ale maju tvar pirohov a nie guliek 😀 ... spravila som len pre seba, lebo MM taketo jedla nema velmi v laske

riana12
4. júl 2009

Ja aj preto idem na to naberanie tak pozvolna, bojim, ze mi to vsetko len dolu a ja by som chcela, nech to ide hore. Tam to viac treba ako dole 😀 😀 😀 😀

U nas, ked je mucne, to ma tato ako za trest (a obcas je to ozaj trestom) 😀 😀 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

MM ma rad mucne, ale nema rad ovocne gulky a ani tvarohove ... iba palacinky a kysnute kolace a tie ja zase moc nemusim 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

Nahodou neviete niektoa z vas, ako docielit, nech tie kilecka a tuky ostanu hore? Nejaky antigravitacny zakon na toto nahodou neplati? 😀 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

riana, obavam sa ze to velmi neovplyvnis ... velkost prsnikov je dana aj geneticky

riana12
4. júl 2009

Tak to som si zlu DNA vybrala 😝. Mala som Cmajznut tu druhu 😝 😝 😀.
Aj ked, Zuzi, troska na prsiach citim, ze nieco pribudlo aj tam. A este prv mi to mlady stihol zreferovat 😵.

riana12
4. júl 2009

Inak tu genetiku si dost uvedomujem. Aj ked by som sa snazila akokolvek, tak ked mam raz urcene, ze budem jak "A" (hore uzka, dole siroka), tak tak budem.
Ta moja otazka o antigravitacnom zakone bola len takym vykrikom do prazdna, ani necakam, zeby nieco take fungovalo. To neexistuje...

zuzanockamt
4. júl 2009

ved jasne, ze ked priberies na vahe, tak sa ti nieco ulozi aj hore ... ja tiez citim, ked trochu schudnem, ze sa zmensili ... ale nejaka rapidna zmena by nemala nastat si myslim ... to by si musela aj rapidne pribrat

riana12
4. júl 2009

No ked som chudla, prve co bolo, tak slo z prs 😝. To by mi malo byt mementom, ze nerobit si nervy, netrapit sa, jednym uchom dnu, druhym von a raz budem ako Pamela Anderson 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (ale nebojte, to neexistuje, genetika nepusti 😀)

zuzanockamt
4. júl 2009

alebo sa mozes tak napchavat ako ja a hned budes mat take prednosti ze az 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

A nohavice 46? 😀 😀 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

no tak musis s tym pocitat, ze ti to nepojde len tam, kde ty chces 😀 😀 😀

riana12
4. júl 2009

No ja radsej nebudem riesit, kde to chcem a kde nie, iba si vklude a s rozvahou priberat 😀.

Inac, nahodou som vbehla do jednej diskusie a tam zrazu odkaz na videjko, co som sem ja vcera supla doobeda. A predtym ho mali v inej diskusii, asi ukradli z nasej, bo tam sa nepriznala babulka, ze kde cmajzla (ale ja sa nehnevam, iba mi to prislo milunke 😉 😵). Ono sa mohlo stat, ze to dal este aj niekto iny v inej teme, ale mam velikeho tusaka, ze hliadkovali prave u nas 😀.

zuzanockamt
4. júl 2009

ake videjko? ... ja som ani nepostrehla nejako 😅
tak ja som sa uz dotlacila pirohami, trochu si este oddychnem a pojdeme sa prejst trosku 😵

riana12
4. júl 2009

Skus pohladat vo vcerajsom pokeci, niekedy doobeda 😉 (my sme vcera az moc blbli a kopu zbytocnych stran zapisali 😝, preto si nepostrehla)

riana12
4. júl 2009

Je to na 238. strane. Ale ak by mal niekto zaujem rychle sa k tomu dostat - http://www.wimp.com/partlycloudy/

zuzanockamt
4. júl 2009

no kuknem, ale nie teraz, lebo mi to bude dlho na 😝 citavat

riana12
4. júl 2009

Vsak daj nacitavat, zatial bud tu popises alebo nieco doma zrobis a potom len vklude cele pozries 🙂 Ja som si to teraz dala tiez nacitat, pustim braskovi, bo je to strasne zlate a je to kreslene 😵

zuzanockamt
4. júl 2009

no vyskusam ... som sa uz vychystala na prechadzku - som si dala take kratke satocky bez rukavov, co velmi cato nenosievam a som sa drahemu ukazala a on mi vravi, ze daj to dole, ved ma zavru,ked ma s tebou uvidia ... a ja ze preco???? ... vraj vyzeram v tych satach ako keby som este ani 15 nemala 😀 😀 😀

leatea
4. júl 2009

ahojte..pozeram,ze paradne travite sobotu 😀 ja tiez..uz mam nohy oprete o stenu,nech ma tolko nebolia..ale idem si spravit veceru,ved je najvyssi cas..
baby,ak chcete,tak ja vam podarujem cosi z tej antigravitacnej sily..ja zhodim sice aj aj..ale dole asi viac ako hore 😅 😅 😅

riana12
4. júl 2009

Zuzi 😀 😀

Ja si dam asi na veceru samotnu ryzu. To je moja velka maskrta 😵. Uz som sa pred chvilou tak riadne podkrmila vsakovakymi maskrtami 😀

riana12
4. júl 2009

Lea, no daco kludne podaruj, beriem vsetkymi desiatimi 😀.

zuzanockamt
4. júl 2009

riana ... ja tiez mam rada samotnu ryzu, ale spolu s kompotom 😀 ... to by som jedla kazdy den kludne 😀
sme sa uz vratili z prechadzky, tak ma zase nohy bolia 😀 ... straaasne teplo vonku 😝

leatea
4. júl 2009

tak my ideme pozriet zas niekde plavky..do vacsieho tesca 😀

zuzanockamt
4. júl 2009

lea ... tak hadam nejake vyberiete 😉

soni1
4. júl 2009

ahojte baby, bola som štvrtok na folikulometrii, ale dr. mi zistila, že už ovulka u mňa prebehla, vravela mi, že aj sliznicu mám vysoko. Ak je sliznica vysoko je o dobré?

riana12
4. júl 2009

Ahoj Soni, mozno si len omylom vbehla do tejto temy, ale u nas taketo este neriesime.
Co som sa s tym vsak stretla resp. pocula, tak vysoka sliznica je dobra (vacsia sanca na uchytenie embrya). A dokina ti nepovedala? Nepytala si sa jej?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre