Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
21. apr 2009

ahojte

altea teda nezvidim tu matersku a ze po 6hodinach domov, ty vole, to by som nevedala ani ci zijem alebo este stale trpim preboha, nie este sa trepat domov...ts

ja potrebujem najprv zohnam minimalne pracu na neurito, co je dneska dost zlozite najst akukolvek pracu..
a az potom budeme planovat mimi..
osobne by som chcela aspon dva, najlepsie dvojicky, aj ked s ty su dvojite starosti, ale ked drahy tak strasne po nich tuzi...hee, no ci ich urobi je len na nom 😀 😀 😀

karol84
21. apr 2009

Ahojte,ja uz praci na dobu neurcitou mam,takze zatim dobre,spis aby vydrzela...
Nektere zenske tady by za to daly buhvi co,aby mohly tak brzo po porodu domu,jine prave naopak 🙂

zuzanockamt
21. apr 2009

Ahojte 🙂
tak co mate nove? ... ja uz som taka unavena a to je len utorok a do vikendu daleko 😝 ... a zajtra musim vstavat skor do prace, lebo by som chcela ist uz na 7:30

karol84
21. apr 2009

Ahoj,ja jdu zase na 7:( a to jsem jeste na ceste z prace... Jsem tak unavena,ze jsem dnes vynechala i hodinu francouzstiny

zuzanockamt
21. apr 2009

ja chodievam väcsinou na pol deviatu a do tej pol piatej som v praci, ale mam pohyblivu pracovnu dobu, takze chodim podla toho, co mam v dany den na plane

nelynka
21. apr 2009

jak vam dobre, ja som zase doma, vstavam neviem kedy a zajtra mame na plane dokocnit zahradku a posadit uz mrkvicku, petrusku, hrasok a presadik dine a karfioliky 😀

zuzanockamt
21. apr 2009

nely ... tak to budes riadny pestovatel ... mna tieto veci nejako nelakaju ... vsetku zeleninu a ovocie kupujem v lete na trhu a mam to bez roboty 😉 ... preto by som ani nejako extra dom nechcela, mne by stacil byt s balkonom ku stastiu

nelynka
21. apr 2009

tak ja mam radost ked mi vsetko rastie pod rukami, nie je s tym az tak roboty ako si kazdy mysli a da sa na tom dost usetrit, a my mame zeleninku teda radi..
aj ovocia bude habadej tento rok zase, ked nepomrzne.. 😉

zuzanockamt
21. apr 2009

ja mam tiez rada zeleninku a ovocie, ale radsej to kupim, lebo sa mi s tym nechce babrat a sezonne ovocie byva za velmi dobre ceny na trhoch ... jedine, co robim su kompoty a lekvar ... ale to len tak v primeranom mnozstve 😉

nelynka
21. apr 2009

tak to ja budem robit asi prvykrat v zivote tento rok.. 😀 😀

akurat si pozeram nejake svadobne saty. xixi, po com idu.. 😀 😀

zuzanockamt
21. apr 2009

a naco su ti svadobne saty? ... ved si vydata, nie? ... 😕

karol84
21. apr 2009

tak jsem doma 🙂
ja bych rada zahradu, vyrustala jsem v domku s velikánskou zahradou a byt je mi ted malý...

nelynka
21. apr 2009

zuzi na svadbu, chcem na svadbu mat svadobne saty, alebo spolocenske ale maslove...a spolocenskych je takych malo..pacia sa mi strihy svadobnych siat...

zuzanockamt
21. apr 2009

ja som tiez vyrastala v dome, ale tie prace okolo domu mi teda nechybaju, skor mi vyhovuje byt

karol84
21. apr 2009

je trosku vic prace, ale ty vyhody to vyvazi, jen mit spoustu penez na porizeni 😒

nelynka
21. apr 2009

aj mne bol vzdy byt maly, nemala som v tom priestor nikdy..dom je super, aj ked roboty..

akurat som pozerala spravy xexe u nas v meste horelo, odkial ja pochadzam

leatea
21. apr 2009

ahojte..tak ja mam konecne troska oddychu..aj ked sa chystam este do sprchy..utoroky mavam narocne,kedze chodim na matiku..ale dnes som odisla uz po hodine..kedze som nemala papiere a som moc sikovna,aby som to nezvladla doma..

ja som vyrastala v byte..a to nas tam bolo 6..no mali sme 4izbovy,takze pohoda..izba so sestrou a nebola mala..mali sme tu najvacsiu,kedze ju mama nechcela ako spalnu 😀 a celkom sa dali..byvali sme na samom vrchu a v celkom dobrej casti mesta..2min. sme mali zakladnu skolu 🙂 babka postavili dom a dost velky,tak sme mali kam chodit na prazdniny..a tiez boli zahradky,tak sa aj pestovalo 🙂 a je mi jedno,ci budem byvat v byte alebo dome 😅 aj ked ja som total mestske dieta..no zvykam si aj na veci okolo domu..svokrovci ho maju totiz a cakaju,ze tam budeme byvat 😔

nelynka
21. apr 2009

ahoj laea

akoto ze svokrovci to cakaju? a co vy?

leatea
21. apr 2009

nely..no maju velky dom a si myslia,ze tam budeme byvat..oni sa nepytaju..oni to cakaju..ale to je ina kapitola 🤐
aj tak sa zariadime podla seba,ako budeme chciet my..ved ide o nas zivot 🙂 takze sa vsetko snazime robit tak,aby sme boli spokojni 🙂

nelynka
21. apr 2009

prene tak to aj robit treba, co svokrovci chcu je pekne ale je to vas zivot..

zuzanockamt
21. apr 2009

lea ... ja by som bola rada, kebyze maju svokrovci velky dom, kde by sme aj my mohli byvat ... hned by som sa stahovala .... aspon by som nemala starosti s byvanim a mohla by som sa pustit do snazenia o babo

nelynka
21. apr 2009

ja by som teda u svokrovcov byvat nechcelam nic v zlom ale proste nie..
mam svojich rada ako vlastnych rodicov, ale je to predsalen cudzi clovek v mojej kuchyni = vrazda 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. apr 2009

mne by to teda nevadilo, ci u svokrovcov alebo u rodicov, ak by bol dom väcsi, tak v pohode ... ako som uz pisala vyssie, tak to mas byvanie bez starosti ... ale ja nemam taketo stastie, takze sa budeme musiet sami postarat

karol84
21. apr 2009

já se přidávám k nelynce, taky bych s tchánovci nežila. ať jsou jací chtějí... a taky bych nenutila přítele, abychom žili s mými rodiči. nedělá to dobrotu. raději v 1+1 sami, než v paláci s další generací

nelynka
21. apr 2009

tak bez starosti ako starosti, skorej alebo neskorej by ti zacali kecat do zivota, ci su to rodicia alebo svokrovic, neustale sa spovedat kam ideme aby o tom vedeli, ja by som to nemohla..
nedokazala by som sa motat v jednej kuchyni s dalsou zenou v domacnosti..

zuzanockamt
21. apr 2009

my sme byvali u svokrovcov 4 mesiace v trojizbovom byte a bolo to v pohode ... v kuchyni som sa nemotala, lebo ja som nevarila, len sem-tam som nieco pomohla ... a spovedat sme sa nemuseli, ze kam a preco a na ako dlho ... uplne v pohode

nelynka
21. apr 2009

tak zuzi, 4mesiace a trosku dlhsie je rozdiel..ja by som teda nemohla..
uz len to zastavit sa v obyvacke a oznamovat ze ideme von..a ze by som ja nevarila a cakala kedy pride svokra domov a navari?
juj, to neni moj styl...ja sa tam motkam ked je ona doma, ked si robim zemiaky s mrkvov namiesto ryze...ale inak..ze by som tam mala byvat a nevarit si jedla ktore mam rada a jedla len to co by ona uvarila, by som teda kraaaasne schudla alebo umrela od hladu... 😀 😀

karol84
21. apr 2009

nely, tak nejak 😉

nelynka
21. apr 2009

karol 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. apr 2009

ved my sme im nemuseli oznamovat, ze kam ideme, ved nie sme male deti ... proste sme isli a hotovo ... a ona vari super, takze ja som bola len rad, ked som nemusela varit ... mna to nebavi ... aj teraz varim len preto, ze musim, aby MM mal co jest, lebo ja chodievam na obed do restiky v robote ... tak by som to u nich zvladla aj dlhsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre