Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
25. máj 2009

Dakujem, Zuzi 🙂
A tebe tiez blahozelam, k obom robotkam 😉 😵

zuzanockamt
25. máj 2009

dnes vecer je tu nejako pusto 😕

riana12
25. máj 2009

Tiez si myslim 🙄
A sama so sebou nemozem konverzovat 😀

zuzanockamt
25. máj 2009

ved to, ze ani ja ... aj ked by som mohla, ale bolo by to asi divne 😀

riana12
25. máj 2009

No ale ak by sme boli na tom rovnako viacere, uz by to az take divne asi nebolo. Ci aj hej? 😀

zuzanockamt
25. máj 2009

😀 😀 😀 ... asi nie ... dnes som taka unavena ako pes, mala som v praci dlhy den a este som doma varila na zajtra obed, lebo drahy ide zajtra pomahat bratovi na stavbu, tak nech sa naje a musela som este nalozit mäsko do marinady, nech sa nepokazi a budem ho niekedy vo stvrtok vyprazat

riana12
25. máj 2009

No ja som zase mala taky den, ze len spat a spat. Sice aj teraz div ze si tu pocitac nezjem, ale chcem dopozerat jeden filmik, co mi brasko poctivo cez vikend natocil. Potom si aj pojdem schupnut 😀

A do akej marinady si dala masicko? 😕

zuzanockamt
25. máj 2009

ja este dopozeram na JOJ Profesionalov ... marinadu som len taku jednoduchu spravila - olej, vegeta, cierne korenie, plnotucna horcica a cesnak ... ale je to mnam ... ja uz som kadejake povymyslala a vzdy to bolo dobre ... mäsko varievam vzdy len podla fantazie

riana12
26. máj 2009

Mladý byznysmen se první den nastěhuje do nových prostor a zahajuje činnost.
Pár minut po deváté kdosi zaklepe a vejde do přijímací místnosti. Mladík si říká, že by nemělo být poznat, že je to první zákazník.
Tak vezme do ruky telefon a začne předstírat obchodní jednání. Háže velkými čísly a termíny.
Když má pocit, že nechal zákazníka čekat dost dlouho na to, aby udělal dojem, "hovor" rychle ukončí a říká:
"Dobrý den pane. Mohu pro vás něco udělat?"
"Jasně. Když dovolíte, přišel jsem zapojit telefon."

riana12
26. máj 2009

No zase bud vsetky v praci alebo v posteli 😀

cipsinka
26. máj 2009

no ahojte kde ste vsetky??Ja tiez nemam moc casu dnes,lebo mam draheho doma a boli sme na ovocno-zeleninovom trhu pokupit nejake to ovocicko. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Kde je nasa nely??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
26. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😉

cipsinka
26. máj 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
26. máj 2009

Ahojte 🙂
a vy co tu mate smajlikovu komunikaciu? 😀 😅 🙂
cipsi ... aj ja sa uz chystam na trh u nas, ale cez tyzden sa mi tam uz neskoro poobede ist neoplati, lebo uz tam aj tak nic nebude ... tak asi len v sobotu doobeda pojdem
dnes som si kupila super kabelku a 3/4 cierne teplacky 😵

nelynka
26. máj 2009

cipsusiiiik cmuuk 😀

zuzi super, aj ja som si prednedavnom kupila 3/4 teplacky a sa z nich tesim jak mala...
joooj uz mame 3/4 bazena napustenehooo jeeee 😀 😀

cipsinka
26. máj 2009

dnes sme mali asi vsetky nakupny den ja som si kupila rifle,tricko zlacnene z 25 na 13 ecok a podprdu ktoru mam velmi rada uz mam jednu taku tak som si este jednu kupila 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
26. máj 2009

ja stale nemozem zohnat taku podprdu, s ktorou by som bola uplne spokojna ☹ ... jednu celkom schopnu som videla minule za 20 eur, znacka belinda, ale sa mi to zdalo trochu moc, no nakoniec si ju asi kupim, ak mi bude sediet, ale som ju este ani nevyskusala

cipsinka
26. máj 2009

tie rifle som si moc nechcela kupit,lebo su bedrove ale inak su straaaaaaaasne krasne a ked som sa v nich ukazala drahemu,tak povedal,ze v nich mam dobru prdel,ze si ich musim zobrat ale to,ze sa mi brucho z nich vylieva to ho nejako netrapilo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,hlavna vec,ze v nich mam dobru prdel 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
26. máj 2009

cipsi ... aspon vidis ako to vnimaju chlapi 😉 ... staci, ze je jedna cast super a ostatne ich nezaujima 😉

cipsinka
26. máj 2009

zuzi ja som si stale kupovala podprdy s kosticami a take cipcekove a sexovske 😖 😖 😖 😖 a nikdy som sa v tom necitila az tak dobre a ked som zacala cvicit tak som si kupila,takzvanu,,cvicebnu,,podprdu bez kostic ale velmi peknu a od vtedy ju mam skoro vzdy ked nie je v pracke na sebe tak dnes som si kupila este jednu nech si ich striedam 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a hlavna vec,ze mam plny suflik krasnych suprav,ale co z toho ked sa v tom clovek neciti dobre no nie???

zuzanockamt
26. máj 2009

cipsi ... aj ja ked som bola mladsia, tak som si kupovala kadejake cipky a podobne somariny, ale teraz chcem hlavne to, nech pekne sedi a drzi tvar a nikde netlaci ... MM nie je zatazeny na spodne pradlo, takze jemu je jedno, ci mam cipku alebo uplne obycajnu ... tie sportove su super, ale tu su dost drahe 😠

cipsinka
26. máj 2009

nely tak uz iba trosku vody do bazena a mozte sa bazenovat 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
26. máj 2009

tak ja co som si kupila porprdy tak mi vsetky pekne sedia nestazujem sa 😀

a cipsi to ja tak rovnako, rifliky supeeer, len pupok sa vylieva a aj boky, ale to sa spravi sirokym trickom 😀 😀

cipsinka
26. máj 2009

ano tie sportove su super a hned som si na ne zvykla,moj drahy ma rad ked mam pekne pradielko 😅 😅 😅 😅 😅 😅 vcera som si dala priesvitnu kosielku juuuuuuuuj to bolo 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. máj 2009

nely ... a vodu v bazene budete aj ohrievat, ci to nechate len na slniecko? ... a aky mate velky bazen?

cipsinka
26. máj 2009

ale zas ked vie,ze sa v tom necitim dobre tak ma to toho nenuti 😉 😉 😉 😉

nelynka
26. máj 2009

cipsus sak ja bazenujem odkedy tam bolo len 5cm vody..
teraz som mala maniu ze som si dala umelu stolicku dnuka, akurat bolo tak ze som mala len ritku vo vode a opalovala som sa hehe..
a teraz uz budem cela vo vode skoroo 😀
idem uz zastavit, nadneska staci 😉

zuzanockamt
26. máj 2009

cipsi ... tak moj drahy je najradsej, ked nemam nic a ide sa rovno na vec 😀

cipsinka
26. máj 2009

nely,ze sirokym trickom noo tak to nemusim ani chudnut dam sa do sirokeho vreca a je zo mna sexi kost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Nely ja som si uz akosi odvykla od bedracov,mam radsej kde je ten sed vyssi aby som nenachladla ale teraz ide leto tak ich hadam vynosim 😉

zuzanockamt
26. máj 2009

ja tiez nemam velmi rada bedrace, lebo velmi pohodlne nie su a ja mam stale nejake problemy s mechurom ... aj teraz ma trapi a este aj mykoza a zapal ... no hruuuza ... ale kupila som si masticku aj rosalgin - roztok, tak je to uz omnoho lepsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre