Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
27. máj 2009

tak ja ked mam kramy tak zerem vsetko mozne a to doslova,ze nie jem ale zerem slane,kysle(hlavne uhorky 😅 😅 😅 😅 ) do toho sladke a taaaak 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

Veru nely dostanes vredy a co potom len pekne papkaj 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
27. máj 2009

vcera sme s drahym pozerali rozpravku Divocina ja som sa tak rehotala na nejakych hlaskach videli ste to niektora????

riana12
27. máj 2009

Tak nevravim, ze moj sa mi rehoce, dost so mnou suciti, pretoze vtedy som uplne kaput masinka. ale s uplnou pohodou hovori, ze on by si to tiez rad vyskusal, ze to musi byt sranda.

riana12
27. máj 2009

Cipsi, Divocina? A moze to mat aj iny slovensky nazov?

nelynka
27. máj 2009

cipsi hehe...a co???

cipsinka
27. máj 2009

riana nie vola sa to len Divocina je to na styl Madagaskaru alebo takych rozpravok ale je to fajn 😉 😉 😉 😉 😉 😉

joooj nely mas to tazke a neviem ako by som ti pomohla 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
27. máj 2009

cipsi nijako, vpohode..mam tam este dve buchticky na pare co som robila pred 3dnami a treba ich zjest xixi..
takranajky..ale ani mi nejako nechuti poslednu dobu, neviem co je somnou..
a zacina ma bolet prave ucho..asi som chytila niekde prievan

riana12
27. máj 2009

Cipsi, tak nepozerala. Iba som videla Madagascar.

riana12
27. máj 2009

Idem ja teraz na obed 😖

nelynka
27. máj 2009

riana ty si zlato, ty si vyriesila jednu vec ktoru som aj doteraz ani nevedela... 😀

cipsinka
27. máj 2009

aku vec vyrieslila riana??? 😕 😕 😕 😕

nelynka
27. máj 2009

cipsi napisala som ti do IP

cipsinka
27. máj 2009

nely ty kucharecka moja pomoz mi ako mam spravit omacku na spagety ale vies na tu dietu,neviem ako mozem opiect cibulku s rajcinami potom tam dat kecup a hotovo bude to mat nejaku chut??? 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
27. máj 2009

ja myslim ze to skusit mozes, kecup by tomu chut mal dat aj ked sa priznam neviem aku chut bude mat ovareny kecup...
a keby to chut nemalo tak tam pridas korenie, sol a bude..

alebo si urob klasika paradajkovu omacku ale taku hustejsiu fajnu..

cipsinka
27. máj 2009

ten kecup by som tam dala az na zaver,cize by som ho moc nevarila 😉 😉 😉 😉 ,no neviem nieco pospekulujem aj ked na to bohvie aku chut nemam 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
27. máj 2009

xixi tak si urob cestovinovy salatik..uvar cestovinky, zmiesaj so zeleninkou podusenou alebojavascript:addEmoticon('😀','vBody') cestrvou a papaj, ja by som uz zedla cokolvek xixix 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

nooooooooooo to je tiez dobry napad,to akoze tam mozem dat aj papriku a salatovu uhorku normalne na surovo??Ja viem pytam sa ako debil ale nikdy so to nerobila 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
27. máj 2009

noaze mozes..setko co ta napadne..paprika, paradajka, uhorka, karfiol ovareny, brokolica ovarena...setko a zmiesas to s cestovinkami a polejes olivovym olejom troska, popripade okorenis, osolis 🙂)

cipsinka
27. máj 2009

no tak to si spravim 😉 😉 😉 😉 😉 Ty budes moj kuchynovy poradca 😉 😉 😉 😉 teba vzdy nieco napadne ja som v tomto nula bodov 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
27. máj 2009

hehe len mi musis dat inspiraciu nejaku a pak nieco vymyslime, ale ci to bude jedle za to nerucim 😀 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

idem dat varit cestoviny 😉 😉 😉 😉 SOm zvedava,ze co povie na takuto veceru moj drahy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lebo som sa ho pytala,ze ci mu nebude vadit,ze si budem varit ja zvlast jedla a on,ze naco by som sa trapila,ze on bude jest to co ja,no videla som vcera,ze z brokolice ho skoro napinalo ked ju videl na mojom tanieri tak hned ma zrusil,ze on si da hranolky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale myslim si,ze toto by mu malo chutit 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
27. máj 2009

tak uvidis, xixi, mozno si aj on zvykne na dietku hehe... 😀 😀

nelynka
27. máj 2009

takze do konca tyzdna mi pridu peniazkyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

mozno aj ked on ma rad zdave jedla tak by mu to problem nemalo robit 😉 😉 😉 😉 😉 On nie je typ chlapa,ze jedlo bez masa nie je jedlo 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. máj 2009

ty bosorka ako si to zas vycarovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale tesiiiiiiiiiiiiiiim sa,ze budete mat klud 😵 😵 😵 😵

nelynka
27. máj 2009

cipsi ai neveris ako mi odlahlo..boze...
ze ked nepridu do piatku tak jej mam v pondelok zavolat a sa na to este pozrie...jaaj
riana dakujeeeeeeeeem 😀 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

vidis aka si sikovnica ja idem krajat zeleninu lebo jej mam pozehnane a dam tam aj syr aj keby sa nemalo ale serem na nich tych par gramov ma nezabije 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅

nelynka
27. máj 2009

cipsi syrik je zdravi len ho tam daj, lepsiu chut to bude mat potom 😀

cipsinka
27. máj 2009

no uz som spat cestovinky sa dovaraju a ten salat vyzera bozsky a farebne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
27. máj 2009

supeer, snad bude tak aj chutit..

ja som teraz chytila macku za brucko a hladkala ju kd lezala a som normalne citila ako sa malicke hybu dnuka, boze to je uuuzasny pociiit 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre