Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. máj 2009

bola som nalozit mesko nech odstoji a nastruhat hranolky... 😉

cipsinka
30. máj 2009

ja uz zemiacky v trube a karfiolik v hrnci 😵 😵 😵 😵 😵 ju juuuuj nely ty si ale riadny podvadzac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ze mesko v skorbovy den 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
30. máj 2009

No idem ja od vas, dietky preberate, nic pre mna 😝

nelynka
30. máj 2009

cipsi je tam skrobova muka 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

riana nepreberame dietky,preberame zradlo 😅 😅 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. máj 2009

riana neviem kto prise o dietach

cipsinka
30. máj 2009

ty veru nie si dobra partacka na dietovanie,pri tebe by som sa iba skazila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a hlavna vec,ze si sa bohovala,ze co slubis aj dodrzis,ze budes trpiet so mnou a nechala si ma v stichu 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
30. máj 2009

ja mam uz polievku uvarenu, este do nej zamiesam vajicko a nakyp sa uz tiez pecie 🙂

nelynka
30. máj 2009

cipsi, aj ty si zhresila vcera mekacom, prec by som nemohla ja mat dneska chinu?
je tam skrobova muka a ktomu kopec zeleniny a kuracie meso ktore je chude, dietove a zdrave 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

no ano zhresila ale ja som mala bielkoviny a vtedy sa masko moze a tiez som mala koooopu zeleniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. máj 2009

ale ved to je jedno
mekac alebo china, neni v tom rozdiel a ty sama si pisala ze to nedrzis drasicky a striktne tak preco by som mala aj ja?
radsej si dam malu poricu niecoho na co mam chut ako na to cakat dalsie 4dni a jest to z coho mi je zle 😖

cipsinka
30. máj 2009

preto Ti to nely hovorim,lebo TI zaaaavidim aj ja chcem masko a cinu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

nedrzim to drasticky v tom,ze nezerem tolko ovocia ako je dane a to je asi tak vsetko,vacsinou aspon tie hlavne jedla dodrziavam a uz ani tolko sladkosti nezerem to je asi tym,ze sa nam uz minaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

nely ja ti nehovorim aby si to drzala striktne ved to je tvoja vec,rob co uznas za vhodne ja sa len na tebe smejem aka si bohovska,ze jogurtiky a mesicka akoby sa nechumelilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. máj 2009

cipsiii 😀 😀 😀 😀
ja si z toho robim prcu z tej diety...ked ma napadne ze nejaka je tak papam co je dane a niekedy porste musim mat to na co mam chut... 😀 😀 😀 😀 😀
a musela som improvizovat s tym jogurtom lebo som nemala doma ovocie 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

a vlastne nely ty si chuda takze si to mozes dovolit 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
30. máj 2009

joj ale uz ma vytacaju..ona neni doma od vcera obeda, on neni doma od vcera rana a maju doma 2yorkshire ale ocividne obom je jedno ze chudatka nemaju mozno ani co papat a su cely den zavrete sami doma..
ja ich nepochopim.. on ze este domov nejde nech sa ona dusi a bohvie kde pri jakej onej sa vala..
a potom nech sa cuduje ked mu ona vkuse vykrikuje milenky ked toto robi

cipsinka
30. máj 2009

no tak ja si az taku prcu z nej nerobim,lebo schudnut potrebujem a chcem,lenze neviem dokedy do vydrzim,ale ja tomu nehovorim dieta ale upraveny jedalnicek aby som mala psychyku naporiadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... a to su ti, co sa chcu brat? ... no neviem 😖

nelynka
30. máj 2009

tak tak
aj ja potrebujem schudnut ale schudnes hlavne pohybom nie jedlom..
ja kym som mala pohyb mohla som jest co som chcela..
ked som pohyb nemala mohla somd rzat dietu aku som chcela a aj tak som priberalal
a teraz ked mam zase viacej pohybu, lebo vzdy je co robit, tak kila idu dole

cipsinka
30. máj 2009

nely 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 chudatka psickovia preco ich potom maju ked sa spravaju ako taki dilinovia 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
30. máj 2009

inak, nely, ja som praveze citala, ze podstatna je strava pri chudnuti ... ale nemysli sa tym ziadna hladovka,ale spravne kombinacie jedal ... pohyb je az potom

nelynka
30. máj 2009

cipsi neviem, ale sere ma ze ani jeden a ani druhy neberu na nich ohlad..na seba nech nepozeraju to mi je jedno, nech si robia naprieky ale tie psiky ma mrzia..oni chudatka za to nemozu a trpia asi najviac ☹

cipsinka
30. máj 2009

nely ale ja sa aj hybem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a zas kazdy trener Ti povie,ze cvicenie nie je vsetko,ze treba aj stravu zmenit 😉 😉 😉

nelynka
30. máj 2009

hm...tak mne to ide aj bez toho aby som kombinovala spravne jedla a odopierala si to na co mam chut..
jasne nezeriem tak ako predtym, ze si dam dva plne taniere na obed..ale zase neobmedzujem sa ked mam na nieco chut..

cipsinka
30. máj 2009

nely tak to si stastny clovek,ze ti to ide aj bez obmedzenia stravy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 No ja to stastie nemam ja som chodila civicit a hybala som sa ako tak pukana ale nejake drasticke zmeny nevidim,vsetko bude v pape 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
30. máj 2009

tak ja som mala vzdy pohybu dost, ale nikdy som nejako rapidne neschudla az ked som zacala spravne kombinovat,potom to islo pekne dole ... a to som si vzdy aj poriadne nalozila

cipsinka
30. máj 2009

zuzi ja to iste 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
30. máj 2009

akosi ma picha v zube,no a je problem na svete 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
30. máj 2009

baby uz ma trapi bernuska neviete ako sa ma??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre