Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
15. jún 2009

ahojky zuzi

riana no konik bol uplne vypnuty,cize nesiel nikomu 😖 😖 😖 😖 ale uz aspon ide ako ma a nie ako tieto posledne dni,ze mu zasibavalo 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
15. jún 2009

veru kon ani vcera nesiel 😝
riana ... a aka bola dovolenka? ... tak ten studijny vecer ti nezavidim ... ja som rada, ze som si VS spravila hned po SŠ, ked som bola este rozbehnuta, lebo teraz by som sa uz k tomu nedokopala 😅 😀

riana12
15. jún 2009

Cipsi, hej, mali jeden cas aj vyveseny oznam, boli tam dokonca aj madarske verzie tychto stranok spomenute 😕. Muselo to byt teda vazne.

Zuzi, tak ja to mam tiez hned po SS, lenze by som uz nedokazala trcat ciste len v skole, strasne ma to tahalo do prace a som rada, ze to je takto.

Dovca bola super, akurat sa clovek malo vyspal. Teda nejako som nezurkovala, na to nie som. Chodila som spavat tak druha v poradi, predo mnou bola uz len buduca mama. Nevyspata som bola skor z toho, ako som sa na posteli pre jedneho tlacila s priatelom. Aj to som jeden vecer vyriesila tak, ze som sa uprostred noci vybrala o poschodie nizsie, kde bol volny gaucik a to sa mi len sladko spalo 😵.

A co som sa vam tu tak pred casom stazovala, ze chlap mi nechce do postele, tak sme hodili rec a zatial je to na dobrych chodnickoch. Co som vobec necakala, tak dva dni po sebe, ked sa dalo, tak ma hned zlanaril, aby sme sa sli hrajkat 😀 😵. Ale este si musim na drevo zaklopkat, nech to tak ostane...

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... tak to je super, ze sa chlapec umudril ... ja sa tiez nemozem teraz stazovat, lebo MM tiez konecne prisiel k rozumu, sice sam sex nenavrhne, ale ked chcem, tak spolupracuje
a co sa tyka VS ... ja by som v mojom odbore bez VS pracovat nemohla a externe sa to neda studovat ... aspon nie moja kombinacia 😉

riana12
15. jún 2009

Zuzi, tak som mu povedala nejake moje nazory, snad ich pochopil, zevraj si myslel, ze som myslienkami a nazormi na tom inak,... Ale aj ty to mas teda v pohode, ked sa ti muzik neprieci 😉.

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... tak zatial ma take obdobie, ze sa neprieci ... som len zvedava, ze ako dlho mu to vydrzi 😀 😅

riana12
15. jún 2009

No ja tiez cakam 😀 Bo zatial sme mali za sebou uspesne len 2 dni 😝. Ked to bude aj o polroka rovnake, tak sa budem tesit jak najata. Inak sa drzim vklude.

zuzanockamt
15. jún 2009

tak my uz mame uspesne viac ako dva dni ... ale ked porovnam situaciu tak pred polrokom, este stale mame co dohanat 😀

riana12
15. jún 2009

Zuzi, tak prezradim, ze boli 3 dni uspesne, ale prvy moc neratam, bo ho k tomu dokopali kamosi. Videli, ze ma to trapi, bo ja to neberiem len ako, ze uzime si a koniec.
Ja dohromady ani nemam s cim porovnavat, ale viem, ze by to mohlo byt este lepsie, ze vzdy ked je na to prilezitost, aby sa to aj fakt stalo a nie ze ja budem hadzat psie oci a nic z toho 😝

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... tak my sme uz trosku na inej urovni co sa tyka vztahu ako vy, takze ja to beriem tak, ze sa uz nemusime po sebe vesat ako ked sme len spolu chodili a nezili pod jednou strechou

riana12
15. jún 2009

Ved ja ani nechcem porovnavat vas a nas. Predsa len je to velky rozdiel. Ale aj tak. Na to, ako sme spolu dlho, mohlo by to inak vyzerat.

zuzanockamt
15. jún 2009

a ako dlho uz spolu chodite? ... my sme spolu uz siesty rok a styri roky spolu byvame 😵

riana12
15. jún 2009

Tak my sme spolu 2 roky a skoro 8 mesiacov. A prave preto, ze spolu nie sme kazdy den, ze si uzijeme spolocne spanie velmi zriedka alebo len mame na hrajkanie prilezitost, tak by sme mali vyuzit kazdu takuto situaciu a nie, aby to vyzeralo ako po 40 rokoch manzelstva, ze ani nepamatame, kedy to na posledy bolo (mozno aj po 40 rokoch to maju mnohe pary castejsie, nez sme to mali doteraz my 🙄).

zuzanockamt
15. jún 2009

no ved to ... my ked sme boli spolu len cez vikendy, tak to boli ine orgie 😀 ... vzdy, ked bola prilezitost, tak sme isli na vec 😀

riana12
15. jún 2009

No vidis Zuzi, takze je to rozdiel, byt spolu malo a mat to vzdy, ked sa da a byt spolu malo a nemat to takmer vobec 😔.

zuzanockamt
15. jún 2009

ale je to zvlastne, ze sa ten tvoj chlap tak sprava 😕

riana12
15. jún 2009

Tak troska sme sa o tom este aj vcera bavili, on si myslel, az vymyslel, ze babo straaasne chcem (ja som strasne na deticky, niekedy mi je na nic, ze ja este nic, ale do vztahu, aky mame teraz rozhodne nie), ze pre mna je sex nieco ako svadba, ze sa mi tym zaviaze a kadeco insie. Ze pocul, ze ked chce baba otehotniet, tak otehotnie aj ked si chlap dava pozor, ze ho jednoducho nejak oklame, aby tych jeho drobcov do seba dostala v plodne dni a pod. (to tym chcel povedat, ze si mysli, ze to tak aj ja chcem urobit). Pripada mi to ako predpotopne nazory. Samozrejme, ze aj take typy existuju, lenze on sa so mnou o tom neporozprava, len si nieco domysli. Ale to je len cast "problemov", co su zodpovedne za doterajsi stav.

zuzanockamt
15. jún 2009

no tak to je dost zvlastny ... ved ste este mladi, tak sa nemate kam ponahlat ... MM vie, ze chcem babo a aj on chce, ale teraz jednoducho nie je vhodna doba, tak nebudem taka padnuta na hlavu, aby som robila nieco za jeho chrbtom ... vie, kedy su plodne dni a ako sa ma zariadit a fungujeme tak uz 9 mesiacov a nic sa nestalo ... a ja by som ho ani nechcela v tomto oklamat, lebo by som z toho maleho nemala taku radost ... ja som v zaciatkoch nasho vztahu ani o svadbe neuvazovala, hoci MM ma o ruku poziadal uz po 9 mesiacoch chodenia a byvali sme spolu uz po roku a desiatich mesiacoch ... zacala som o svadbe rozmyslat asi tak po roku spolocneho byvania, ale zeby som spolocny sex povazovala za nieco zaväzujuce, tak to nie

etuska
15. jún 2009

Riana-heh-bal sa ten tvoj drahy ze bude coskoro oteckom 😀
No ja sa na frekvenciu,ani intenzitu nestazujem 😀

zuzanockamt
15. jún 2009

erika ... tak to blahozelam 😉 ... u nas sa to tiez zlepsilo 😵

etuska
15. jún 2009

Tak si mozeme blahozelat vsetky 😀
U nas je to asi najma vdaka vysadeniu HAK 😅

zuzanockamt
15. jún 2009

erika ... tak u nas sa to prave tym vysadenim zhorsilo 😀 😅 😕

riana12
15. jún 2009

Etus, super 😵

Ja som mlademu povedala priamo, ze do takeho vztahu, aky je teraz medzi nami, by som sa babatko neodvazila priniest. Bud by si hnev, ze so mnou MUSEL ostat, vybil na drobcovi alebo by ho zboznoval najviac na svete, ale ja by som bola ta zla, ktora mu znicila zivot. A myslim to na 100%.

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... ja som momentalne toho nazoru, ze do tejto situacie radsej babo nie ... ked bude mat MM pracu, tak mozno ... ale teraz, keby som zistila, ze som tehu, tak som skor smutna ako stastna 🙄

etuska
15. jún 2009

Veru,na babo musia byt dvaja.A u vas to Riana ako vyzera co sa tyka vztahu-obaja mate pracu,ste spolu dost dlho...nebol navrh spolu byvat,alebo niekam dalej ten vztah posunut?

riana12
15. jún 2009

Aj ked mam este pochybnost, ci ma pochopil, bo on sa ma na nic nepyta, urobi nejaky zaver, co vobec nie je pravda a ja mam potom problem tu moju verziu, o ktorej si myslim, ze aj pravdou je, presadit (alebo ju aspon v klude prezentovat).

/asi pisem ako tatar 😅/

zuzanockamt
15. jún 2009

riana ... no tak to mas poriadneho typka 😅 ... nezavidim ... a to som si ja myslela, ze ten moj je najväcsi pripad v okoli 😅 😀

etuska
15. jún 2009

Riana? 😕 poslem IP lebo su to uz dost chulostive otazky 😀

riana12
15. jún 2009

Etus, z mojej strany padol navrh na byvanie, ale mlady, ze nema na to peniazky. A kvoli neustalemu rozoberaniu byvania sme sa skoro rozisli ☹. Takze sme to uzavreli a neriesim. Aj ked som z toho smutna, ze este si par rockov pobudneme v takomto stave, nechcem to uz vytahovat. Nema cenu to riesit, ak ho nechcem stratit. Obaja sme zatati, tvrdohlavi a tazko robime kompromisy.
Aj som mladeho sturkala, ze co so vztahom dalej, ale ako sa to len viac kazilo a kazilo, tak som cim dalej, tym menej zacala o priatelovi rozmyslat ako o zivotnom partnerovi ☹.

etuska
15. jún 2009

Riana-tak to ti verim...Nie je "mamickin maznacik"?-lebo to by vysvetlovalo preco sa nechce stahovat 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre