Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
24. jún 2009

Nely, tak 20 min je ok, ale to musis mat premyslene, ktoru vec si schmatnes a oblecies, kde mas topanky, sacko, kabelku,...
Troska mi to stazoval fakt, ze sa musim v pohybovej aktivite krotit - cim viac sa hybem, tym ma to dolu viac boli 😒
A ty ako? Co noveho? 🙂

nelynka
24. jún 2009

ja ani nic...
len ma odvcera picha v kolene a nejako nevie prestat..ked chodim je to OK ale ked sadam a vstavam tak ma ide urvat

riana12
24. jún 2009

Ja som daco take mala min. rok v lete, 3 tyzdne vkuse. A ako prislo, tak aj odislo 😕. Ale bolelo ma to aj pri chodeni. Nahodou si v poslednej dobe nechodila viac ako obvykle? Mozno presilene abo co.

nelynka
24. jún 2009

ne nechodila, chodim stale rovnako 😀 😀 😀

nci uvidim, budem dneska pratat pomalicky kupelku, kuchynu, predsienku...a uvidim mozno povoli

riana12
24. jún 2009

My uz sa pomalicky budeme zbierat na obed. Ja mam nejake vybavovacky, takze vyuzijem obednu prestavku 🙂

nelynka
24. jún 2009

ja som bola upratat kupelku a vydrhnut vanu bo vecer sa chcem konecne okupat alebo zajtra uvidime..
a zarubne som utrela ale ma chytilo koleno, som myslela ze sa ani nepostavim, tak musim oddychnut..
este chcem poto povysavat alebo aspon kuchynu a ostatne urobim aj zajtra potom ked tak..

riana12
24. jún 2009

Tak si ozaj oddychni, moc to koleno neohybaj, ked ta to vtedy najviac boli 😉

Ja som dneska cez obed do seba dokazala napratat asi 2 deci jogurtoveho napoja, je mi akurat viac nabliti a brucho mi ide prasknut, ako keby mi tam baloniky nafukovali 😀 😝 😝.

nelynka
24. jún 2009

fuuuuuj milekooooo fuuuuj, to nemusim 😀
ja akurat sparujem chodbu aby stary nepovedal ze nic som doma nerobila 😀

a prisli mi tie saticky uz som som objednala s mimibazaru 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

Ahojte 🙂
tak ja mam zase jogurtove mliecko rada 😵 ... aj jogurty 😵 ... ale obycajne mlieko moc nemusim 😝 ... jedine tak kakao ... a este mam rada aj sojove mliecko ... to je tiez fajnove ... akurat vcera som si take kupila - ochutene s kakaom ... mnam
MM sa bol informovat o robotu dnes v ZA, ale bohuzial nic z toho ... vraj teraz nemaju nic volne 😝 ... asi zacnem byt pomaly z toho zufala ☹ 😖

riana12
24. jún 2009

Nely, to neni mlieko, to len redsi jogurtik.

Nic ine som vtedy nedokazala do seba dostat. Doobeda len ladovy caj a caj klasicky. Po navrate z obedu som zvladla este activiovy jogurt, pojdem asi vyskusat dalsi do seba dat. Uz ma taketo zblbnute telo nici. Tak bud mi je zle, div nie na povrackanie alebo ma boli rucho, ako by mi ho chceli vyrezat. Potom budem otravovat ostosest dokiho, ze preco take bolave kramy 😝. Nech sa ujo cini.

Zuzi, netrap sa tolko. Ja viem, ze to nie je lahke, ale ked sa clovek trapi, tak je to len horsie a horsie 😒.

Dajte nejaku srandu do eteru,hm? 😉

nelynka
24. jún 2009

riana tak ja redsi jogurtik ee..klasika a aj to len s grankom 😀 😀

zuzi, mate kde byvat, mate z coho jest, mate za co chodit na vylety, nic si z toho nerob, praca pride..

srandu? ziadnu nemam ani len tolko ze si idem farbit vlasy 😀

riana12
24. jún 2009

Nely, parada, takze "nove" vlasky 🙂. A aku farbu?

nelynka
24. jún 2009

riana cierne 😀 😀 😀

som dosparovala chodbicku konecne este nech to zaschne, idem si dovtedy nafarbit 😀

riana12
24. jún 2009

No sikula, len co je pravda 😵 😉.

Ja sa uz balim domkov (nech to nevyzera ako vcera 😀 - inak, chytila som posledne volne miesto 😵).

Tak sa tu zatial majte, pomalinky pojdem, paaa 🙂

nelynka
24. jún 2009

riana tak to je super, xixi si to vystiha vcera 😀

tak ja uz vlasky aj zmyte mam a aj chodbicka zmyta, no kraaasne to je 😀 😀

zuzanockamt
24. jún 2009

ved ja som si povedala, ze sa nebudem kvoli tomu stresovat .... ale nejako to na mna dolahlo ☹ 😖 ... lebo fakt robime vela pre to, aby si tu pracu nasiel, kazdy den posielame mailom CV a ziadosti a odpovede na inzeraty a nic 😠 ... a uz je to pol roka

nathali
24. jún 2009

ahoj baby konecne som prisla skor domov 😀 ako sa mate? ja varim veceru

zuzanockamt
24. jún 2009

ahoj nathali ... ja sa mam tak vselijako 😖 ... ja mam navarene este aj na zajtra 😉 ... a ty ako? ... vyvolavacka ti zabrala, ci este nic nevies nove?

nelynka
24. jún 2009

zuzi to iste robim aj ja pol roka a nic..ale uz to vidim ze za chvilku skoncim ako pokladnicka v supermarkete 🙄

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... ja si myslim, ze kazda praca je lepsia ako ziadna ... v dnesnej dobe

cipsinka
24. jún 2009

ahojteeeeeeeeeee cicusky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

uz som domka a prvy den dopadol nad moje ocakavania 😵 😵 😵 😵

nelynka
24. jún 2009

tak ale ked ti tam daju 8000 cisteho a precestujes minimalne 2000kc a doma mas 8000 a neprecestujes nic, tak co je lepsie?
jasne ze ked mi dojde podpora a ina moznost nebudem budem robit aj to, nie je to az take zle aj ked malo platene ale nejake peniaze potrebovat budeme..

nathali
24. jún 2009

ja som uz dostala ms tak mam asi cystu ale zajtra pojdem na gyndu tak uvidim
ja varit musim dnes aby bolo na cely tyzd.inak nemam cas:(

cipsinka
24. jún 2009

dnes so mnou nastupila aj kamaratka z brigady ked som bola pred dvoma rokmi oberat jahodky na dva dni a ona tam pracovala ale napevno tam mala pracu a dnes so mnou nastupovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Hned prisla ku mne,ze Sandra si to ty??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Boli sme v smskovom kontakte ale inak nic viac tak sa tesim,ze je tam so mnou 😵 😵 😵 😵 😵 A plllllno super ludi tam je co aj bolo,kamoska slovenka ma tam vystiskala akoby ma rok nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (co aj nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

cipsinka
24. jún 2009

no vidim,ze tu ani zivej duse idem robit veceru 😉

zuzanockamt
24. jún 2009

nely ... tak ja by som to brala aj tak,len nech nie som doma
cipsi ... super, ze si mala taky dobry prvy den ... a ides aj zajtra
nathali ... no ta cysta to je neprijemne

cipsinka
24. jún 2009

zuzi ano idem aj zajtra 😵 😵 😵 😵

nelynka
24. jún 2009

nath pokial si dostala MS cysta by sa mala sama odplavit...

zuzi lenze co by to bolo za logiku preboha..na dome je vzdy co robit a ja sa doma nenudim..mne je doma dobre..
a bola by som sprosta keby som robila za take peniaze co mam doma a nikam nechodim, neprejazdim ani korunu...

nathali
24. jún 2009

noo ja dufam ze to bude dobre lebo som mala take krce uz som myslela ze umriem take nieco som nemala este nikdy

nelynka
24. jún 2009

stava sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre