Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
13. apr 2009

no my sme spolu 5 a pol roka a z toho dva roky ako manzelia ... moj si uzivat uz nechce, ale chce aby sme mali trosku istotu ohladom byvania a prace

karol84
13. apr 2009

tak jistota mu chybí taky, přítel je extra nerozhodný typ a pořád řeší - někdy opravdu až zbytečně - co by kdyby ☹ pořád mu nemůžu vysvětlit, že si život nenalajnuje na 20 let předem

zuzanockamt
13. apr 2009

my dvaja sme taki isti...vsetko planujeme, aj ked ja som uz od toho zacala upustat ... som kukla tvoj album a pozeram, ze mas uz normalne aj nejaku vybavicku pokupenu 😕

karol84
13. apr 2009

jo 🙂 a minulý týden jsem se neovládla a koupila další 2 kousky...
ono už to totiž jednu dobu vypadalo, že mimčo bude... a navíc švagrová čekala miminko, tak jsem jí předávala část rodinné výbavy a co se jí nelíbilo, tak zůstalo u mě

zuzanockamt
13. apr 2009

ja zatial nekupujem nic, az potom, ked to bude aktualne a uvidim // na teste 😉 ... a vy teda pracujete na babätku, ci nie? ... my sa riadime iba plodnymi a neplodnymi dnami, lebo HAK uz 8 mesiacov neberiem

karol84
13. apr 2009

no já už právě jednou // měla... ale nedopadlo to
já také neberu HA a ani se teď nijak nechráníme, protože vaječníky nefungujou a teď otěhotnět stejně nemůžu, dokud nenaskočí a nezačnou pracovat tak, jak mají. ale kdo ví, třeba začnou fungovat a zrovna se zadaří anebo taky ne...

zuzanockamt
13. apr 2009

a priatel ako reagoval, ked si mala pozitivny test? ... a svadbu neplanujete, ked uz ste tak dlho spolu? 😕

karol84
13. apr 2009

bral to jako osobní selhání 😒 jakože jak to mohl dopustit, když dítě nebylo v plánu. nicméně embryo se vůbec neuchytilo a byl konec.
občas o svatbě nepřemýšlíme, ale nepřipravujeme

zuzanockamt
13. apr 2009

no tak to ma fakt zvlastny pristup ohladom dietata 😖 ... myslim, ze MM by to vzal nakoniec v pohode, aj ked by to bol spociatku sok a to nielen pre neho, ale aj pre mna ... moj sa do svadby moc nehrnul, ale nakoniec som ho presvedcila 😉

karol84
13. apr 2009

ja nepresvedcuju...
ted uz by to bylo urcite lepsi, ale tenkrat to byl sok ☹

zuzanockamt
13. apr 2009

no pre nas by to bol sok urcite, ale kedze sa velmi nechranime, tak s tym mozeme pocitat
ja som svadbu chcela, kedze sme uz spolu byvali nejaky rok a pol, tak nech je to aj oficialne

karol84
13. apr 2009

no my spolu bydlime od roku 2002 🙂

zuzanockamt
13. apr 2009

my len od augusta 2005, ked som skoncila skolu ... skor by to bolo zbytocne, kedze ja som bola na intraku a on byval s rodicmi a pracoval

karol84
13. apr 2009

my oba studovali v praze, o to to bylo jednodušší. já vlastně šla do Prahy kvůli němu...

karol84
13. apr 2009

oba dva tu teď pokračujeme s doktorátem, ale to už pro mě není důvod, proč si nepořizovat mimčo

karol84
13. apr 2009

i když jisté omezení to je...

zuzanockamt
13. apr 2009

takze ste asi aj vekovo dost podobne na tom, nie? ... moj manzel je o sedem rokov starsi takze, ked ja som koncila skolu, on uz bol inde 😀 ... a my sme sa zoznamili na internete 🙂

karol84
13. apr 2009

jojo, příteli je 26, je o rok a 4 měsíce starší

karol84
13. apr 2009

my jsme chodili i na stejnou střední školu, takže jsme začali spolu chodit, když já jsem začínala čtvrťák na SŠ

evitkamalicka
13. apr 2009

Ahojky,
neviem ci sa mozem pridat kedze aj my sa chceme snazit o druhe babatko v 2010

zuzanockamt
13. apr 2009

no tak to ste este ozaj mladi obaja ... ani sa teda necudujem, ze priatel este velmi babo nechce

karol84
13. apr 2009

ahoj evi 🙂

zuzanockamt
13. apr 2009

ahoj evitka 🙂 ... jeej ty uz jedno babo mas 😵 ... a to uz chcete aj druhe? ... ja este nemam termin, kedy sa budeme snazit 😅

karol84
13. apr 2009

zuzi, no ono jak u kterého chlapa... někteří mí spolužáci už mají docela velké děti... jiní je usilovně chtějí a třeba partnerky jsou proti, jiní zase říkají, že v příštích 10 letech nic takového neplánují ... věk se na tom určitě podepíše, ale základ bude asi v povaze

evitkamalicka
13. apr 2009

ano uz planujeme druhe, ale teda zacneme sa snazit az v 2010, ja som jedinacik a z vlastnej skusenosti viem, ze byt sam nie je dobre, takze sa urcite posnazime o surodenca, mozno aj o dvoch este 😅

a vy ste na tom ako kocky? uz planujete?

zuzanockamt
13. apr 2009

karol...ja viem, ze je to hlavne o povahe, ale myslim, ze chlap o tom tak naozaj realne zacne uvazovat az po 30-ke
evit ... my sa zatial aktivne nesnazime, nemame ziadnu ochranu, ale zatial sa nic nepodarilo a este by sme asi chvilku pockali

evitkamalicka
13. apr 2009

my sme sa zoznamili tiez na internete, manzel ma 29 a ja budem mat v lete 27, sme spolu uz takmer 7 rokov, z toho uz cca 2 roky manzelia, maly sa nam podaril dva mesiace po svadbe, ale tesne po svadbe som uz jedno babo potratila

no nic len som vas chcela pozdravit a idem do hajan, dobru noc prajem

karol84
13. apr 2009

evi, ja mam ted problemy s vajecniky, takze prakticky ted otehotnet nemuzu, ale kdyby se postupne zadarilo, nebudu proti

zuzi, no treba jednomu memu dobremu kamaradovi je letos 28 a ten uz tak rok-dva nemluvi o nicem jinem, nez jak by se chtel zenit a zakladat rodinu. jeden muj spoluzak zase do toho prastil hned v 19 a taky nelituje...
ale beru, ze pro vetsinu muzske populace je obdobi cca 28-32 zlomove

zuzanockamt
13. apr 2009

evi ... dobru noc ... tak to si ten rocnik co ja ... ja som mala 27 vo februari 😉

karol84
13. apr 2009

ja uz budu take dnes koncit, dobrou noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre