Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
29. jún 2009

a drahy dal stahovat rano Madagaskar tak uz iba cakam kedy pride nech sa do neho pustime mam rada tieto sialene rozpravky 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

cipsi ... u chlapa az tak na veku nezalezi 😉 ... ked ja budem mat 30, tak MM bude mat 37, co je este v poho ... nasi mali najmladsiu sestru, ked otec mal 39 a mama 37 😅 a prezili sme vsetci 😉 ... co ma prist to bude a nechcem si robit zbytocne plany, aby sa Boh tolko nemusel smiat 😉 ... aj tak uz ma o zabavu postarane vdaka inym ludom 😉 😉 😉 😉

cipsinka
29. jún 2009

tak ja si tiez absolutne plany nerobim ale pride mi to take nelogicke,ze na vlastne dita prostriedky nemate a na cudzie hej 😅 😅 😅 😅 ,ale ved to je uuuuuplne jedno hlavne aby ste boli stastni a ked vas to naplna tak je dobre,no mna by to urcite nenaplnalo,ze by som mala uz 27rokov a vychovavala cudzie dieta a potom by som chcela vlastne a co s tym dietatkom by som ho zas dala do domova???????????? 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 mozno so mnou nebude nik suhlasit mozno som divna ale toto je pre mna moc emotivne a to by som nezvladla lebo viem,ze by som si s tym dietatkom vytvorila urcite puto a to by nebolo tak lahke prestrihnut

cipsinka
29. jún 2009

zuzi ale tak zas ked si clovek nerobi aspon malinke plany a ciele tak potom je ten zivot o hovne a nemas sa kam posuvat ja si nerobim plany,ze budem mat oooooooooobrovky barak,perfisne auto a dom plny deti to nie ale tie zakladne mety a principy si urcite kladiem,lebo by som sa iba stazovala a nikdy nic nedosiahla 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
29. jún 2009

cipsi ... ale my budeme normalne zamestnanci DeD, takze budeme dostavat normalne plat a prispevok na to male ... takze uz asi chapes, preco na vlastne dieta nemame prostriedky a na "cudzie" ano 😉 😉 😉 😉 ... ano, priznavam je to emotivne a medzi profi rodicom a dietatom sa urcite vytvori nejake puto, ale to zvladneme 😉 😉 😉

zuzanockamt
29. jún 2009

cipsi ... ja uz mam len dva ciele ... mat stale pracu, ktora ma bavi a dopracovat sa casom k tojizbaku ... vsetko ostatne mam 🙂

riana12
29. jún 2009

Ahojte, na chvilku vam sem kuknem 🙂

zuzanockamt
29. jún 2009

ahoj riana 🙂 ... no len kukaj 😀 😀 😀 ... zvysok osadenstva sa niekam vytratil 😅

riana12
29. jún 2009

Venuju sa asi polovickam 😵.

zuzanockamt
29. jún 2009

veru asi ano ... ja som sa uz povenovala ... boli sme na nakupe, uz sme sa aj vykecali dost s MM ... a este som mu asistovala, ked si vytahoval troch kliestov 😝 😝 😝 ... ale este sa nastastie nestihli uplne pricucnut na neho, tazke isli lahko vonku ... ja uz som zacala sirit paniku, ked som ich videla a chcela som ist s nim na pohotovost, nech mu to odborne vyberu, ale MM len zagulal ocami, zobral si pinzetu a bolo po probleme a aj po kliestoch 😉

riana12
29. jún 2009

A kde sa na nom ti traja kliestici zobrali? 😕 Boli ste niekde vonku, v prirode?

Ja som sa dneska tomu mojmu nevenovala 😀. Mal moju pozornost cez vikend, tak mu stacilo 😀 😝. Ale nie, ja by som bola vdacna aj za omnoho viac prilezitosti k pozornosti. Tajne dufam, ze sa nam podari na par hodiniek zajtra a snad este jeden den v tyzdni 😕.
Ale zas mam nahradu, toho mojho usateho 😵. Dneska som mu nieco v BA kupila, teraz vecer som mu zase cez net objednala nejake veci za vyse 50€ 😝 😝 😀.

zuzanockamt
29. jún 2009

MM bol dnes na hubach, takze klieste mali prilezitost na neho naskakat 😀 ... tak to si na zaja minula dost peniazkov 😅

riana12
29. jún 2009

Tak zajo je vzhladom na potrebu vybavenia dost narocne zvieratko. Ono da sa ho mat aj za par koruniek - mat ho vonku v zajacniku,co stlcies nejake dosky. Ale ine je ho mat vnutri. Ak ho nemam na volno cely cas (co si u nas neozem dovolit), musi byt aj v klietke. Klietky su dost drahe. Pokial ho nemozem mat pusteneho vacsinu dna, tak treba velku klietku, tie uz stoja 2000 Sk a vyssie. Mam vyhliadnutu teraz taku peknu, dvojposchodovu, za 83€ 😀 😝 😝.
Takze to tak na okraj o zajackovi.

zuzanockamt
29. jún 2009

no teda 😕 😕 😕 😕 😅 ... to som nevedela, ze je to take narocne zvieratko 😅

riana12
29. jún 2009

Ono su najhorsie pociatocne naklady. Klietka, prepravka, prislusenstvo do klietky, ked mu chces dopriat cerstveho vzduchu a travy, tak aj njaku tu ohradku. A ked uz mi ma sluzit dlhe roky prip. viacerym zvieratkam, tak uz si clovek musi zaplatit. Ale samozrejme, neprehanam to, snazim sa ozaj hladat kvalitne veci, ale za to za lacny peniaz.

zuzanockamt
29. jún 2009

ja som chcela psa, ale MM do bytu nechce a veru by to bolo aj dost narocne, ked sme väcsinou cez vikendy prec a ani jednemu by sa nechcelo skoro vstavat rano a bezat s havom vonku 😅

riana12
29. jún 2009

Ono by sa havko casom nasteloval na vas rezim. Zato, ze sused chodi so svojim rano o piatej, neznamena, ze musite aj vy.
Uz je aj usaty nauceny, ze cez prac. den zacina buntosit az tesne pred siestou a cez vikend zacne pred tou deviatou. Az sa niekedy cudujem, ci on nema nejake hodinky s budikom, ze ako si vie odhadnut, kedy uz je cas na krmenia, otvorenie klietky a tak. 😕

zuzanockamt
29. jún 2009

no sranda, ze sa aj zviera dokaze takto prisposobit 😅

nelynka
29. jún 2009

som tu 😀
volala som s kamosom ako to somnou vyzera a potom si drahy zmyslel ze ma chut na zapekane rozky tak sme utekali do tesca kupit rozky a salamu..no neurobte decku radost 😀

a uz mam na koneic augusta dohodnutu jednu akciu len si pojdem je otazne 😀

riana12
29. jún 2009

Zuzi, no aj ja sa cudujem 😕

Nely, ze decku radost 😀 😀. Ale mas pavdu, chlapi su fakt iba deti vo zvacsenej verzii 😝

nelynka
29. jún 2009

no a k tomu psovi...jasne kym je maly treba s nim chodit castejsie von alebo budes pratat kazdu chvilu mlacku alebo hovienko..nasa Larina od 4mesiacov vpohode vydrzala sama dom od rana od pol siedmej ako sme boli von, do vecera do siestej ako som prisla domov..bez mlacky a hovienka...takze zalezi na tebe ako si ho naucis

nelynka
29. jún 2009

riana veru deti su to hehe, idem asi napustit vanu konecne, nech vyskusame ako sa v nej kupe.. 😀

riana12
29. jún 2009

Nely, vsak tomu mojmu, ked ma chyti riadny amok, tak mu len do 10-rocnych deciek vynadam ☹. Pretoze nie aby sa k nejakemu problemu alebo hocicomu inemu postavil ako dospely, neexistuje.
A to ste vanu od prichodu resp. odchodu hovnocucka neskusali? 😕

nelynka
29. jún 2009

riana my sme vanu odkedy tu byvame este napustenu nemali..nebol cas, potom bola zapratana a ked cas bol tak sa nedalo lebo by sa nam voda do septiku nezmestila tolka a hovienka by plavali po dvore 😀 😀
tak skusim ist za starkym ci idem napustit..alebo nie..idem napustit a potom ho pridem volat nech sa ide kupi somnou...snad mu dojde o co mi ide chujkovi jednemju 😀

riana12
29. jún 2009

Nely, takze ty nanho taku pascu chystas 😀 Potvorka jedna 😀 😀

nelynka
29. jún 2009

tak pacsu chystat mozem, to ja robim stale, kazdy den, len sa do nej nejako nikdy nechce ulapit..respektive ulapi a potom raz dva najde unikovy vychod 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

nely ... 😀 ... my sme sa uz veru poriadne davno s MM nekupali v jednej vani 😀 😀 😀 ... ale ani mi to nejako nechyba 😅

nelynka
29. jún 2009

zuzi tak my chodime vzdycky spolu..on sa tak casto nesprchuje ako ja ale ked ide ideme spolu, akoze setrime vodou a elektrikou 😀 😀
a myslim ze vani teraz neodola..xixi..aj ked mne asi ano ale to je jedno..aspon budem vidiet ze je chlapec 😀 😀
len som mu teraz doniesla rozky tak nech sa naje 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

my sa sprchujeme kazdy sam ... len obcas pridem drahemu umyt chrbat ... tak MM sa v poslednom case trosku umudril, tak ja vidim teraz dost casto, ze je chlapec 😀 😀 😀

nelynka
29. jún 2009

tak moj nie ja chodim kadzy den alebo kazdy druhy a MM len dvakrat do tyzdna zvykne ist, nepochopim ako moze smrdiet tak dlho, ale tak neurobim s tym nic...
ja som uz poriadne dlho nevidela ze je chlapec ale nejdem to tu rozoberat alebo zase vybuchnem a budem tu pisat blbosti co ani tak naozaj nemyslim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre