Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
2. júl 2009

hej, vcera som sa fotila a celkom mi vysli tak som zmenila 😀

riana12
2. júl 2009

no parada 😵 😵

nathali
2. júl 2009

nel je to fajn foto aspon ta je pekne vidiet do tvare 🙂

riana12
2. júl 2009

Ahoj Nathali 🙂 Ako sa dari? Co noveho?

nelynka
2. júl 2009

nooo...som vcera dostala pochvalu od milacika (nie od mm ale od toho druheho) ze mi nejako rychlo narastli vlasy a len cumel namna cely vecer hehe..
a casnicka tiez ze mi nejako narastli vlasky, tak som jej prezradila moje tajomstvo..
a chysta sa coskoro opet grilovacka-rozbijacka, ja uz sa taaaaaaaaaaaaak tesim boze 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

ahoj nath..dakujem 😀

skriaticka
2. júl 2009

holky potrebujem pomoct s priatelom sa snazime o mimiska 5 mesiacov ale on ma jedno vajce mensie ako druhe nemoze byt aj v tomto problemb dakujem

nelynka
2. júl 2009

tak mam zajednanu kadernicku na svadbu jaj ci som rada..a tento mesiach by som chcela ist na nechtiky ked vyda 😀

nelynka
2. júl 2009

skriaticka nech navstivi svoju doktorku...pokial je jedno vecsie, mozu to byt zdurene uzliny a kludne aj rakovina a to ta nechcem strasit, ihned k lekarke a doporucenku na urologiu!!!

riana12
2. júl 2009

Skriaticka, este otazocka. Ma ich tak bezne, od malicka alebo ste ten stav zaznamenali iba pred nedavnom? Ak je to ma tak od malicka, tak myslim, ze je to normalne. A ak prednedavnom, treba rozhodne dokimu, ako Nely vravi.
Urcite vsak nic nepokazite navstevou doktorov.

riana12
2. júl 2009

Baby, ja teraz strazim kanclik, na obedik pojdem neskor 😀

nelynka
2. júl 2009

riana tak ty taka strazkina xixi..
no ja dneska zo slniecka nic nemam, zatahane u nas a tak ma vcera pekne chytalo uz jaaaaaaaaaaaaj ☹

riana12
2. júl 2009

Ale ma dojst jeden ujo nieco pokazene opravit, nesla som s partou, tak strazim. Ked dojdu, pojdem ja 😀
Inac aj u nas sa nejako podivne zatiahlo, ale aspon nepecie na hlavu 😝

nelynka
2. júl 2009

joooj ale ja som sa chcela opalit dneska z druhej strany..bo som spredu a zozadu len kus 😀
a potom zase spredu a potom zase zozadu sa budem ked bude cas a slniecko sa namna nebude hnevkat 😀

riana12
2. júl 2009

Nely, ale do vecera este casu dost. Este x-krat sa pocasicko moze zmenit 😉

nathali
2. júl 2009

ahoj riana mala by som byt uz v pohode pehala som po gynde tak snad uz ziadne problemy 🙂a co ty 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

riana lenze ja sa opalujem len na obednom slnku, ktore najviac pecie a ktore ma opali, to poobedbe je uz onicom..nic by to somnou neurobilo

nathali
2. júl 2009

nel vies ze pkne riskujes?

nelynka
2. júl 2009

nath, nic ine mi neostava, pretoze mna ine slnko neopali..ja viem ze by sa to nemalo, ze to je najskodlivejsie, nie som vcerajsia, ale proste ked sa chcem opalit inu moznost nemam..

cipsinka
2. júl 2009

ahojte zenuchy 😉

ja som sa dnes vnoci bala o svoj zivot ☹ ☹ ☹ ,taku burku aku sme tu mali dnes vnoci som este nezazila a tu uz vobec nie tu som prvykrat co tu zijem uz vyse dvoch rokov videla blesky a pocula hromy naozaj prvykrat 😕 😕 😕 😕 ale to bolo brutus uz ked sa moj drahy zobudil to je uz co povedat lebo jeho nezobudi ani keby kamiony z neba padali 😉

riana12
2. júl 2009

Ja tersz papam lupienky s mlieckom. Take predjedlo. Na obedik pojdem neskor 😀
Inak asi nic vyznamne a nove nemam 😒

cipsinka
2. júl 2009

jooj a som nastvana lebo zajtra musi ist drahy na nadcas 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a my sme uz tolko planov mali 😖 😖 😖 😖 😖 akurat mi volal,ze zatopilo aj kvaaazi sidlisko kde sme byvali predtym 😅 😅 😅 😕 😕 😕

nelynka
2. júl 2009

cipsus ahoj
tak to nezavdim, ja tiez neznasam bruky a zduse nenavidim ked hrmi..bojim ☹

cipsinka
2. júl 2009

nely aj ja bojim,musela som byt schulena na drahom ako pijavica inak by som nezaspala 😅 😅 😅 😅 .

Volala som domkov a uz mame dvereeeeeeeeee aj namontovane a babka uz aj novu rohozku bola kupit 😵 😵 😵 😵 😵 vraj dvere su naaaaaaaaaadherne tak sa tesiiiim 😵 😵 😵 😵

riana12
2. júl 2009

Ja som teraz par telefonov podvihala, este vas troska pocitam a snad uz potom niekto pride. Aj ked chut na obed nemam, ked som zlopla tie lupienky. Tak len nieco lahke kupim a bude 🙂

Ahoj Cipsi 🙂

cipsinka
2. júl 2009

cauky riana 🙂

nelynka
2. júl 2009

cipsus to je super...som zvedava potom na fotecky v reale ked pojdete domkov 😀

riana12
2. júl 2009

Aj ja sa uz tesim na fotecky byvania. No snad nas CIpsi nesklame a daco nam pofoti 😉 😅

cipsinka
2. júl 2009

jasne,ze pofotim 😉 😉 😉 😉 uz sa neviem aj ja dockat,riana ved ked chces mam plno fotiek na streche nasho domcuru tak mrkni a tam su aj tie dvere ale my ich budeme mat tooosku ine a hlavne tmave a bez vypukleho skla tak pokukuc 😉 😉 😉

cipsinka
2. júl 2009

ale my ideme domkov az v janurari ale snad to rychlo ubehne ☹ ☹ ☹ ☹ tento rok budeme doma len jeden krat,boze ved to je hrozne 😢 😢 😢 😢 drahemu uz nedaju dovolenku sme si museli rozmysliet ci Egypt ci SVK 😅 😅 😅 😅 ,ale minuly rok sme hrozne casto chodili domov styri krat sme boli doma to som sa citila akoby sme tam boli stale 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre