Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

u nas lialo, takze tiez nic moc ... len tesco a navsteva u svokrovcov

riana12
5. júl 2009

No tak ty to ms o nieco lepsie. Ze ste aspon mimo bytu boli. Medzi ludi. Ja fakt len hnijem 😢 😢 😢

Ale som si povedala, v utorok (ak naozaj nic vazne nebude), idem do jedneho fitka, vybavim si ich klubovu karticku a potom tam uz zacnem chodit. Ta karticka ma donuti. Chcem zacat s indoor cyclingom. Vonku by som teraz skapala a nemam ani partaka, co by si len tak bez dlhodobeho dohovarania sa, vybehol so mnou...

zuzanockamt
5. júl 2009

aj ja by som rada chodila do fitka, ale nemam velmi s kym a samej sa mi nechce tam traposit 😅

riana12
5. júl 2009

Zuzi, ja ked nechcem takto hnit a trapit sa samotou, tak musim ist traposit

riana12
5. júl 2009

Zuzi, ja ked nechcem takto hnit a trapit sa obcasnou samotou, tak musim ist traposit 😝. Ale uz 9 mesiacov som sa prehovarala,ze pojdem, tak som nabrala odvahu a ide sa 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

no aj ja budem zbierat odvahu a potom pojdem aj ja traposit 😀 😀 😀 😀 ... som stareho presviedcala, ale nechce 😀 😀 😀

riana12
5. júl 2009

Jaaaj, ono mi to tu suplo aj ten prvy prispevcok 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

hej, vsimla som si 😀 😀 😀 ... nevadiiiiiiiii

riana12
5. júl 2009

Ja si mozem presviedcat a nic z toho. Aj v piatok ma mlady hneval. Ked ma mat volny cely vikedn, co by sme mohli fakt nieco poriadne robit, on sa chce zbalit z nejakym znamym a ist si po svojom...

zuzanockamt
5. júl 2009

no teda ... tak aj ty sa zbal a chod si po svojom 😉

riana12
5. júl 2009

No len mi chyba nejaky partak/partacka ☹.

zuzanockamt
5. júl 2009

ved hej ... ja tiez neviem ako by som fungovala, kebyze nemam mojho stareho 😀 😀 😀 ... ale tak casom by sa niekto nasiel 😀

riana12
5. júl 2009

Ja fakt neviem zdrhnut niekam na vikedn len tak sama. A ak som doma, tak len vyhnivam... 😝.

zuzanockamt
5. júl 2009

ved sama by som ani ja nesla

riana12
5. júl 2009

Ja uz mam pokrk takehoto hnitia, ale ked chlap nemoze a ked sa snazim ohodnut s niekym inym, tak je zase nejaka prekazka ☹ ☹ 😠

zuzanockamt
5. júl 2009

tak si najdi ineho chlapa a bude po probleme 😀 😀 😀

riana12
5. júl 2009

Zuzi, no nerob sradu a nepokusaj 😝

riana12
5. júl 2009

A keby aj, tak jedneho by som nechala a druheho by som sa bala hladat...

zuzanockamt
5. júl 2009

tak zacni hladat uz teraz a nechaj ho, ked najdes noveho 😀 😀 😀

riana12
5. júl 2009

No "super". Ja tak nie. Ked uz, nech by si ma dotycny nasiel sam. V podstate priatel si ma aj sam nasiel 😀. A nejak mal stastie. V case, ked sa u nas schylovalo k stretku, tak ma volal este jeden a ja som sa nechala ukecat priatelom 😀. A ten druhy, s nim si doteraz piseme. Minule tu padlo pomenovanie "milenec". Jeho chcem inak niekedy ukecat na rande vo stvorici 😀

riana12
5. júl 2009

Snad nepisem velmi zlozito 😅. Predchadzajuci prispevok sa mi taky zda 😝

nelynka
5. júl 2009

riana aj ty uz mas milenca hehe 😀

riana12
5. júl 2009

Nely a co mam robit? Ten moj ma niekedy neuveritelne hneva a potom som v permanetnych depkach ☹

riana12
5. júl 2009

Lenze potom rozmyslam, ci to len ja nie som taka "konfliktna" a ze potrebujem len problemy hladat, aby som sa mohla snim aspon dotahovat, ked uz nie hadat... 😒

nelynka
5. júl 2009

riana po tom co pises my skorej pride ze jediny konfliktny je len a len on..
ako nech si robi co chce cez tyzden ked spolu mozte byt len malokedy a cez vikend nech je s tebou..toto som neznasala na byvalom..mohli sme byt spolu len soboty a malokedy vikend ked som ja sla k nemu..a on si fut vymyslel chatu-pansku jazdu, dikoteku, ozral sa piatok tak nemohol prist, tuning, kamaratov a furt nieco..
a dakovala som bohu ked sa vychrapal s inou a nechal ma..
uvedomila som si to az vtedy ked ma podviedol ze uz k nemu necitim nic, a som s nim len zo zvyku a preto ze bol dobry v posteli 😀

riana12
5. júl 2009

Nely, ja nemam z neho ani v posteli nic 😀 😀 😝.
A to, co tu pisem, moze byt len z toho, ze mam depkou zastretu pamat a vsetko vidim len v sedom a ciernom...

nelynka
5. júl 2009

riana aj ja mam take stavy, ale to sme manzelia a nikdy sa nestazujem a verim ze ani nebudem, ze na mna starky cas nema..
ja mat doma to co ty, tak by ma to tiez trapilo, ale poslala by som ho kade lahsie, mam na lepsieho...a ty urcite tiez..nevedela by som mat pri sebe chlapa ktory si na mna nedokaze urobit cas a ked chcem byt s nim a viem ze mam volno on si radsej ide s kamaratmi na kadejake vylety..ako odsat podsat!
neverim ze tam nemas ziadne kamaratky u vas v meste (alebo dedine, neviem kde byvas) to neeexistuje...minimalne jedneho cloveka tam poznat musis a ked nie poradim ti jeden figel 😀
ako som sa ja zoznamila s mojimi super kamoskami tu v Prahe tez som tu nikoho nepoznala 🙂

riana12
5. júl 2009

Nely, u nas v dedine blizku dusu nemam, naj kamaratka z inej dediny uz ani naj nie je a co sa javi ako dobra dusa (klop klop), tak je v BA 😝

Davam este sancu, neviem teda ci mlademu alebo sebe, ale nech... 😝

nelynka
5. júl 2009

rian ako to je mozne ze tam nikoho takeho nemas..nejaku znamu aspon alebo nieco..musela si mat predsa nejake spoluziacky alebo rovesnicky odtial, starsie o par rokov, mladsie..neverim....

tak a BA nie je daleko tam kde byvas ci je?

riana12
5. júl 2009

Nely, co som naj kamaratku spominala, s nou som celu zakladku strasne dobre rozumela a nevadilo, ze bola z inej dediny. Ostatne baby som nemusela, lebo ich "trapili" ine veci ako mna. Ono to je nadlho.
A z naj kamosky uz je len osobka, ktora ked potrebuje, tak sa ozve ☹.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre