Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

ja pojdem este na nakupy niekedy koncom augusta ... treba mi nejaky kostymik a zopar serioznych kuskov do skoly 😝 😝 😝

zuzanockamt
8. júl 2009

u nas bolo cez den hnusne, ale teraz uz slnko svieti 😵 😵 😵

cipsinka
8. júl 2009

to mozte zbehnut do Polska tam maju pekne a ked vyjednas tak Ti to mozne aj lacnejsie daju 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale uz sa mi zda,ze v Polsku su take iste ceny ako na SVK aspon na trhy,samoska v obchodoch je jedlo aj co sa babatkovskych veci tyka tak je vsetko lacnejsie v Polsku ako na SVK

zuzanockamt
8. júl 2009

kvoli tomu nepojdem do Polska, pockam na nejake akcie a kupim u nas

cipsinka
8. júl 2009

tak z Oravskeho Podzamku to nie je neviem kolko km ale to sa ti ozaj oplati len ked chces toho viac pokupovat,ale to je jedno tebe moze clovek povedat aj neviem co aj tak sa ti to pacit nebude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

cipsi ... ale ja byvam v MT 😉 ... ja potrebujem len jeden kostym a nejake nohavice a zo dve bluzky
veru, dobre si ma odhadla 😀 😀 😀

cipsinka
8. júl 2009

ale ja viem,ze byvas v MT ale v Or.P.si dost casto ved tam mas rodicov nie??A odtial je to len kusok

zuzanockamt
8. júl 2009

no na Orave som tak asi dvakrat do mesiaca ... ale tam sama chodievam, cize by museli ist nasi so mnou do Polska

cipsinka
8. júl 2009

Tak to si potom dost narocny clovek ked sa ti nic nepaci ja zas taka nie som mne sa paci skoro vsetko okrem milionov fotiek na stenach po celom byte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
8. júl 2009

cipsi ... 😀 😀 😀 ... hej som narocna 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

ale to len posledne roky ... skoda, ze som nebola taka narocna pri vybere manzela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
8. júl 2009

zuzi chudak tvoj drahy,moj by si pri tebe asi vsetky vlasy vysklbal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

cipsi ... MM si to zasluzi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ... mal anjela, ale nevazil si to, tak teraz nech trpi 😀 😀 😀

cipsinka
8. júl 2009

zuzi spravne 😉 😉 😉 😉 kazdy to co mu patri a ak si ta nevazil ked si bola dobra tak teraz to ma 😉 😉 😉

cipsinka
8. júl 2009

joooj konecne sa zajtra do mesta trosku lepsie obleciem lebo doma som ako supino a do roboty tak obycko,tak konecne sa trosku nahodim,ved to si aj trosku pyta nie ked sa zena moze pekne obliect a vyrazit si niekde 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
8. júl 2009

veru ... som ho moc rozmaznala, tak zacal vymyslat ... tak teraz sa hram na mrchu 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

ja chodievam skoro stale len tak obycko ☹ ☹ ☹ ... nemam sa kde vycackat ☹ ☹ ☹

cipsinka
8. júl 2009

zuzi ani ja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ cele dni len tvrdnem doma a do roboty sa nebudem paratit ak nejaka cincila ako moje kolegynky,vycancane ako na ples myslia si,ze su krasne ale vsetci sa z nich smeju 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 .Minule jedna prisla do roboty v takych botach ako kur.y tancuju pri tyci a to ti prisaham my sme vsetci cumeli ako puci,ze co to sa cudujem,ze jej manazer nedal spucung,lebo musime mat na topankach take ochranne pasy,ze jej to tam vobec drzalo no hruza 😖 😖 😖 😖 😖 ,no ale co narobime polky si potrpia na svoj vzhlad krasavice 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
8. júl 2009

my ked sme boli v UK, tak tiez Polky chodili do roboty vyobliekane ako na ples ... nechty dlhe, vymachlene, no deeees 😝 😝 😝

cipsinka
8. júl 2009

zuzi presneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gelove nechtaky ja nechapem ako s tym mozu robit ved ja mam uz trosku dlhsie a pri tejto praci musia ist hned dole a este zosolarizovaneeeeeeeeeeeee a potom vyzeraju ako stare skatule 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .

Dobre zlaticka moje mam tu draheho tak sa idem venovat cmuk

zuzanockamt
8. júl 2009

papa cipsi 🙂 ... pekny vecer 🙂

cipsinka
8. júl 2009

drahy mi spravil prekvapko a doniesol mi parfeeeeeeeeem ESTEE LAUDER za 13 eeeecok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,no mam dost a v obchode ho predavaju za nekrestanske prachy,ze maju tyzden taky,ze zamestnanci firmy maju teraz parfemiky za super ceny tak sa tesiiiiim a aj drahy si kupil tak eno nuno tak budeme nonaniiiii 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
8. júl 2009

babusky, zehlila som kus a staremu uvarila cestovinky na podplatenie bo chcem ist vecer vonku na chvilocku tak aby siel somnou alebo ma pustil xixi..
tak uz chaluje a ja cakam na verdikt 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

cipsi ... supeeeer ... aj ja chcem prekvapko ☹
nely ... ved ta hadam pusti, ci nie??? ... ja by som sla aj keby ma nepustil ... na truc 😀 😀 😀

nelynka
8. júl 2009

ja mu na truc nerobim, nikdy...vzdy ideme bud spolu alebo ani jeden, popripade po dohode a ja viem ze by ho hnevalo keby som sla sama..a nechcem aby sa somnou rozpraval este menej ako doteraz..
ale pojdeme asi spolu..som mu povedala ze okolo osmej vyrazime, o deviatej sme tam..posedime a o desiatej ideme domov a o jedenastej je v posteli..takze nic nezmeska lebo aj tak skorej nechodi spavat 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

tak to ozaj len na chvilocku pojdete ... ale staci , aspon sa odreagujete ... aj ja by som niekam sla, ale s mojim starym nepripada do uvahy, je nespolocensky az hruuuuza 😒 😖

nelynka
8. júl 2009

no veru aspon na hcvilocku, hneva ma to uz doma, a potrebujem vypadnut a pripravim ho na to ze piatok sa ideme bavit na dlhsie (pokial uz bude vyplata samozrejme) 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

mna uz zase chyta depka, ja budem v piatok samozrejme tvrdnut doma a asi aj cez dovolenku ... ma drbne ... a MM vobec nie je akcny, vsetko musim len ja vymyslat, jemu sa nic nechce 😝

nelynka
8. júl 2009

tak by si ho mala kopnut do zadku..
mne moj tiez nic nevymysli ale mna to bavi stale nieco vymyslat, lebo zvycajne ked on nieco navrhne mne sa nechce a takto ma aspon istotu ze sa mi ist bude chciet ked to navrhnem ja...hehe..
a on ide stale on je flexibilny 😀 😀
ako teraz, radsej pojde somnou ako by som mala ist sama xixix 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

😀 nely ... veru asi ho kopnem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre