Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
8. júl 2009

Ahojte, som tu 🙂

nelynka
8. júl 2009

tak zenuse, ja padam, ozvem sa potom ked dojdeme, az nebudem utahana 😀 😀
tak papa zatim

zuzanockamt
8. júl 2009

papa nely 🙂
vitaj riana 🙂 😀

riana12
8. júl 2009

Uzi si to Nely 😉 Paaa 🙂

riana12
8. júl 2009

Zuzi???? 😕 😕 😕 😲 😲 😲

zuzanockamt
8. júl 2009

no ja som tu 🙂 ... ale MM tu uz nervaci kvoli prerabke kupelne jeho rodicov, lebo vraj sa svokra nevie rozhodnut, co chce a ako chce a zajtra uz zacinaju 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

No mojmu netu preskakuju kolecka v hlave asi. Furt mu sibe, vypadva mu signal bezdovodne. Alebo ma fajnovy signal ale ani kilobajt nie je schopny preniest.
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A co je svokrusa taka nerozhodna? 😕

zuzanockamt
8. júl 2009

😀 ale neviem, len MM prisiel odtial cely vynervaceny 😀 😀 😀 ... zajtra o desiatej zacinaju davat dole kachlicky a vyberat vanu 😀 😀 ... a vikend je v zadku 😅 ... asi dam nejaky navrh mojmu internetovemu kamosovi a on ma tiez odmietne, tak mi ostane len kon 😅 😀

nathali
8. júl 2009

ahoj holky 😀 co porabate ja sice varim ale sem tam vas kuknem ze co nove 🙂

zuzanockamt
8. júl 2009

nathali ... ja nic nerobim, len depkujem 😀 ... a chystam sa umyt kupelnu este 😉

riana12
8. júl 2009

Aj ja budem mat asi konikovsky vikedn. Ta ti budem robit spolocnost 😉

Ahoj Nathali, co nove?

Ja sa hram na pauzicke jednu hru, pre dievcatka 😀 😀 Malujem, obliekam tetu, vyberam jej doplnky a medzi jendotlivymi fazami mam ulohu a casovy limit. No lenze ani jeden som neplsnila,akurat,co mi modelka vyzera ako bosorka 😀 😀 😀 😀

nathali
8. júl 2009

a preco depkujes??

zuzanockamt
8. júl 2009

riana ... oki tak tu budeme spolu 😀 😀 😀
nathali ... ale klasika ... moje zamotane vztahy, MM, decko, prachy, byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Nathali, ja som na tom podobne ako Zuzka. Depkujeme spolu.
Zuzi, to uz ako keby sme dvojcata boli 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

skoda, ze byvas tak daleko, by sme isli cez vikend hyrit niekam a vykaslali by sme sa na chlapov 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Zuzi, dame raz stretko v ZA, co ty na to? 😅. V septembri budem tak na 2-3 dni v skole 🙂.

zuzanockamt
8. júl 2009

oki ... a pojdeme hyrit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... ale Zilinu nepoznam moc 😅

riana12
8. júl 2009

Ja uz ako tak poznam 😉. Akurat na take nocne podniky sa popytam niektoreho spoluziaka Zilincana 😅 😅

zuzanockamt
8. júl 2009

a zoberieme rovno aj toho spoluziaka so sebou, aby sme nepobludili 😀 😀 😀
ja poznam len centrum a autobusovu stanicu 😀 ... a okolie panelaku, kde byva svagor 😀

riana12
8. júl 2009

No nejakeho schmatnem pod pazuchu a hor sa 😀.

Ja tiez nepoznam celu ZA, ale pomalinky spoznavam. Ked sa potrebujem dostat niekam, kde som nebola, tak pokukam na mape, mrknem, kde je zastavka MHD a tak. A zatial, klop klop, to ide. Aj v BA tak chodim na nove miesta. Bo nema ma kto vodit a ukazovat... 😔

zuzanockamt
8. júl 2009

no tak ja by som sa v BA stratila urcite 😀 😀 😀
a schmatni dvoch, aj pre mna jedneho 😀 😀 😀 😀 ... zatajim, ze som vydata a stara 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

No musim porozmyslat, kto je slobodny 😀 😀

riana12
8. júl 2009

A ked sa nenajdu dvaja slobodni/nezadani, jedneho ukecam, nech aj on zataji a bude vybafco 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

no ved jasne, ked ja zatajim, mozu aj oni 😀 😀 😀 ... mne slobodneho netreba 😀 😀
na chvilu sa vzdialim, musim ist vydrhnut kupelnu, lebo ked budu mat svokrovci tu svoju rozbombardovanu, tak pridu do nasej, tak nech sa nehambim potom, ze mam bordel

riana12
8. júl 2009

Len bezkaj. Aj tak sa tu len nad nefungujucim netom rozculujem. 4 minuty som cakala, kym ma z jedneho okienka hodi do druheho 🙄

zuzanockamt
8. júl 2009

uz som tuuuuuuu ... vana aj umyvadlo vydrhnute 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

No ty si aka sikovna 😵

zuzanockamt
8. júl 2009

hej, ved to mam za chvilu, zajtra este zachod trosku umyjem,lebo som ho asi pred dvoma dnami umyvala

riana12
8. júl 2009

Ja som si na chvilocku odbehla, ale som tu uz 🙂

zuzanockamt
8. júl 2009

ja by som mala ist o chvilu do sprchy, lebo 22:45 ide mafstory 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre