Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
12. júl 2009

ale nemame tam plavaren,co by som ja velmi rada ale v Niznej je a to je len tri km tak to sa celkom da 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

hej cipsi bola 😉 😉 😉 ... ale uz veeeeeeeelmi davno ... ja skor poznam tu dolnu oravu, kedze som odtial 😉

cipsinka
12. júl 2009

zuzi ved je to riadne mesto ved je to okresne mesto tak sa aj patri aby tam nieco bolo nie?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
12. júl 2009

tak ano ked si tam bola veeelmi davno tak to sme tam ani tesco a ani lidl nemali to tam je len asi rok a pol 😉 😉 😉 😉 aj ked Tesco take malicke ale spratne vsetko sa tam da kupit 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

a mame tam aj obchodny dom ale taky mini a ceny katastrofen,vsetko drahe ako slak 😖 😖 😖 😖 Tak s drahym chodime do Namestova tam je teraz taky novucky aj s vodopadom vo vnutri 😵 😵 😵 😵 a tam sa da celkom na tie ceny pozerat aj ked som si tam na oblecenie v zivote nic nekupila iba doregeriu a taaak 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

a mne sa hrozne pacil ked sme boli teraz v MT ten vas obchodny dom TULIP taky super obchodik vsetko tam najdes velmi sa mi tam pacilo 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
12. júl 2009

neviem, na ked som na orave, tak som len u nasich doma, lebo rano pridem a vecer idem spät do MT, takze neviem co sa tam deje

cipsinka
12. júl 2009

ved jasne aj ja to poznam ked prideme domkov tak sa venujem babke kecame vzdy do polnoci potom na druhy den idem nieco porobit do zahradky popirpade si pokupit stromceky a posadit 😀 😀 😀 😀 😀 ,potom do polska na nejake nakupy pre dobru naladu 😀 😀 a kazdy vecer kupsi-kupsi do Oravic 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
12. júl 2009

no v oraviciach som bola asi zo trikrat len, ale celkom fajn bolo 🙂

cipsinka
12. júl 2009

tak my sme do Oravic moc nechodili iba teraz ako je tam ten novy meander a paci sa mi to je to male ale utulne a vzdy si tam uzasne oddychnem 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
12. júl 2009

hej, ved ja som bola len v tom novom 🙂 ... tiez som si dobre oddychla ... ja chcem ist esre niektory den do turcianskych teplic, tam je tiez velmi dobre

cipsinka
12. júl 2009

ano ano tam ste boli aj minule,ze??Tam by som sla tiez mrknut,ale ja neviem na aky smer su Tur.Teplice kolko je to od vas??Keby naaaaahodou,ze ideme teraz domov a nie do Egypta tak by sme si take vylety porobili isli by sme aj do Popradu do toho meandru a aj do tychto Tur.Tepl.tak na cely den 😉 😉 😉 😉 😉 .

Ale ked som hovorila babke,ze teda odlozime ten Egypt tak normalne bola nahnevana,ze v ziadnom pripade,ze uz len kvoli nej tam musime ist,ze sme nikde este neboli a,ze vzdy sa zaujimame iba o inych a,ze aj my si konecne zasluzime trosku kludu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Tak som ostala zaskocena 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
12. júl 2009

cipsi ... teplice su od MT cca 30 - 40 minut autom smerom na BB 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

aha takze na BB diky,lebo absolutne som nevedela,ze kde to je 😅 😅 😅 😅 a to je tiez nejaky meander??Predpokladam,ze to je vacsie ako Oravice,ze??

zuzanockamt
12. júl 2009

no je to velky kupelny areal ... meander nie ... je to o dost väcsie

cipsinka
12. júl 2009

tak super urcite tam niekedy pojdeme pokukuc 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

jooj uz som hladna uz sa mi pecu hranolceky v trube a dam tam este grilovane kridielka mnam mnam,uz som dlho nemala nieco taketo 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

ja som zjedla asi stvrtinu pizze a jeden kusok tiramisu a nalievam sa cajom ... pojdem asi na dlhsiu prechadzku ... 7 km ku svokrovcom a kuknut MM ... lebo sa nudiiiiiim priserne

cipsinka
12. júl 2009

len sa chod poprechadzat ja sa idem konecne naranajkovat a popozerat nieco v archive a mala by som si upratat skrinu s vecami uz sa na to tyzden chystam 😅 😅 😅 Aj ja sa nalievam cajom od rana 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. júl 2009

ja sa uz budem nalievat cajom az do vecera, lebo uz jest isto nebudem, vobec mi nechuti 😝 😝 😝

cipsinka
12. júl 2009

ozaj zuzi a kramy si uz dostala?? 🤐 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅

zuzanockamt
12. júl 2009

preco sa pytas??? ... mala som pred cca 2 tyzdnami mam taky pocit ... takze teraz by som mala mat plodne dni, ale ziadne priznaky ovu necitim a ani vytok nikde ... a minuly cyklus to bolo presne tak isto ... ziadne ovu priznaky ... a predtym vzdy ... kazdycky cyklus ... takze ak uz ani ovu nemam, mozem si to hodit 😝 😝 😝 ... ako sa potom dopracujem k babu

cipsinka
12. júl 2009

zuzi jaaaj,asi som si to pomylila,ze si vravela,ze mas dostat,tak nic potom 😅 😅 😅

nelynka
12. júl 2009

cavte baby
tak my konecne zaciname grilovat, uz som takaaa hladnaaaa 😀 😀
musim najs nejaku dobru palenku co budeme pijat 😀

riana12
12. júl 2009

Ahojky, kto tu? 😕

riana12
13. júl 2009

Dobre ranko 🙂

----------------------------------------------------------------------
Si blondínka.
Cestuješ autobusom.
Súrne si potrebuješ prdnúť.
Našťastie hrá hlasná hudba a tak si pár krát uľavíš, samozrejme úplne petfektne v rytme duniacich bicích.
Keď odchádzaš z autobusu, všimneš si, že ostatní cestujúci na tebe pohoršene a znechutene pozerajú.
Zrazu si uvedomíš že si celý čas mala na ušiach empétrojku.
----------------------------------------------------------------------
😅 😅 😀

riana12
13. júl 2009

Sedia dvaja veľmi smutní informatici v serverovni, príde k nim tretí a pýta sa:
- A čože ste takí smutní?
- No... včera sme sa trošku ožrali a menili sme heslá ...

😀 😀 😀

nelynka
13. júl 2009

ahojte

riana 😀 😀 😀

riana12
13. júl 2009

Jaaaj, konecne nejaka dobra dusa tu 😵 😀
Vtipky sa pacia? 😅 😅

nelynka
13. júl 2009

jasne ze pacia, hlavne to s tou blondinou 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre