Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
16. júl 2009

Ahojte 🙂
vy tu teda mate nejake velmi pesimisticke nalady 😖 😕 😅 ... ja som bola vcera s drahym u svokrovcov ... svokra robila parene buchty s makom, tak som to nemohla nevyuzit 😀 😀 😀
dnes doobeda sme boli zase na jazere, aj ked bolo trosku chladnejsie ako vcera, ale aj tak fajne ... v noci sme tu mali brutalnu burku
vcera sme sa s MM rozpravali trosku o buducnosti a tak a povedal mi, ze hned ako bude mat aj on pracu, tak zaciname vyrabat babo 😵 😵 😵 ... som normalne nechapala 😅 😅 😅

riana12
16. júl 2009

Zuzi, no super 😵 😵

zuzanockamt
16. júl 2009

riana ... no veru super, sa vytesujem teraz, som zvedava, ci to aj dodrzi 😅 😀 😕 😕 😕 ... ale snad hej ... lebo som sa ho spytala, ze ci si mysli, ze my dvaja budeme mat vobec niekedy dieta a on, ze hej a ze to bude uz coskoro a ja, ze co ti preskocilo, ako coskoro ... a on, ze ked budem mat pracu, tak mozeme zacat 😀 😵 😵 😵

riana12
16. júl 2009

No vidis, ani to nie je take katastroficke 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

no uvidime, ci to tak bude 😉 😅

riana12
16. júl 2009

Ved ked ti to povedal 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

ved hej, ale on mi uz povedal vela veci 😀 😀 😀 ... ale nie ... myslim si, ze to vyjde teraz, lebo sa este nikdy tak jednoznacne nevyjadril ... vzdy to bolo, ze moja neboj sa, vsetko raz bude 😀

riana12
16. júl 2009

no tak to je uz co povedat, ked nastala taka zmena vo vyjadrovani sa 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

no to hej ... snad je to aj tym vekom, kedze 35 - ka mu klope na dvere 😀 😀 😅 😅 😕 😕

riana12
16. júl 2009

a kedyze ma narodeninky? 😕 (ak smiem vediet 😅)

zuzanockamt
16. júl 2009

13.1. bude mat ... to uz je za chvilu 😀

riana12
16. júl 2009

hihi, stary chren uz bude 😀

no utekam uz, bo sa tu zabudnem. raz sa mi uz stalo, ze som sa tu na MK zabudla, skoro som busik zmeskala 😀

zuzanockamt
16. júl 2009

oki ... peknu cestu domov zelam 🙂

cipsinka
16. júl 2009

no hellou herecky,

Zuzi super sprava,drzim palce nech je to cim skor 😉 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
16. júl 2009

musime ist dnes na nakup potravin a taaaaaaaak sa mi nechce 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
16. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... veru, dufam, ze to bude cim skor ... kvoli veku 😖 ... teraz uz len najst tu pracu 😒

cipsinka
16. júl 2009

ale sa tesim,ze tvoj drahy sa tak rozhodol ved predsa aj v jednoizbaku sa to da nejako vyriesit,Matov brat tak byvali kym necakali druhe babo a ten ich prvy syncek mal pat rokov a mali to tam super porobene,cize sa to dalo 😉 😉 😉 😉 😉

leatea
16. júl 2009

ahojte..som sa neozyvala,kedze sme boli na tej dovolenke 🙂 bolo super,aj ked sme sa hadali..ale len ked sme sedeli v aute 😕 maju tam hrozne uzke cesty a jazdi sa vlavo..takze ziadna vyhra..a hlavne,ked sme dostali uplne nove auto a nechceli ho hned znicit..ale inac bolo skvele..pocasie bolo vselijake..ale vzdy sa dalo ist niekam..a videli sme hoodne ostrova..a dalsi rok chceme ist na 5noci..lebo tie 3 boli pre nas malo..ale vykupali sme sa aj v bazene,aj v mori..a macali si nohy v oceane 😀 a aj pekne oslavili prve vyrocie svadby..takze fakt vela toho bolo..ale kebyze mi tam ponuknu dobru pracu,nevaham 😀

ale pozeram,ze vy chodievate vonku trocha..treba,pokial je pekne 🙂

zuzanockamt
16. júl 2009

no my mame len 25 m2 k dispozicii, takze budeme musiet nejaky kusok nabytku zrusit, bud postel alebo gauc, ale tak nejako to hadam vyriesime, ked bude uz treba ... akurat som drahemu poslala 12 CV ... posielam skoro kazdy den, podla toho, ci je nejaka vhodna ponuka, ale zatial nic pozitivne, iba chodi na pohovory a to je vsetko ... uz pol roka 😖 😖 😖

zuzanockamt
16. júl 2009

lea ... tak to je super, ze ste si tak uzili dovolenku, aj napriek tym mensim nezhodam ... to asi patri k tomu 😀 ... a hlavne, ze ste oslavili to prve vyrocie 😵 ... my vyrocie svadby neoslavujeme, lebo to nie je pre nas dolezite ... oslavujeme len vyrocie zaciatku nasho vztahu 😵 😵 😵 ... a v oktobri uz to bude siesty rok 😵 😵 😵

leatea
16. júl 2009

zuzi..no nakupili sme sladke a vzdy,ked sme sedeli v aute,tak sme jedli 😀 my oslavujeme aj aj 🙂 ako darceky netreba..staci dobry obed alebo vecera a nejake vinko..a hned je super 🙂

a tvoj mily stale nema pracu? som myslela,ze uz ano 😕

zuzanockamt
16. júl 2009

my si uz na vyrocie nedavame darceky, len nejake vinko alebo ideme niekam na veceru a podobne 🙂
veru MM este pracu nema a ani sa mu zatial nic necrta ... no uvidime, ci do Vianoc nieco bude alebo nie 😖 😕

leatea
16. júl 2009

nam stacia narodeniny a meniny a vianoce..ostatne su len take drobnosti..ako dezert..a fakt radsej to posedenie niekde..
no je to teraz stale tazke..som pozerala tiez cosi na nete..ale vela toho tam nebolo teda..

zuzanockamt
16. júl 2009

ja pozeram stale na net, kazdy den a aj kazdy den posielam CV a nic

cipsinka
16. júl 2009

kam tento svet speje 😒 😒 😒 😒

cipsinka
16. júl 2009

ja mam zajtra rande s kamoskou v parku trosku si zabehame posedime na lavicke a hlavne pokecaaaaaaaaame,kedze zajtra ako kazdy piatok sa konci skor tak budem mat troska viac casu 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

cipsi ... to zatial nevie nikto, ale casom to urcite zistime 😀 😀 😀

leatea
16. júl 2009

zuzi..a to ho ani na pohovor nevezmu..ci ako?

cipsi..to budes mat teda pekny den 🙂

mna zajtra caka zehlenie..dnes som uz cosi pozehlila,no este som dala oprat jednu pracu a zajtra to mozem ozehlit..a mozno aj nakup stihnem..ak mily neostane v praci do desiatej,tak ako dnes..

cipsinka
16. júl 2009

ano pekny dnik to bude,to je moja byvala kolegynka a obcas sa stretavame chlebarne sa nam nezavru aj tri hodiny vzdy mame o com kecat 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
16. júl 2009

lea ... jasne, ze pohovory absolvuje ... uz ani neviem, kde vsade bol, ale co z toho, ked pracovna zmluva ziadna 😖 😖 😖
cipsi ... tak to ta caka pekny dnik zajtra 😵 😵 😵
my sa pojdeme zajtra asi znova kupat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre