Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
18. júl 2009

a ani tu nikoho za cely den 😕 😅 🙄 😖

zuzanockamt
19. júl 2009

tak uz mam treti prispevok po sebe ... nikde nikoho 😖 😖 😖 ... asi tu uz fakt nikto nechodi 😖

cipsinka
19. júl 2009

helloooooooooooooo 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
19. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... tak aspon jedna dobra dusa sa tu objavila 🙂 ... co planujes ns dnes?

cipsinka
19. júl 2009

ahoj zuzi,no planujem variiiiiiiiiiiiit a potom sa pripravovat,ze cely tyzden zas v praci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

a to sa ako ides pripravovat, prosim ta??? 😅 😅 😅
ja varit nemusim ... MM je u svokrovcov a ja tam este cosi mam 🙂 ... tak sa tesiiiiiim, ze mozem lenosit zase cely den, len povysavam, umyjem riad a uz nic ine nemusim 😵
ale zase ma straaaaaasne bolel mechur, zacalo to v piatok, vcera klud, len co ma bolelo podbrusko ako pred MS a dnes zase mechur 🙄 ... uz som si povedala, ze zajtra pekne krasne napochodujem k lekarke, lebo toto uz nie je normalne a nechcem, aby to malo nejake nasledky, ked budeme vyrabat babo

cipsinka
19. júl 2009

zuzi myslim psychicky sa na to idem pripravovat 😀 😀 😀 😀 😀 ,lebo ked prsi vobec sa mi nechce 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale tak mam novy telefon drahy mi tam da pesnicky a bude mi veselo 😵 😵 😵 v robotke mam super kolegynky tak hadam ozijem po dnesnom lenivom dni 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

cipsinka
19. júl 2009

zuzi a veru chod s tym k dR.netreba to podcenovat taketo veci a budes mat dusu na poriadku ak to nie je nic vazne 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
19. júl 2009

no veru pojdem, lebo ja mam s mechurom problem stale 😝 ... asi pred troma mesiacmi to bolo to iste 😝 ... ale vtedy ma bolela aj oblicka 😝 ... a chcem ist uz konecne aj za gyn. na preventivku a nech mi povie, ci mozem mat ovu aj bez vsetkych moznych priznakov, ked predtym vzdy priznkay boli ... jaaaaj, no hroza 😝 😝 😝

cipsinka
19. júl 2009

no tak ja nastastie s mechurom a podobnymi serepetickami problemy nemam klop,klop ale na gyndu by som mala ist tiez 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzanockamt
19. júl 2009

ja s tym mam problem od kedy si pamätam 😝 😝 😝 😝 😝 ... a gynde sa chcem popytat aj na nejake vysetrenia pred tehotenstvom, ci treba nieco specialne, kedze MM uz ma trosku viac rokov ako by malo byt na prve dieta 😅 😅 😅

nelynka
19. júl 2009

zuzi myslim ze nic specialne nebude tvoj mm potrebovat pokial myslis jeho, chlapi maju deto bezne v neskorsom veku,..keby si ty mala tolko rokov tak premyslam ale nie chlap..on je teraz v najlepsom a najproduktivnejsom veku tak ho nemaj za starca 😀 😀

nelynka
19. júl 2009

a nikde nie je dane ze prve dieta by mal mat chlap do 30, moj ocko mal 37 ked som sa ja narodila...a kamoskin ocko mal nieco po 40ke a bola ich prve babo..je to normalne

zuzanockamt
19. júl 2009

no ved hej, aj nasi mali moju najmladsiu sestru, ked mal otec 39 a mama 37 😉 ... ale vekom rodicov sa zvysuju rozne geneticke poruchy dietata ... ja by som chcela absolvovat geneticke vysetrenie, len neviem, ci sa to da len tak na vlastnu ziadost alebo sa to robi az ked su problemy
nely ... ja ho nemam za starca, lebo vobec na svoj vek nevyzera ... ani 30 by som mu este nehadala 😉 ... ale vek neoklames 😉

nelynka
19. júl 2009

zuzi lenze chlapi to maju trosku inak a geneticke problemy ked su tak su dane a zdedene tie sa nevyrobia len tak preto ze mas viacej rokov...pokial je tam mutacia tak ta mutacia je od narodenia...

a genetiku ti spravia hocikde v CARe na vlastnu ziadost ale zacvakas si...pokial ti ju doporuci lekar na zaklade nejakej choroby ktora by mohla ovplyvnovat plodnost, mala by ti to hradit poistovna..
caka sa cca 2-3mesiace na termin a cca 2mesiace na vysledky...aspon na slovensku

zuzanockamt
19. júl 2009

no ved to mi je jasne, ze ked je to na vlastnu ziadost, tak sa plati ... viem, ze po 35 - ke je vyssie riziko Downovho syndromu 😔 ... uvidime este, mozno to nechame tak, zacneme sa snazit hned ako bude mat MM pracu a ak to nepojde, tak potom budeme riesit 😉

leatea
19. júl 2009

ahojte..ja som sa vcera chystala napisat,ze co robim..ale vzdy som niekde odbiehala a cosi robila..ale teraz uz len oddychujem..obed je navareny,aj zjedeny a mily v praci,tak mam cas do vecera..a ked pride,dame si nasu tortku 🙂

zuzi..ja tiez planujem vysetrenia pred planovanym snazenim sa..viem,ze kontroluju rozne protilatky..hlavne rubeolu..

nathali
19. júl 2009

ahoj lea aspon jeden clovek co tu je 🙂 uz som mala pocit ze som uuplne sama ja sa sice chystam upratovat ale moc sa mi do toho nechce tak to spravim za pochodu 🙂 priatel vravel ze navari veceru tak som to vsetko nechala na neho 🙂 aspon mam chvilku klud ja som si tiez vravela ze budem oddychovat ale aj tak to nedodrzim 🙂 tak budem aspon tu s vami 🙂

leatea
19. júl 2009

ahoj nathali
ja som upratovala vcera a dnes mi mily pomohol s obedom,tak si teraz uz len na melone pochutnavam 😀
a v nedelu by sa nemalo robit 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

ahojte lea a nat 🙂
ja uz mam vyupratovane davno ... som robila poriadky cez tyzden ... varit som nemusela, tak sa len tak cely den povalujem a kukam telku a beham po nete 😀
co sa tyka tych vysetreni, tak neviem veru, ci by sa mi MM podarilo dotiahnut k lekarovi len tak pre nic za nic 😀 ... tak sa asi zacneme snazit a ak sa nebude darit, tak potom tam nabehneme ... ale dufam, ze nam sa babo zadari na prvy sup 😀 😀 😀

nathali
19. júl 2009

zuzi a vy uz sa chystate na babo??? 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

nat ... ano chystame 😵 😵 😵 ... hned ako bude mat MM pracu, tak zaciname ... nejdeme zhanat ani väcsi byt ... budeme ho mat tu v tom nasom mini byte 😀

nathali
19. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej ja sa tak s tebou tesim 🙂 nbech ti to vijde 🙂
ja som to sice zas nedostala ale neviem co je zas zle aach :(

nathali
19. júl 2009

a ty si uz vysadila HA?????

leatea
19. júl 2009

zuzi..ahoj..to je dobra sprava teda..uz len nech sa pochvalis,ze ma aj pracu a bude to super..

inac,ja som prestala s naplastami..musela som 😖

zuzanockamt
19. júl 2009

nat ... ja uz HAK neberiem vyse roka a len obcas sa chranime kondomom
lea ... no najviac ma tesi, ze mi to MM povedal sam od seba 😵 ... takze teraz ked neberies uz HAK mozno sa vam nieco zadari 😉

leatea
19. júl 2009

zuzi..asi ma slabu chvilku,tak ju treba urcite vyuzit 🙂
no ja sa najprv musim dat doporiadku a potom sa uvidi..

zuzanockamt
19. júl 2009

lea ... dufam, ze to nebola slaba chvilka 😉 ... ale asi pocul, ked som vravela svokre, ze od nas sa vnucat nedocka ... lebo mi nedavno povedala, ze dufa, ze aj od nas sa nejakeho vnucata dozije ... tak som jej to pekne vysvetlila, ze to teda nech necaka

nathali
19. júl 2009

tak to mas dobre dobre ze tak dlho uz nebers anti zuzi a mala si aj nejake problemy ked si to vysadila ci nie?

zuzanockamt
19. júl 2009

no ved uz bolo na case vysadit 😉 ... mala som bolesti noh a ruk, tak preto som sa toho radsej zbavila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre