Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

ahoj nely 🙂 ... a ty sa kde flakas cely den, ked ta tu ani nevidno? 😀

leatea
20. júl 2009

my sa skor ako dalsi rok nezacneme snazit..kedze mily musi dokoncit skolu a potom by sme sa mali stahovat..tak az po tom vsetkom zrejme 🙂

nely..a ty zijes? 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

lea ... aj mne to mozno vyjde az na dalsi rok 😀 😀 😀 ... pri tej situacii s pracou to moc optimisticky nevidim 😅

nelynka
20. júl 2009

zuzi flakam, cez obed som zachrapala lebo mi bolo zima, pak sme sli do Kolina stade rovno do prahy a ked sme prisli domov este nakradnut kukuricku lebo teraz je este taka fajna, mladucka, este slabo dozreta mnam mnam 😀 😀

marionn
20. júl 2009

nooo...teraz je s prácou dosť ťažko, že? ☹ Aj my sme boli v UK, no prišli sme domov min. rok vo februári. A v ktorej časti ste boli?
Ahoj nelynka. tak veľa šťastia. Tak je to naj. Aby si dostala aj nejaku materskú, však?

zuzanockamt
20. júl 2009

MM ma strasne rad kukuricu, ale varenu ... minule som mu v Bille kupila tri kusky ... stali iba 1,29€, co sa mi zdala dobra cena ... zajtra chcem ist na trh, tak kuknem aj tam, ci nemaju

zuzanockamt
20. júl 2009

marionn ... my sme boli najskor 5 mesiacov na uplnom severe anglicka v Leeds a potom 3 mesiace v Londone ... vratili sme sa v decembri 2008 ... no a veru, teraz je to s pracou bieda a to ma MM aj VS a 7 rokov praxe 😖

nelynka
20. júl 2009

marionn dakujem..
ale ja potrebujem skorej statsie v inom hehe 😀 😀 😀
no hej aj matersku ale hlavne peniazky nech su 😉

chvalabohu ze my take veci ako zeleninku okrem zemiakov, kupovat nemusime..setko mame pod nosom , jaaaaj 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

ja kupujem vsetko ... akurat co sme mali z domacich zdrojov boli ceresne a este mozno bude zelena fazulka ... svokra mi ju hned aj zavari a budem mat na zimu na privarok alebo polievku

marionn
20. júl 2009

Zuzik: my sme boli východne od Londona asi 35 min vlakom. ... 😒 ...ale má väčšie nádej, keď má prax.hore hlávku!
tú kukuricu si kúpila fakt dobre. mňam... MM mi kúpil minule varenú na výlete a stála asi 0,70... inak kde si našla znak eura? 😅
Ale nelynka to mala najlacnejšie 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

ja sa lucim pre dnesok, zacala mafstory, tak idem do postele ... majte sa tu pekne do zajtra 🙂

zuzanockamt
20. júl 2009

marion ... znak eura mam normalne na klavesnici NB 😉 😉 😉

marionn
20. júl 2009

....väčšiu... asi tam bol nejaký škriatok 🙂 🙂

nelynka
20. júl 2009

marion veru, najlacnejsie a hlavne viem co si pestujem (aj ked ta kukuricka je z vedlajsieho pola ale tiez na nu vidim ako rastie) 😀 😀

marionn
20. júl 2009

joj babuľky, musím cupitať, bo ma volá bábo. Snáď sa stretneme zajtra 😉 brú nockú 🙂 🙂 🙂

nelynka
20. júl 2009

aj mna vola moje babo, idem mu nabrat kukuricku a dat malickym pit mliecko este..
tak papa zajtra

zuzanockamt
21. júl 2009

Ahojte 🙂
tak som naspät od gyn., mam zapal a musim uzivat 10 dni tabletky a to iste aj MM 😖

nathali
21. júl 2009

ahoj zuzi to bude dobre len davaj pozor na manzela aby mu tie lieky nerobili zle priatelovi sa z nich strasne tocila hlava a bol malatny tak ich musel prestat brat

zuzanockamt
21. júl 2009

nathali ... a ake lieky si mala ty? ... pamätas si nazov? ... ja mam Entizol a ten isty nazov aj vaginalne tablety

zuzanockamt
21. júl 2009

budeme ich uzivat len 10 dni, takze to vydrzime ... lebo ked sa liecba nedokonci, tak je vlastne zbytocna ... to je to iste ako pri antibiotikach

nathali
21. júl 2009

no nazov ti uz nepoviem ale pozri si dobre ten letacik su tam napisane vedlajsie ucinky a davaj si na to pozor a keby sa take nieco stalo tak behni na gyndu a povec to lekarovi ved nemoze brat nieco co mu nerobi dobre a mozno sa mylim a budu mu vyhovovat nechcem ta vyplasit

zuzanockamt
21. júl 2009

no ved jasne, letacik som uz citala ... je tam toho velmi vela ako neziaduce ucinky, ale mne sa zdaju tie neziaduce ucinky rovnake pri vsetkych liekoch 😅 ... snad to vydrzime, nech uz mam pokoj 😝

nathali
21. júl 2009

no ved uvidis mozno ten moj bol citlivi na nieco v tych liekoch a preto mu nebolo dobre ved uvidis ale dufam ze to bude ok 🙂 tak ja bezim uz do prace ale nechce sa mi :( papa a pekny den 🙂

zuzanockamt
21. júl 2009

papa a pekny den aj tebe 😉

riana12
21. júl 2009

Ahojte, co noveho?

zuzanockamt
21. júl 2009

ahoj riana ... a ty sa kde flakas??? 😀 ... a ani vtipp si este dnes nepridala 😅

riana12
21. júl 2009

mala som dneska veeela prace s jednou blbou tetkou z dalekeho vychodu 😠 sprosta az to pekne nie je a este sa cela jej firma polroka vyhovara, ze od nas nic nedostali... ´tak som jej k veci taky dlhy elaborat napisala, nech sa tam z toho vsetkeho pokakaju 😠 😠

zuzanockamt
21. júl 2009

jasne, ved musis aj pracovat a nie len na kona pisat 😀

riana12
21. júl 2009

tak inokedy stiham aj robotu aj sem. len ta dotycna ma uz riadne nastvala, tak jej bolo treba nahubovat. som zvedava, kedy zase napise,ze som jej vobec neodpovedala 🙄

zuzanockamt
21. júl 2009

no to vies, niektori ludia su zvlastni a potom ti to stazuje aj pracu ... robota s ludmi je taka 😖 ... poznam to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre