Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

karol84
13. apr 2009

takze jste obe 1982?

evitkamalicka
13. apr 2009

ano 1982 😉

karol84
13. apr 2009

ja jsem 1984

zuzanockamt
13. apr 2009

karol...su urcite aj vynimky, ale ja to vidim podla mojho chlapa ... az teraz, ked ma 34 rokov zacina byt pristupnejsi k tejto myslienke ... ale moc o tom nehovori, ja to vidim z jeho spravania a z reakcii

zuzanockamt
13. apr 2009

tak vam obidvom zelam dobru noc 🙂

evitkamalicka
13. apr 2009

dobru 🙂

karol84
13. apr 2009

no rozdil bude urcite i ve vekovem odstupu mezi partnery, brat to tak, ze pritel by mel prvni dite v 35, tak to znamena, ze ja ve 34, coz by teda pro mne nepripadalo v uvahu. zase mit ale chlapa o 5-10 let starsiho, tak proc nemit dite v jeho 35... 🙂

to te muj obcas uz i mluvi 😉

karol84
13. apr 2009

dobrou

zuzanockamt
13. apr 2009

karol ... ja sa nebudem stresovat ani vtedy, ked prve babo pride a ja budem mat na krku 34 rokov ... co sa ma stat, to sa stane 😉

zuzanockamt
14. apr 2009

Ahojte 🙂
a co dnes tu nikoho niet? 😕

evitkamalicka
14. apr 2009

ahojky,
aky ste mali dnik? ja som bola s malym na fajnej dvojhodinovej prechadzke pri Váhu

zuzanockamt
14. apr 2009

ahoj evit 🙂
ja som dnes len oddychovala, boli sme na nakupoch troska, varila som obeed pre manzela na zajtra a prave som dozehlila ... no a este kuknem panelak a zajtra uz do prace 😝

evitkamalicka
14. apr 2009

ja kukam Ruzovku

zuzanockamt
14. apr 2009

mna uz zahrada nebavi, ja radsej len ten panelak, mafstory a profesionalov 😉

lafemme
14. apr 2009

ahoj holky, tak my letos v létě máme svatbu a mimčo bychom rádi už te´d, ale bohužel, vzhledem k situaci, budem muset ještě pár měsíců počkat...Takže to vypadá taky na příští rok. Ale pro mě je to strašné... Doufám, že to rychle uteče☹

zuzanockamt
14. apr 2009

ahoj lafemme 🙂 ... tak nech ti to teda rychlo utecie 😉 ... a kolko mas rokov? ... my zatial este nemame termin,ze kedy sa budeme snazit, ale pocitam, ze skor ako 2012 to nebude

evitkamalicka
14. apr 2009

lafemme ahojky

zuzanocka a preco az 2012?

lafemme
14. apr 2009

letos mi bude 23....Děkuji. No snad to uteče....A pa¨k se rychle zadaří 😉 No my jsme se chtěli začít snažit po svatbě (v srpnu), a§e asi to odložíme...Já budu mít čerstvě po škole, tak ještě musím oddělat i nějakou praxi, abych dostala vůbec mateřskou... 🙄 😠

charlize
14. apr 2009

Ahojte, ste to tu pekne rozbehli 🙂
Lafemme, ty si skoro ako ja, uz som sa zlakla, ako budem vytrcat, ked mam 22...my by sme sa chceli snazit po svadbe, teda buduci rok od jesene, aby sa babo narodilo az po skole. Obaja popri skole brigadujeme, takze korunky mame, a pri skole si budem platit dobrovolne nemocenske poistenie, aby som dostavala materske.
My nechceme cakat, chceme babo cim skor, lebo by sme chceli viac (aj tri 😀) a aby sme to teda stihli 🙂

zuzanockamt
14. apr 2009

evit ... teraz este nie su podmienky na babo, takze budeme cakat ... mozno to bude aj neskor ako 2012
charlize, lafemme ... no vy ste teda mladucke 😅 ... mna v tom veku babo ani nenapadlo ... to len teraz ma to pbcas chyti 😅

charlize
14. apr 2009

Zuzanocka, my zas cakat nechceme, ja na nic ine ako na babo nemyslim 🙂 😀 ale priatel je zodpovedny, on sa na to pozera tak racionalne, ze treba pockat kym budeme mat aspon korunky... tak este rok pockame, budeme setrit zatial 🙂 Ja by som chcela byt mlada mamicka..

zuzanockamt
14. apr 2009

charlize ... ved ked budete zabezpeceni a mate aj byvanie vyriesene, tak je jasne, ze cakat netreba ... aj MM je az prehnane racionalny v tejto otazke ... ja budem mamicka asi az okolo 30-ky, ale nevadi, stale vyzeram dost mlado, takze ked neprezradim vek, nikto nebude vediet, kolko mam rokov 😀

charlize
14. apr 2009

Zuzi, ved to nie je o veku, ale ked sa na to obaja citite... nasi rovesnici mnohi chcu behat este po diskotekach a po zuroch, my si riesime byvanie, chodime do roboty a tesime sa na svadbu a na babo 🙂 Skusime si to zariadit co najrychlejsie, ja uz dlhe roky po inom netuzim, nez mat babatko, ale pravda, muselo to dozriet 😀 na teba priroda este netlaci? Mne sa moje biologicke hodiny zblaznili uz davno....

zuzanockamt
14. apr 2009

no charlize to je tak, ze priroda aj tlaci, ved mam uz 27 a MM 34, ale musime najskor asi byvanie poriesit a MM aj pracu, lebo inak by to bolo dost narocne

charlize
14. apr 2009

No Zuzka, s pracou je to tazko, to je jasne...budem drzat palce, nech sa dari 🙂

lafemme
14. apr 2009

charlize : Tak dítě při škole bych taky nechtěla.....Nám brání akorát ta moje praxe. Máme dvoupokojový byt, místa habaděj i pro mimíska, od ségry nafasovanou výbavičku, už jen porodit 😀 😀 😀 No počkej, jen aby tě ty tři děti nepřešly 😅 😀

zuza : Já se zas až tak mladá necítím..Myslím tím samozřejmě na mimi. Není mi už 18 nebo tak. Řekla bych, že je to ideální věk. Já jsem vždycky říkala, že první mimčo bych chtěla nejpozději do 25. Začínat rodit někdy ve třiceti mi přijde takové proti přírodě. Ale to je jen můj osobní názor na mě a děti. každý ať si to zařídí, jak chce 🙂

zuzanockamt
14. apr 2009

vdaka 😉 ... snad sa do leta nieco podari najst a potom uz aj to byvanie budeme riesit, teraz sice mame vlastne byvanicko, ale bohuzial iba jednoizbovy bytik, ale aspon sme sami ... a vy s priatelom uz byvate spolu?

zuzanockamt
14. apr 2009

lafemme...no ja som tiez planovala mat babo okolo 25-ky, ale okolnosti to inak zariadili ... moja mama rodila vsetky tri deti po 30-ke a aj moja svagrinka porodila ako 34-rocna prve babo ... ked su podmienky, tak nie je dovod cakat, ale ked nie su, nic sa neda robit ... zivot je uz taky ... bohuzial 🙄 ... a koniec-koncov nie je dolezite kedy, ale ci vobec ... ja budem stastna aj keby som mala rodit svoje prve dieta v 35-ke 😉

lafemme
14. apr 2009

Jasně, ale zase nechápu baby kariéristky, co si v pětatřiceti vzpomenou, že by chtěly dítě 🙄 Něco jiného, když opravdu nemůžeš a něco jiného, když nechceš.....

zuzanockamt
14. apr 2009

no ja sa za karierou nezeniem, ved akuze len karieru by som mohla spravit v skolstve, no nie? 😀 ... a MM tak isto ... keby boli podmienky, tak uz ideme na to aj hned ... ja len dufam, ze do tej mojej 30-ky sa to vsetko vyriesi ... a ak nie, tak asi zacneme na babätku pracovat aj napriek vsetkemu 😕 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre