Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
28. júl 2009

nely..myslim,ze sa tu kazda s niecim stazuje..kazda ma svoje problemy 😒
ja sa mozno moc nestazujem..ale este len zacnem..kedze mily musi dokoncit skolu a byt aj tu 😖 a su veci,s ktorymi sa tu zial nemozem stazovat..musim ich drzat pekne v sebe a nie je to prilis prijemne 😖

zuzanockamt
28. júl 2009

oki nely ... tak sa pekne povozte 🙂 😉 🙂

riana12
28. júl 2009

Zuzi, mlada, nemlada. jednoducho nepodareny chlap, co ti poviem? 😒

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... ja sa vystazujem skoro so vsetkym, mne je to jedno 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... ved ano, ale este mas kooooopu casu aby si nasla podareneho 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

Zuzi, mam hut s tym tresknut a ineho si na krk neuviazat 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
28. júl 2009

a tak zase bez chlapa byt nic moc ... mozno chvilu ano, ale stale ??? ... no ja by som teda asi nevydrzala ... vztah ma aj vyhody

leatea
28. júl 2009

nely..tak nech ti cerstvy vzduch pomoze 😉 🙂

riana..no viem asi co mas..ja som mala predtym 3rocny vztah a on bol fakt super..az na to,ze v ziadnom pripade svadba a na prvom mieste bol pc a praca..po troch rokoch sme sa dopracovali k tomu,ze by sa mozno aj ozenil..uz jeho mama mu hovorila,aby ma nechal ist,ak to so mnou nemysli vazne..a preslo ma to,to ze som stale sama doma a cakam,kedy zas zrusi stretko..az ma to preslo..a rozisla sa s nim..
teraz som zas doma sama,ale to je tym volnom..no nemenila by som ho za nic..a to som nechcela pochopit,ze po 3rokoch vztahu dokazem najst niekoho lepsieho a podarilo sa 🙂

zuzanockamt
28. júl 2009

tak ja som pred mojim manzelom vztah nemala, takze nemozem porovnavat ... mala som len jedneho, ale to sme sa len parkrat stretli a nic ine

leatea
28. júl 2009

my budeme tri roky spolu v oktobri..a to budeme vyse roka manzelia..takze sa da najst niekto iny..a mozno aj lepsi 🙂

zuzi..tak to si mala stastie,ze nikoho ineho si nemala 🙂

riana12
28. júl 2009

no ja som chcela byt mlada mama, chcela som to stihnut do 25 😔 ale prd z toho budem mat... 🙄

riana12
28. júl 2009

my budeme tiez 3 roky v oktobri...ak sa toho dozijeme 😔

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... no viem ci stastie, ked som sa uz od 21 rokov zaviazala jednemu chlapovi 😀 😀 😀 😀 😀
riana ... aj ja som chcela byt mlada mama, ale tak co uz 😅

leatea
28. júl 2009

riana..ja som sa chcela vydavat v 21 😅 ale som rada,ze to prislo az teraz..lepsie pre mna..
predtym som bola zasnubena a najlepsie,co som mohla spravit,rozist sa s nim,aj som to spravila..inac by som si urcite tu s vami nepisala..tolko nervov a sily ma to stalo 😖 doteraz sa mi tazko o tom pise 😔

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... a tvoj manzel musi dokoncit skolu na slovensku, ci v UK?

riana12
28. júl 2009

ja som si to tak ruzovo prdstavovala, ze v 22-23 sa vydat, nejaky tenrocit byt len vo dvojici, az potom zamiesat na babo. no co uz...teraz mi je to ukradnute. chcem mat iba fungujuci vztah...nic ine ma tak netrapi... 😔

zuzanockamt
28. júl 2009

aj ja som mala rozne ruzove predstavy, ale ako prisli, tak odisli 😀 😀 😀

wyerka
28. júl 2009

ahojte 🙂 mozem sa ku Vam pridat aj ja ?

riana12
28. júl 2009

ahoj wyerka 😉

riana12
28. júl 2009

Zuzi, u mna podobne 😔

riana12
28. júl 2009

Baby, no etarz povedzte, kto sa tu najviac stazuje? 😠 Nely, stale mas dojem, ze ty? 😕 😅

wyerka
28. júl 2009

ria : diky 🙂

riana12
28. júl 2009

wyeka, vsak sa troska na uvod predstavis 😉

riana12
28. júl 2009

wyerka 😅

wyerka
28. júl 2009

😀 no o mesiac aj par dni sa vydavam a strasne by som chcela babo uz teraz .. preto sem na konika chodim kukat babatka 😅 ale vzhladom k mojej robote a dobe urcitej sa to este neda ... takze chceme zacat az na buduci rok ked poriesime nejake byvanie s drahym 🙂 a neviem co by som este mala o sebe povedat , spytaj sa ria 🙂

leatea
28. júl 2009

riana..fungujuci vztah je vemi dolezity zaklad kazdej rodiny 🙂 ale urcite sa to u teba zlepsi..

no kazda sme mali svoje sny a myslim,ze len maloktore sa splnili 😅 ale ja som na zakladke chcela byt ucitelkou..a uspesne som to zvladla..teda este neucim,ale raz budem

nova tvar,no teda 🙂 ahoj wyerka 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

vitaj wyerka ... kukam ze si zo ZA, ja som z MT 🙂
riana ... ved jasne, ze ty sa najviac stazujes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... velmi sa do tej skoly pred tabulu neponahlaj ... dobre ti radiiiiiim 😀

wyerka
28. júl 2009

ahojte babule 🙂 diky za privitanie

zuzanockamt
28. júl 2009

wy ... nemas za co ... my rady vitame 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre