Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

riana ... ja si budem len zapisovat tie teploty do kalendara ... sa mi to nechce do grafu alebo to potom vsetko naraz hodim
nely ... no tak to hej potom ... to my obehneme najskor vsetky banky, zistime podmienky a podla toho sa rozhodneme a cez realitku nebudeme urcite kupovat ani predavat ... tie ceny su prehnane navysene, aby niekto na tom dobre zarobil 😝

nelynka
30. júl 2009

zuzi nam realitka skresala cenu este o 150 000 na dome,pretoze by nam inak hypo nevysla plus mi sme neplatili ziadnu proviziu, platil ju predavajuci a este kt omu sme nemuseli ano prstom pohnut pri papierovackach, akurat podpisat zmluvu a dost...
a ked som videla ze v marci ked dali dom do predaja za neho chceli 2 750 000kc, a my sme ho kupili za 2 150 000kc, tak si myslim ze pohoda..a dom bol ohodnoteny v stave ako sme hokupovali na 2 220 000kc

nelynka
30. júl 2009

a ja som uz prekonala 16 000 prispevkov ani som si nevsimla 😀

riana12
30. júl 2009

Nely a co osava 16000? 😠

zuzanockamt
30. júl 2009

no to hej, ale kebyze ho kupujete priamo od predavajuceho, tak vam ho da lacnejsie prave o tu proviziu, ktoru musi platit realitke 😉

riana12
30. júl 2009

teda oslava 😀 😅

nelynka
30. júl 2009

zuzi nedali by ho lacnejsie pretoze ledva zlavili tych 150 000...
mali na male s predajom a keby ho nepredali nam tak nemaju vyrovnanu svoju hypoteku a dom ide do drazby..
povodne za neho chceli 2 300 000 a zlavit nechceli..nijako...
pytali sme sa na to ci ho nedaju lacnejsie..
potom nam nijako hypoteka nevychadzala, tak siel makler a povedal im ze bud ho daju lacnejsie alebo ho nepredaju... tak zlavit museli aj ked nechceli...

nelynka
30. júl 2009

riana oslava nebude, pozde soms i vsimla, uz som 100 prispevkov za skoro

zuzanockamt
30. júl 2009

neviem, my cez realitky nikdy v zivote

nelynka
30. júl 2009

tak ja mam len dobru skusenost, nestazujem sa...
naozaj sa nezstazujem..
nebyt toho maklera tak sme stale v jednoizbaku v podnajme s mackou a psom...

zuzanockamt
30. júl 2009

tak ja sa spolahnem na mojho sukromneho maklera - MM, ked budeme pradavat jednoizbak 😀 😀 😀

riana12
30. júl 2009

kam ste zmizli? 😕

nelynka
30. júl 2009

ja ide kukam manzelky na primu, tak sa lucim...papa

zuzanockamt
30. júl 2009

ja som tu ... len trosku aj zehlim a kukam spravodajstvo v TV, nech som v obraze 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

papa nely

riana12
30. júl 2009

takze sa to tu tak rozpusta 😅 ja rozmyslam, co idem robit. ale asi zacat s vecernou hygienou a tak 😝

riana12
30. júl 2009

ahoj Nely 😉

zuzanockamt
30. júl 2009

ja uz mam vecernu hygienu za sebou 😉 ... aj vlasku uz mam upravene 😀 ... este by som si rada nechty nalakovala ... chcela som francuzsku robit,ale este mam kratke nechty na to ... ale na nohach mam francuzsku

riana12
30. júl 2009

ja som si nozky urobila vcera 🙂 dnes som chcela ruky, ale len si ich s pilnikom upravim, nanajviys s priesvitnym lakom, viac casu mi asi neostane. nevadi...

riana12
30. júl 2009

no idem ja uz na vec, tak sa maj pekne Zuzi a dobru nocku prajem 😉

zuzanockamt
30. júl 2009

ja som sa raz nudila, tak som si skusila na nohach francuzsku spravit, lebo dovtedy som si davala len nejaky lak ... a tak sa mi to zapacilo, ze som si povedala, ze si budem uz len francuzsku robit 😀 ... pekne to vyzera teraz v lete, ked chodievam len v sandaloch

riana12
31. júl 2009

Dobre ranko zabuliatka 😀
Ako sme sa vyspinkali? Dufam, ze doruzova 😎

No k prstikom na rukach som sa uz nedostala, ale nech, kaslat na to. hlavne, ze ostatne hej 😀

nelynka
31. júl 2009

ahojte, kto tu co tu??

riana12
31. júl 2009

ja tu 😀 ahojky, Nely

leatea
31. júl 2009

ahojte..tak ja som zas tu 🙂 vcera som tu nebola,lebo som mala dost depku 😔 tak som vam nechcela pokazit naladu a navyse ma z nej priserne hlava bolela 😖
ale dnes som uz stihla zajst do kniznice a pozicala som si 6knih 🙂 tri na citanie a tri na vzdelavanie 🙂 a aj postu som navstivila..chudak pani pri okienku..nemohla najst v zozname statov slovakiu 😀 ale potom nasla aspon slovak republic 😅 😀

riana12
31. júl 2009

Ahoj Lea, ale hlavne, ze ta to preslo, to je fajn 😉 Chudak teta, si jej sposobila riadne stresy, co? 😅

leatea
31. júl 2009

ahoj riana..no sranda bola,ked ma zacala presviedcat,ze taka krajina neexistuje 😅 😀 tak som jej vysvetlila,ze hlavne,ze predtym som to odnich posielala a normalne to doslo,tak hladala ten druhy nazov 😅 😀
ako sa dnes mas?

nelynka
31. júl 2009

prepacte odbehla som varit marmeladku 🙂

riana12
31. júl 2009

No nejak som dost rychle preplula dnesnym dnom, este ma tu nieco caka, ale to mam raz-dva hotove, tak fajn... mame koniec mesiaca, takze uz sa "tesim", ako v pondelok bude treba rozne statistiky za jul 😝 ale obvykle je to uplna pohoda...
Neviem, co ma caka dnes popoludni, ale asi si pojdem niekam sadnut, bud sama alebo ak ma to neomrzi, tak mladeho k sebe pripustim 😅 😅

nelynka
31. júl 2009

tak mne sa samozrejme z tej prace neozvali co som bola na pohovor, ako som si myslela..
takze tak...
takze hladam dalej, som zufala uz ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre