Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
24. aug 2009

4450kc 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
24. aug 2009

tak to super

nelynka
24. aug 2009

aj ja si myslim 😀 😀

evitkamalicka
24. aug 2009

no nic idem ja ulozit krpca a ucit sa na autoskolu

nelynka
24. aug 2009

som sa zacitala do jedneho clanku..

vela stastia pri uceni, ja som sa na to nikdy neucila 😀 😀

leatea
24. aug 2009

nely..a co svadba,na ktorej ste boli..si sa este nepochvalila..

vy teda ale strajkujete..ja robim v piatok tortu a aj upratat musim..nech nemusim v sobotu..lebo ideme oslavovat a na vylet..a od septembra musim byt ta silnejsia..lebo mily ide dokoncit bakalara a to teda budu ine nervy..budem vediet aj to,co jeho skusajuci nevedia 😨 😅 ale co narobim..pomoct mu treba..

zuzanockamt
24. aug 2009

Ahojte 🙂
no pozeram, ze ste to rozbehli zase 😉
lea ... nie si jedna z mala ... aj ja mam rada svokru aj svokra ... nemam s nimi ziadny problem 🙂
nely ... a to je take vazne s tvojim manzelom? ... u nas uz nastastie kriza prechadza, vsetko sa vracia do starych kolaji 😵

riana12
24. aug 2009

no idem si ja, babky, fandit 😀 😀 😀 skoncim ja, skoncia ine. zacnem ja, zacnu ine 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (ale ak nie je pravda, kludne mi capnite a uvedte na pravu mieru 😅)

zuzanockamt
24. aug 2009

riana ... 😀 😀 😀 😀 ... nieco tu smrdiiiiiii 😀 😀
ja som tu obcas kukla,ale nikdy nic tak co budem pisat 😅 ... a dnes pozeram, ze aky rozbeh to nabralo 😀

riana12
24. aug 2009

samochvala, Zuzi, samochvala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
24. aug 2009

no smrdi to az tu 😅 😀 😀 😀

riana12
24. aug 2009

lea, az k Vam? 😲 toz som to tym smradom akosi prehnala 😅 😅 😅 😅

leatea
24. aug 2009

riana..alebo tak vietor fuka 😅 😀 😀 😀

riana12
25. aug 2009

no tu moc ten vietor nefukal, tak to musel byt len velmi kavlitny smrad, ze sa az k Vam dostal 😀 😝

leatea
25. aug 2009

jasne..ale uz je tu cisty vzduch 😀 a vonku aj krasne pocasie..hadam vydrzi do vecera..kedze idem vonku troska

riana12
25. aug 2009

nooo tak to nebolo az take hrozne, ked uz je cisto 😀 😀 aj tuna je krasne, aj ked teda troska chladno, ale to uz sa hlasi pomaly teta jesen 😝

leatea
25. aug 2009

no tu bude neskor urcite teplo..ale je to nepodstatn,ked som este zavreta..no ale naladu to urcite zlepsi

riana12
25. aug 2009

tak na poobedie hlasia 25-29, takze si isto uzijeme 😝 len rana uz si take chladnejsie...

leatea
25. aug 2009

no tu sa teraz zamracilo..a ja som si normalne caj spravila a dala ponozky..kedze mi je dobra zima..

riana12
25. aug 2009

a kolkoze stupnov vam tam hlasia? 😨

nelynka
25. aug 2009

my tu mame horuco ale kolko je to neviem 🙂

baby drzte palce, dneska ma cakaju dva pohovory poobede v Prahe 😀

riana12
25. aug 2009

Nely, drzim vsetko co mam 😉

Ja som si dneska spisala, co vsetko mi treba do piatku obeda vybavit a ked som videla ten zoznam, vsetky ocne aj neocne gulky sa mi v hlave pretocili 😝 ale celkom dost som stihla cez dnesnu obedu prestavku 😵

leatea
25. aug 2009

ahojte..tak ja som akosi zvysok dna bola nejaka zaneprazdnena..ale aspon mam pozehlene..a vo stvrtok este operiem uteraky a bude klud 🙂 zajtra ma caka velky nakup a este musim vymysliet,co budem v piatok varit..nech je to rychle a zdrave..
idem ja spat,lebo rano musim skontrolovat zasoby potravin 😅 ci mame dost na vsetko 😀 hlavne na tortu a zemiakovy salat 😀

riana12
26. aug 2009

ahojte, ja som vcera chcela prat, tak 2-3x, stihla som len raz ☹ odrazu nesla voda, nikto nic neoznamoval 😠 bud si niekto neplni povinnost oznamit, ze vtedy a vtedy nepojde voda alebo prasklo nejake potrubie abo co 😝
lea, mna napada zapekana brokolica, zemiaky, troska mrkvy, kuracie prska, syr. zeleninu ovarit, masko nakrajat, okorenit, osolit, opiect, dat vsetko do zapekacej misy, posypat struhanym syrom a dat zapiect.

leatea
26. aug 2009

ahojte 🙂 tak dalsi den je v plnom prude 😀 len skoda,ze sa mi nic nechce 😀

riana..no niekomu je to asi jedno..ale aj u nas sa casto stavalo,ze nesla voda..a po par hodinach sme sa dozvedeli,ze niekde prasklo potrubie 😕 a casto to bolo na jednom mieste...

zapekane cestoviny s brokolicou idem robit dnes 😀 kupili sme struhany syr,tak ho chcem pouzit..a brokolicu sme uz davno nemali..ale rozmyslala som nad rizotom..len musim kuknut,ci mame sampiony..

riana12
26. aug 2009

lea, asi ti citam myslienky s tym varenim 😀 😀 😀 teraz dufam, ze ked pridem domov, tak voda bude tiect 😒

leatea
26. aug 2009

no dufam,ze si budes moct dat dobru sprchu..a doprat 🙂

ja pojdem do sprchy a potom nas caka nakup..aby som to nemusela zajtra vecer absolvovat..ved bude treba upratovat..teda len nieco a zvysok v piatok..to bude stresu 😖

riana12
26. aug 2009

lea, no este ze som vcera pred stopnutim vody stihla oprat biele veci. vodu pustili az dnes dopoludnia, aj to najprv este vyhlasovali, ze poruca trva a bla bla bla. lenze ta voda je ako caj hneda 😝 😝 😝 😝 no co, oblecku to neublizilo a na mna to vadit nebude, ja sa neviem od vody zafarbit 😀 😀 😀 😀

leatea
27. aug 2009

ahojte..kde je dnesny vtip? 😕
ja som pred chvilkou doupratovala nasu izbu a zajtra ma caka zvysok bytu..a vecer budem zacinam piect tortu..tak hadam bude aspon pekna vona,lebo vcera tymi zapekanymi cestovinami som narobila mensi smrad 😀 kedze mi to pokvapkalo na spodok truby 😅
a vy sa ako mate? a co porabate???

riana12
27. aug 2009

Lea, vtipky nestiham 😅 VEla prace, bo bud. tyzden mam dovcu 😀 tak teba chystat kolegom veci 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre