Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
28. apr 2009

zuzi..a kedy mas tu 30? inac,mam pocit,ze 30 je dost neskoro..lebo mat takmer 50 a prezivat s dietatom stresy v skole je dost o nicom..ale co uz,ked sme to nestihli v 21 😅

kristi..skus kuknut
http://steroidy.szm.sk/steroidy/Clostilbegyt.html 😉

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... teraz mam 27 ... no nic ine mi neostava, len v 30-ke a neskor, ak vobec
inak kukla som tvoje foto na mojasvadba a nevadili ti tie dlhe vlasy? ... ja som mala dost dlhe na svadbe, ale som si dala radsej vypnut vlasy, lebo mne by isli rospustene na nervy ... a museli ste mat obrovsku svadbu, nebolo vam luto vyhodit na to tolko penazi? ... my sme mali len rodicov a surodencov ... dokopy 13 ludi a aj tak to stalo 25 000sk (zhruba)

leatea
28. apr 2009

zuzi..tie peniaze som si zarobila sama..a aj sama tu svadbu zaplatila..cosi este platil mily..bolo to hoodne penazi,ale chcela som taku svadbu..predtym sme mali len take mensie..sestra mala len 24ludi asi..ujo sice 50vraj..ale aj tak to nevyzeralo..
a my sme mali 70aj so servisom..kapela,kamera a tak..a boli sme spokojni..chceli sme taku,tak sme mali..ja som chcela tak 100ludi,ale nenasli sme nic pekne..
vlasy ma hrozne mrzeli,no netusila som,ze bude 33stupnov 😖 ale nevadi..ved ked cosi,zopakujeme a bude..
inac,co ste dali za svadbu,tak takmer tolko ma vysli len svadobne saty 😅 ale nedali sa zohnat na svk ani v cz..
VOBEC NELUTUJEME PENIAZE..ved na tolko veci sa zbytocne mina,ze ja som chcela minut na to,aby sa vela rodiny tesilo s nami z nasko velkeho dna 😵 a vyslo to 🙂

nelynka
29. apr 2009

ahojte

veru zuzik, moze to trvat roky kym sa vam zdari, co dufam ze nebude, tak by si mm mohol uvedomit ze u zien je to trosku ine a vo vyssom veku aj vyssie riziko donosit zdrave babo a uz vobec DOHNOSIT ho..

nelynka
29. apr 2009

no my sme mali 51 ludi vratane nas na svadbe a hostina nas stala nejakych 30 000 necelych, kolaciky zadarmo, aj svadobne torty, akurat za saty, oblek, topanky, doplnky sa platilo..fotogra vobec nebol drahy a mame krasne fotky a kameraman tiez smiesna cena aj spolu s DJ..
DVD je uplne uzasne, stale revem pri nom jak mala, fakt za tu cenu a kvalita uzasnaaa... 😀

ja som spokojna celkom bola, aj ked keby bolo peniazkov viacej, urobila by som par veci trosku inak, ale nevadi...
dost nam pomohli aj rodicia...celu hosinu platli napolovicu..

zuzi, tak sa s nim o tom porozpravaj, ze to nie je len tak urobit si dieta, ze aj ty uz mas svoj vek a zena je trosku ina v takychto veciach ako chlap...
ved si pisala ze sa rozpravate otvorene o vsetkom tak by to mal pochopit, ved on nema uz 20 😉

zuzanockamt
29. apr 2009

lea ... aj my sme si platili svadbu z vlastnych zdrojov, prave preto sme ju chceli mat co najmensiu, aby sme vela neminuli, mna saty stali okolo 3000 alebo 4000 sk, viac ako 5000 byy som za ne nedala ... my sme uz spolu zili aj pred svadbou, takze ja som to ako nejaky velky zivotny zlom nebrala, vlastne ani ziadna zmena nenastala, az na to, ze som si skoro rok nemohla zvyknut na nove priezvisko ... uvazujem o tom, ze si predsa len k tomu manzelovmu dam znova aj moje, ak sa to da 😕
nely...rozpravame sa sice otvorene, ale v niektorych veciach MM neustupi a toto je jedna z nich

nelynka
29. apr 2009

zuzi to poznam, ale musi existovat nejaky sposob ako ustupi...urcite..len treba prist na to aky..

riana12
29. apr 2009

Ahojte, no tuto ake zive debaty. A v buducich snazilkach je to take spiace 🙄
Mozem sem prikvitnut obcas aj ja? 😀

zuzanockamt
29. apr 2009

nely... no musim rozmyslat a mozno pridem na nieco ... a ako sa dnes mas? ... lepsie ako vcera vecer? 😕
riana ... no vitaj 🙂 ... ja uz chodim väcsinou len sem, lebo tu to viac zije 😀 😉

riana12
29. apr 2009

Zuzi, no vidim, ze nam robis parozky 😀 Ale musim sa priznaj aj ja. Nasla som na MK.CZ tiez jednu buducosnazilkovsku temu. Ale je len cisto ceska a ja som tak zatial jedina zo SK 😀

nelynka
29. apr 2009

zuzi jasne, no onic lepssie sa nemam,
dneska ma priserne boli hlava, som nafuknuta jak balon stale a zaludok boli a boli..
¨a este k tomu som dostala aj nejaku mykozu, urve ma..v piatok musim k doktorke..nech mi da nieco na tu bolest...fuj..
stary je v robote tak je doma zatial klud, ale prde a zase samozrejme ze som nic nerobila 😀 😀 😀 😀

nelynka
29. apr 2009

# Slečna Žofka, organistka v kostole, je osemdesiatnička. Nikdy nebola
# vydatá, no každý ju ma rad pre jej milotu a dobrotu.
#
# Jedno popoludnie ju navštívil farár. Pozvala ho do obývačky, v ktorej
# stal organ (pro neznalé slovenského jazyka jsou to varhany).
#
# Slečna Žofka šla pripraviť čaj. Farár sa posadil oproti organu a hned
# si všimol sklenenú misku s vodou položenu na ňom. Plával v nej totiž
# kondom. V tom sa vrátila slečna Žofka s čajom a koláčikmi. #
#
#
#
# Farár sa najprv snažil neprejaviť, že si všimol kuriozny obsah
# nádoby, ale napokon neodolal..... "Slečna Žofka, som zvedavý, čo mi
# poviete o tomto....(a ukázal na nádobu). Ona na to: "Ach áno, nie je
# to úžasne? Pred par mesiacmi som šla cez park a na tráve som našla ten
# malý milý balíček. Pokyny na ňom uvádzali, že obsah balička třeba
# umiestniť na organ, udržiavať vlhký a že ochraňuje před prenosnými
# ochoreniami... A viete, že som celu zimu nedostala chrípku?"

riana12
29. apr 2009

😀 😀 😀

zuzanockamt
29. apr 2009

nely ... tie bolesti zaludka mozes mat aj zo stresu, ked mas teraz tolko starosti aj s pracou a aj so splatkami ... mna zase pobolieva podbrusko dnes ... mala by som dostat MS v nedelu, ale mam take pocity ako by uz teraz mala prist 😅 😕

nelynka
29. apr 2009

zuzi uz nie, uz ma to nejako nestresuje, povedala som si ze peniaze boli su a aj budu ze sa nebudem koli tomu nejako zozierat ze sa to nejako setko urovna...
ja viem od coho su tie bolesti..
som si dala sodu dneska a je mi lepsie, ale chytila som mykozu, takze musim masirovat do lekarne a kupit nejaky krem a cipky...

zuzanockamt
29. apr 2009

nely, tak to mas zvysenu produkciu zaludocnej kyseliny, ked ti na to pomohla soda ... mykoza je teda poriadna neprijemnost, ja som ju mala iba dvakrat za zivot, ale stacilo mi teda, raz ma poriadne potrapila

nelynka
29. apr 2009

ja som ju mala pri byvalom casto..a odkedy som s mojim ju mam prvykrat..aj to nechapem ako som ju mohla dostat xixi..ale nevadi, ona prejde..a snad sa uz nevrati 😉

zuzanockamt
29. apr 2009

a draheho mas uz doma? ... moj je este v garazi, pomaha svojmu otcovi s autom cely tento tyzden a chodieva az vecer domov

nelynka
29. apr 2009

nie este nie je az okolo siedmej chodi domov..nastastie aj zajtra ide do roboty a zase potom bude perny vikend bo je doma

zuzanockamt
29. apr 2009

preco perny? ... co sa hadate?

nelynka
29. apr 2009

aaale nejaky je podrazdeny poslednu dobu..

musim ist po neho do roboty, nejde mu nastartovat auto, takze super, zase dalsie vydavky!!!

ozvem sa ked pridem zatim papa

zuzanockamt
29. apr 2009

oki ... len chod a davaj pozor po ceste 😉

nelynka
29. apr 2009

uz som spet, tak nakoniec nastartoval a stretli sme sa na benzinke tak chvalabohuuuuu

zuzanockamt
29. apr 2009

no tak si sa zbytocne prehnala 😅

leatea
29. apr 2009

ahojte..tak ja som uz doma..aj po malickom nakupe,kedze som nekupila vsetko,co som chcela..ale zajtra uricte kupim 🙂 kedze mam uz cosi vybrate..

zuzi..no je to asi ine,ak byvate spolu,ale ja som si tu velku svadbu nemohla odpustit,kedze to bol dobry dovod na zidenie sa rodiny.

zuzanockamt
29. apr 2009

lea ... no ved hej ... my sa v tej sirsej rodine nejako nezvykneme stretavat vo velkom ... nejako sa to vsetko popretrhalo

etuska
29. apr 2009

cafte kocky,tak po dlhej dobe tu opat oxidujem 😀
Zuzi,Riana-a ja sa cudujem kde ste.... 😀
No ,my sme uz rozhodnuti,ze ak nam nic vazne do toho nepride,tak zacneme snazilkovat v zime 😅 Drahy ma 30 tento a ja buduci rok,tak uz tik-tak pomaly u oboch a Miska chce sestricku 😀

zuzanockamt
29. apr 2009

ahoj erika 🙂
no ja chodim aj tu, lebo tu to viac zije po veceroch a aj cez den niekedy 😉

etuska
29. apr 2009

😀

nelynka
29. apr 2009

zuzi aspon so prebehla trosku auto, aj tak len stoji.. 😀

lea ani ja som si nemohla odpustit zavolat celu rodinu aj tych co som nechcela 😀 ale mama chcela, fakt, bohviekedy bude zase rodina tak pokope...aspon z mojej strany urcite...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre