Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
6. máj 2009

inak, xixi..mozno predsalen niekam pojdeme na dovolenku..pytala som sa kamarata co im ideme v lete na dovolenku tak ze by sli s nami, cize by sme mali polovicne vydavky, len je problem ze on silou mocou chce ist tam do chorvatska kde stale chodil s mamou a bratom na dovolenky, ale mne sa tam nepaci, chcem ist viacej na juh..aaa..mozno ich ukecam xixi.. 😀 😀
aj ked, mat niekoho na krku nie je prave predstava o romantickej dovolenke ale aspon nemusime tolko davat na cestu a izby by sme mali aj tak osobitne lebo inak by sme sa povadili kto bude spat na gauci rozkladacom a kto na manzelskej posteli hehe

a on srandista ze ist pod stan, juch, uz ma vidi ked za taku cen mozem mat izbu, a spim v telpe a viem ze ekd izbu zamknem nikto mi odtial nic nevytiahne 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... je to pohodlnejsie, to ano, ale ja by som sa unudila k smrti, ja uz aj cez letnu dovolenku, ked som doma 2 mesiace sa idem niekedy zblaznit od nudy ... mne by teda podpora nestacila, ved MM dostava len nieco cez 5000 sk a ked si predstavim, ze plat mal stvornasobny, tak dakujem, ale neprosim
riana ... my dva dni urcite pojdeme niekam a v piatok pojdem asi drahemu pomoct do garaze, lebo bude odvzdusnovat brzdy a to sa samemu pekne naprd robi, lebo musi byt aj pri hadicke aj skakat na pedal ... on to uz robil aj sam, ale nadrel a nabehal sa chudacisko 😀 ... a s drahym nic neplanujes? 😕

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... ja by som takto s niekym nesla na dovolenku ... ja chcem mat svoj klud a nie sa niekomu prisposobovat, to by ma nebaviol

riana12
6. máj 2009

Zuzi, aj by som planovala, ale mlady nic. Kedze je sobota, prenho je jednak skoro planovat vikend a jednak v piatok by mal hrat s kamaratmi futbal, zdrzi sa do neskorej noci a isto bude v sobotu dlho spat a este v nedelu sa bude stazovat, aky je unaveny.

riana12
6. máj 2009

teda nie sobota, ale streda 😀 😀 😀 uz mi nacisto sibe 😖

zuzanockamt
6. máj 2009

riana ... tak to teda nezavidim takeho chlapa 😅 ... a cez tyzden sa vidite, ci len pcas vikendov? ... ale aj tak nechapem, ved nezijete spolu v jednej domacnosti, tak by mal kazdu volnu chvilu vyuzit, aby bol s tebou, my s mojim drahym sme vsetok cas travili spolu ... cele vikendy od piataka vecera az do nedele do vecera som bola ja u neho alebo on u nas

nelynka
6. máj 2009

zuzi...ja som mala plat 15 000 cisteho, plus minus nejake stovky..teraz dostavam 10 017kc a robotu lepsiu ako kde dostanem 10 000 som zatial nenasla..
je pravda ze dalsie dva mesiace dostanem 7700kc, ale je to stale viac, ako precestovat pomaly 100km denne, lebo aj benzin stoji nieco a doma za to nedam nic..mam to iste..
a potom sa uvidi..bohuzial nemam vysoku skolu kde by mi robil aspon titul ocko, alebo dlhorocne skusenosti a prax na pracu ktora by ma mozno aj bavila..

kazdy je iny a kazdy ma ine prednosti...mna to doma bavi, nenudim sa a to som doma uz 4mesiace.vzdy mam co robit a hlavne teraz ked ide leto a treba davat dokopy zahradu a zahradku...

co sa tyka dovolenky, ja sa nikomu prisposobovat nebudem..ja som si povedala kam chcem ist a basta, bud pojdu alebo budu sedet doma alebo pojdu sami..
jasne som im aj povedala ze keby sli tak bez psov, ja jednoducho tie ich chodiace handri neznesiem..
a ked uz by sme boli tam, je mi jedno co by robili, ja by som sa zariadila hlavne podla seba..nie podla druhych..uz keby sli aj oni kam chceme my, budiz, je mi to jedno..ale ze by som sa mala prisposobovat? to ma este nepoznas..ja som taka ze sa prisposobuju mne..a ked nie, kazdy ide svojou cestou...

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... tak my mame maly byt, cize upratovat stale netreba, zahradu nastastie nemam, to ma nebavi ... ja nie som typ klasickej zienky domacej ... to ma nebavi, spravim len to, co treba a len preto, ze musim ... nejak sa v tom nevyzivam ... lenze ked som mala v lete muza v praci a ja 2 mesiace dovolenky, tak som bude citala vela alebo chodila aj sama na biku a tak

nelynka
6. máj 2009

riana aj moj byvaly taky bol, mohli sme spolu byt vzdy len v sobotu poobede par hodin, ja som chodila na strednu on na vysoku do KE a este sme od seba byvali 30km...
saozrejme boli vsetci kamarati a vsetky auta v dedine prendejsie ako ja..a tak to aj skoncilo..nasiel si holku z jeho dediny, podviedol ma a bolo..a vykecal sa ze uz inak nemohol, ze som ho tlacila k muru..
o 2tyzdne som si nasla ineho a byvaly ma bombardoval SMS ze vidi ako som ho velmi milovala ked som si uz stihla najst ineho..a ja mu na to len tolko, ze nech sa pozrie na seba, co robil on mne, ako si vazil kazdu chvilku somnou, ze radsej lietal za kamaratmi a ze by som rada viedla diskusiu o tom, kto si koho nasiel skorej..a dal pokoj

moj mm je zlaticko, ked sme spolu zacali, bo s kamaratom na kave 2x, ze mna nechal doma samu..odvtedy to neurobil, vie ze mi to vadi a ze ked nemusim nerada som sama doma..
teraz ked mame volno sme spolu, ked je jeden v robote, druhy vyuziva chvilku rpe seba ako chce, samozrejme s upovedomenim toho druheho pokial sa niekam chysta...

riana12
6. máj 2009

Zuzi, no vsak kvoli nemu mi uz kolecka preskakuju v hlave 😖 Vidame sa maximalne raz pocas pracovneho tyzdna, obcas cez vikend. Posledne mesiace to je takato bieda a potom sa cuduje, ake to medzi nami je.
Kazdy den musi nieco riesit a coraz viac ma too na vybavovanie.

zuzanockamt
6. máj 2009

my tiez chodievame skoro vsade spolu ... jedine k nasim chodievam sama, ale to je o inom

nelynka
6. máj 2009

zuzi ani ja nie som zienka domaca, robim len ked sa mi chce, ale zahrada a zahradka ma strasne bavi, alebo len tak ist na dvor, sandut si na slniecko a skladat puzzle, alebo niekam ist ked ma drahy volno..
ale uz som si odvykla od kazdodenneho stavania do prace, hodinoveho dochadzania tam a spet...
proste teraz spim dokedy chcema viem ze ked vstanem mam lepsiu naladu lebo so, vyspata...
urobim si co chcem, nikto ma nenahana a vsetko stihnem tak ko potrebujem...

zuzanockamt
6. máj 2009

riana ... tak ho chvilu, najaky cas nechaj tak, neozyvaj sa mu, urob si svoj program a uvidis, bud sa spamäta alebo to potom nema zmysel riesit dalej ... moj nazor

riana12
6. máj 2009

Najhorsie, ze stale sa snazim presvedcit sa, ze sa to este ukociruje a on dostane rozum alebo co. Asi som fakt uz sprosta a len si zbytocne nieco nahovaram ☹

nelynka
6. máj 2009

riana zuzka ma pravdu s tym nechanim..chod s kamoskami von, kasli na volanie SMS, viem ze to bude zozaciatku tazzsie ale uvidis sama, ozve sa, je to Ok, neozve, mas na ineho co si ta bude viacej vazit..

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... ja som uz po dvoch tyzdnoch, co som bola teraz nezamestnana, mala depky z toho, ze nic uzitocne nerobim, ze som len doma, strasne mi to vadilo, teraz som sice obcas nevyspata aj unavena,ale citim sa lepsie ako ked som doma spala aj 10 hodin denne

riana12
6. máj 2009

Zuzi, uz som si to dnes x-krat povedala: "Dievca, maj rozum, neries, kasli na to." Mala som tik mu jeden mailik do roboty poslat, ale osvietilo ma a vykaslala som sa na to 🙂.

Stale mi beha po rozume, ze ak zajtra nebude mat nic na vybavovanie, bude ma volat von. Mam ist, nemam ist? Tvarit sa natesene alebo ako obycajne s pokazenou naladou?

nelynka
6. máj 2009

tak ja som tie depky mala zozaciatku tiez, ale uz som tak zlenivela ze tie depky nemam, len sa vytesujem ze ked niekam chceme ist nic nam v tom nebrani...
ci len na kavu do mesta alebo na slovensko alebo niekam na vylet..
celkovo sa aj lepsie citim, som oddychnuta, dokonca som uz aj 4kila schudla odkedy som doma..proste klud, pohoda...

zuzanockamt
6. máj 2009

riana ... ja by som sa na to asi vykaslala, nech si ide niekam sam, ved nie si na spagatiku, ze ked ma on volno, tak ty pribehnes, nech sa nauci, ze mas aj ine veci, nielen jeho na programe ... ale rozhodni sa ako vies, ty ho poznas, poznas aj vas vztah, tak sa nedaj nami ovplyvnit, lebo mi celu situaciu posudzujeme len podla toho, ako si nam to ty opisala a to moze byt aj trochu skreslene z nasej strany, lebo nepozname podrobnosti a ani vas oboch ... ozaj, a ako dlho spolu chodite?

riana12
6. máj 2009

Najhorsie babulky, ze on mi tvrdi, ze ked mi povie "lubim ta", ma mi to nahradit vsetky chvile, ktore nie sme spolu, ma mi to dat rovnako istotu spolocnej buducnosti.
Pritom, do hypo chce ist zasadne sam, vsetko by chcel vlastnit len on. Resp. aby mal kazdy svoje. O buducnosti zasadne hovori ako o svojej, nie o nasej. Ked chcem, aby spravil uz konecne nejaky vazny krok, tak ho len tlacim...

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... tak to je super ... u mna to bolo presne opacne ... ja som sa zle citila, nemala som na nic naladu a teraz je to omnoho lepsie

nelynka
6. máj 2009

boze ja som citila hlavicku maciatka v bruskuuuuu 😀 😀 😀

riana12
6. máj 2009

Zuzi, ja viem, ze je to ine s poladu nezainteresovanych osob. Lenze si myslim, ze ten vas polad na vec ma nieco do seba.

Sme spolu 2.5 roka. A stale sme v stadiu ako ked sme zacinali spolu chodit.

zuzanockamt
6. máj 2009

riana ... poviem ti tak, ze ak s nim zostanes budes to mat naozaj velmi tazke a je na tebe, ci ti to za to stoji ... mam s tym nejake skusenosti, tak viem, co hovorim ... ale je to naozaj tazke a neviem, ci sa chces uz od zaciatku a v takom mladom veku trapit s takymto typom chlapa

nelynka
6. máj 2009

riana,
taketo slova posudzujem ja podla seba a vie o tom kazdy kto ma pozna:
mam rada kamaratov
lubim len seba
a milujem jedineho cloveka na svete...

ked mi niekto povie ze lubim ta, nie je to pre mna dokaz lasky a naucila som sa, ze ked niekto nieco take povie tak sa ma aj podla toho spravat..byvaly mi to hovoril pol roka a nikdy to tak nemyslel..vzdy mal za mojim chrbtom ine ktorym to tvrdil tiez...

milujes? dokaz

nelynka
6. máj 2009

riana, napisem ti nieco podoben co mne vcera napisala zuzka..

byt v 20ke sama a byt v 27ke sama je rozdiel..v 20ke si niekoho najst je malina..
v 27ke z nudze cnost... 😀

nelynka
6. máj 2009

mam sesternicu, ma 32 a ta by aj vrazdila za to aby stretla nejakeho chlapa ktory by si ju chcel zobrat za zenu..

zuzanockamt
6. máj 2009

riana ... 2 a pol roka je dost ... my sme napriklad uz po roku aj desiatich mesiacoch byvali spolu ... boli by sme aj skor, ale ja som este studovala VS, byvala na intraku a nechcelo sa mi mat este k tomu vsetkemu dalsie starosti s domacnostou, ale inak by sme byvali uz omnoho skor spolu ... ale je pravda, ze moj muz uz mal vtedy 30 rokov a za sebou dlhotrvajuci vztah, plus este dva kratsie vztahy, takze uz dobre vedel, co chce a co nechce

riana12
6. máj 2009

Baby, ved prave, po 2.5 roku (nech ten cas bol hociaky, obdobia hadok a pekneho vztahu) by som cakala uz nieco viac, nie len, ze mi musi stacit, ze ma lubi. A ze ak si myslim opak, tak je to zle...

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... presne tak 😉 ... kym ste mlade mate velky vyber, ked budete mat pred 30-kou polavite v narokoch a budete brat to, co ostane ... inak ja som mala 21, ked som stretla mojho muza 😀 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre