Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
6. máj 2009

nie riana nehnevam 😀

lea nic si z toho nerob, ani ja.. 😀

riana12
6. máj 2009

Lea, Zuzka nam vsetkym tu protekciu u konika vybavi 😉 😀 😀

riana12
6. máj 2009

Babulky, majte sa mi tu pekne. Idem ja uz do vecnych lovist. Dobru nocku prajem.
A zajtra ma tu mate zas 😀 😀 😀

leatea
6. máj 2009

no zrejme aj moj pc protestuje..lebo ma tu zlosti 😠

nelynka
6. máj 2009

papa riana...

lea to protestuje kon..sa mu nechce 😀

leatea
6. máj 2009

riana..pekne sny..

nely..no uz sa to lepsi 😀 len ktovie dokedy..
kde mas chlapa..zas pred telkou? 😅

riana12
7. máj 2009

A zase ja zelam dobre ranko? 😕

nelynka
7. máj 2009

ahojte

lea vcera mi to tak zblblo a vobec ma to nechcelo nacitat tak som sla spat..
hej starky bol vcera pred telkou a lahol si az ked ja som uz na pol oka chrapala..samozrejme "isiel dobry film" aaa 😠

riana co ti ine ostava ked chodis tak skoro do prace? 😀 😀 😀

riana12
7. máj 2009

Nely, no tento tyzden kvoli otrasnym zapcham chodievam najskor na osmu. Ale ak su zapchy co len trocha normalnejsie, tak som tu aj o pol osmej 😀 To uz je len potom zuuuzo.

nelynka
7. máj 2009

preco zuzo?
nemas time o kolkej mas byt v praci? je to jedno?
sice aj my sme to tak mali nastatsie nebola sikana, mali sme dobreho veduceho...

idem na UP potom ozvem 🙂

riana12
7. máj 2009

Ja mam pohyblivy pracovny cas totiz. Len aby som dosla v slusnom case a odrobila si 8.5 hodky.

nelynka
7. máj 2009

to je super..

ja uz som doma, samozrejme pracu mi ziadnu neponukli blee ☹

riana12
7. máj 2009

A ja som spat z obeda, v poctivom pracovnom zapale 😀

riana12
7. máj 2009

Nely, nezufaj, urcite sa coskoro nieco najde 😉

nelynka
7. máj 2009

riana ja nezufam, uz nie, je mi doma dobre, uz som si vcelku zvykla, ze mam kopec casu pre seba a pre veci co chcem a nie co musim robit..

zuzanockamt
7. máj 2009

Ahojte 🙂
riana ... aj ja mam pohyblivy pracovny cas 😉 ... celkom je to aj vyhoda niekedy 🙂
nely ... to je fajn, ze mas k tomu taky pozitivny pristup 😉
a konecne mame vikend a mozeme oddychovat ... drahemu som volala a stihol brzdy spravit uz dnes na aute, takze zajtra by sme ho mali ist uz umyvat a povysavat a na buduci tyzden moze ist na policiu ho znova prihlasit a potom do poistovne a mozeme jazdit, no a este STK, tak dufam, ze oni nam plany neprekazia 😀

nelynka
7. máj 2009

ahoj zuzi to je super ze uz mate auticko, xixi, to stihne aj za par dni setko vybavit a uz si mozte urobit vyletik potom xixi..

zuzanockamt
7. máj 2009

no ved to, ze na buduci tyzden moze drahy obehat vsetky uradne zalezitosti okolo toho a potom uz mozeme konecne niekam vypadnut 😵

nelynka
7. máj 2009

jeej, aj ja by som sla..
ja som urobila par vyletov ked budu prasule na okolite hrady poziret, uz sa tesim 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

my uz mame stredne slovensko dost dobre pochodene, aj turisticke chodniky aj hrady, tak by som sa chcela trosku pozriet na vychod, hoci to mame dost daleko

nelynka
7. máj 2009

tak my z CR sme boli zatial len na Karlstejne a tu v okoli 100km su aj 4 alebo 5hradov..co by sme si mohli urobit vyletik ked budu peniazky

zuzanockamt
7. máj 2009

ja by som chcela ist toho roku v lete alebo na jesen aj do prahy, lebo to je moj sen, este som tam zatial nebola, londyn som uz videla, tak este prahu chcem a uz mam zahranicie vybavene 😀 ... vlastne este moskva sa mi paci, inak ma nic zo zahranicia nejako extra nelaka

leatea
7. máj 2009

ahojte..tak som tu uz aj ja 🙂 este jeden den a mame aj my vikend..ale ani mi nevadi,ze ideme zajtra do prace..rano idem ku doktorke..alebo teda skor ku sestricke a den urcite rychlo ubehne..tak ako dnes..ani sme sa nenazdali a boli tri hodiny 😅

my ideme v maji na strecno kuknut konecne 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

lea ... strecno je pekne, najmä ten vyhlad zhora na vah 😵 😵 😵 ... my sme tam boli v septembri minuly rok

nelynka
7. máj 2009

zuzi Praha je krasna...to je fakt..

ahoj lea...a naco k sestricke?

leatea
7. máj 2009

zuzi..pridam sa k tej prahe..nikdy nebolo casu ju pochodit,kedze som vzdy letela len tam 😅

nely..tu rozne prehliadky aj vstupne robia sestricky..ale ja idem kvoli liekom..oni totiz ani nevedia,co mi je a co uzivam 😅 a to som tu dva roky..ziadna vstupna prehliadka..nic..
ale sranda je,ze odber krvi mozu robit len doktori 😀 😀 😀 a aj tak to nevedia 😅 😠

nelynka
7. máj 2009

to fakt?
no necudujem sa ono to tam je cele na hlavu padnute 😀

zuzanockamt
7. máj 2009

veru tak v UK maju vsetko inak ako u nas, ja som taka rada, ze uz sme nesli naspät, lebo by ma tam raz slak trafil ... ale zase co sa tyka socialneho systemu, tak mame co dohanat

nelynka
7. máj 2009

baby co hovirte na predlzovanie vlasov?

zuzanockamt
7. máj 2009

nely ... keby som mala na to zbytocne prachy, tak si dam predlzit, hoci svoje mam dost dlhe, ale aspon by som ich mala hustejsie
a co chces si dat predlzit, ci chces v tom podnikat? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre