Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
21. máj 2009

riana ... 😀 😅 ... no teda ... prekvapivy koniec

riana12
21. máj 2009

takze sa pacilo? 😅

zuzanockamt
21. máj 2009

no moze byt 😀

riana12
21. máj 2009

Bola som trochu viac mimo, daco som mrkala na nete 😅

zuzanockamt
21. máj 2009

ja pojdem o chvilu ku telke, davaju film na JOJ, sice som ho videla uz viackrat,ale je to dost strelena komedia, tak dufam, ze mi to pomoze 😀 , no a potom panelak a mafstory 😀

riana12
21. máj 2009

A aky to je film?

zuzanockamt
21. máj 2009

riana . chlapci to chcu tiez ... nic duchaplne, ale ja mam duchaplnych veci dost cez den, tak aspon budem mat dobry reset konecne 😀

riana12
21. máj 2009

ahaa, no tusim som to aj ja videla davnejsie 😀

riana12
21. máj 2009

Inak JOJ zapnuta, ale som leniva zamnut teletext a mrknut program 😀 😝 😝 😅

zuzanockamt
21. máj 2009

ja som to uz videla velakrat,ale vzdy sa pobavim ... budem uz pozerat rovno z postele a po mafstory rychlo spat, lebo zajtra musim byt uz pred siedmou na chirurgii, idem na kontrolu s kolenom a konecne by mi mali vybrat stehy, tak som zvedava, lebo v pondelok, povedal lekar, ze este tam musia ostat 😝

riana12
21. máj 2009

Zuzi, no nech to s kolenom dopadne na kontrolo co najlepsie 😉
Ja som posledne dve noci strasne malo spala. Nie ze by som nechcela alebo by mi v tom nieco branilo (kedze som mala dnes skusku), ale ako keby som mala spanku prebytok, najprv vecer nie a nie zaspat a rano uz buntosim aj hodinu pred budikom 😒

zuzanockamt
21. máj 2009

tak ja problem so spankom nemam, kazdy vecer som unavena ako pes a rano sa mi nikdy nechce vstat, cez vikend spim bezne do desiatej 😀 ... u mna prebytok spanku teda vobec nehrozi

riana12
21. máj 2009

No len aka som bola napiklad vcera unavena, myslela som, ze si ani poslednu stranu zo skript nedocitam a zaspim nad nou. Akonahle som sa potom prichystala na spanie, zhasla, ulozila sa do postele, tak NIC. Ako keby utal. POtom som mala jeden nie velmi prijemny sen, na chvilku som sa prebudila, zaspala a potom som sa z nicoho nic prebrala, myslela som, ze som zaspala a zobudila som sa o vyse hodky skor, nez som mala budik nastaveny. A teraz som rovnako nanic, unavena... Som zvedava na dnesnu noc 😕

riana12
21. máj 2009

A cez vikend spavam aj do jedenastej (...aj dlhsie 😀 - ale to vynimocne 😉)

zuzanockamt
21. máj 2009

idem ja ku tej telke, tak dobru noc 😉

riana12
22. máj 2009

No tu sa to teda flaka 😕
Nely, Lea? Ci vela prace?

riana12
22. máj 2009

Dneska som sa rozhodla, ze vam sem budem davat jeden vtip za den (ked budem v ten den moct byt tu na MK), co vy na to, babulky? 🙂

nelynka
22. máj 2009

ahojte

riana to je dobry napad, len dokedy ta to bude bavit som zvedava...

ja som sem nemala cas chodit, nejako, mala som starkeho doma cely tyzden tak sme vkuse nieco riesili a niekde lietali a konecne budem mat tyzden oddychu len dufam ze slniecko dneka pekne vyleze, chcem sa ist opalovat a dala som prat a ono sa to zatahuje, poraziiii ma 😀

riana12
22. máj 2009

No Nely, skor sa jedna o to, aby som na to nezabudla. To ma skor postihne nez ze by sa mi nechcelo to sem hodit.
A je dolezitejsie sa muzikovi venovat a veci povybavovat ako tu na konikovi presediet... Teraz uz ale mozes aj medzi nami hnit, ked si tento tyzden vsetko zmakla 😀

riana12
22. máj 2009

Během návštěvy v blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne.
Ředitel vysvětluje:
No my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili.
Návštěvník povídá:
"Aha, rozumím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že?"
Ředitel: Ne, normální člověk vytáhne špunt... (štupel)
Chcete pokoj s balkonem nebo bez?"

nelynka
22. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 dobryyy 😀 😀 😢

nelynka
22. máj 2009

ten posledny smajlik znamena ze placem od smiechu 😀 😀

riana12
22. máj 2009

Nely 😀 😀

nelynka
22. máj 2009

jaaaj tak sa mi nic nechce boha aj vonku je hneusne a ja ze aspon opalim trosku a prd z toho joooj 😔

riana12
22. máj 2009

Tak spi, Nely 😀 A u vas nebodaj uz zamracene? 😕

nelynka
22. máj 2009

zamracene jak fras, premyslam ci aj pradlo dam vonku susit aby som nemusela po neho o chvilku behat lebo zacne chcat..

spat sa mi nechce, na to je noc..potom by som nemala co robit vtedy

riana12
22. máj 2009

No vsak teraz mozes spat a v noci dozenies, co si mala urobit cez den 😀 Ale sa mi planuje a radi, co? 😀 😀

nelynka
22. máj 2009

nechce sa i teraz spat chapes??
a v noci asi tazko nieco budem dohanat ked muz bude doma a bude chcet spat bo zase ide do prace rano

zuzanockamt
22. máj 2009

Ahojte 🙂
tak konecne vikend, ja idem zajtra rano k nasim, takze rano budem musiet vstavat skor, ale v nedelu si to pekne dospim ... aj teraz si pojdem asi lahnut ku telke, lebo som nejaka unavena z tej prace ... bola som sa dat dnes podstrihnut, takze asi 5 cm z vlasov islo dole, normalne nezvyk, ze mam take kratke vlasy, ale potrebovala som ich uz troska odlahcit, takze uz mam len pod lopatky tie najdlhsie 😅

leatea
22. máj 2009

ahojte..tak ja som si teda inac uzivala dnesny den 😅 😀 rano som si pospala dlhsie..a po ranajkach sme sa pustili do balenia veci..nech zajtra nie je toho vela..aj dobry obedik sme si dali a sup ho na dlhokansku prechadzku a nakupy..konecne mame vsetko,co treba na zajtra..a doma sme to vybalili a sup ho na orbitrek..mi asi nestacili tie kilaky vonku..no aspon som spalila dalsich 500kcal..a po dobrej sprche uz len oddychujem..este asi ozehlim veci a nachystam kozmetiku..zvysok az zajtra..ved aj oddychovat treba 😀

co planujete na vikend?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre