Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
24. máj 2009

myslim to ze to nie je na skodu... 😉

nathali
24. máj 2009

ako vidim vy ste v tom uz vzdelane ja tie knihy doma nema, noo moc sa neponahlam este nemam kam
zuzanockamt :a kde ste nakoniec boli na vylete na hrade ako si vravela???

zuzanockamt
24. máj 2009

kuknem niekde na nete, co je to za knizka, nazov je pekny 🙂 ... ja som mala na biku pred dvoma tyzdnami nehodu, rozbila som si obe kolena a jedno mi museli aj zasivat, akurat tento piatok mi vybrali stehy, ale uz je to v pohode, este sa mi trosku tazsie chodi, lebo ho nechcem este uplne zatazit, ale dnesnu minituru som zvladla 🙂

zuzanockamt
24. máj 2009

nat ... boli sme na Lietavskej zrucanine, kusok od Ziliny, pekne prostredie, aj prechadzka, trosku kopcovity teren, ale vobec nie narocne, drahy aj nieco pofotil

nelynka
24. máj 2009

nat ja by som ich aj doma mala, lenze kazda ta knizka stoji nemale peniazky a podla mojho draheho je na to este dost casu take knihy studovat... 😉

veru zuzi kde ste boli na hrade

nelynka
24. máj 2009

ja som sa dneska skoro 3hodiny slnila a nikde nic boha, mna asi porazi z toho slnka, nechce ma a nechce ma 😕

cipsinka
24. máj 2009

preboha zuzi to co sa nehodu si mala 😕 😕 😕 😕 😕

ano nely tie knizky su riadne drahe ved ta moja ma vysla 20 ecok,ale asi cez net stoja lacnejsie ale co uz chcem sa vzdelavat a hotojo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nathali
24. máj 2009

nel hej to mas pravdu a ja si knizky kupujem postupne vselijake alebo ich dostanem ale o detoch este namam ani jednu noo nevadi kamoska je teraz tehu tak tak troska sa ucim popri nej ...............a chce aby som s nou sla rodit nooo tak som zvedava ci si to nerozmysli 🙂

nelynka
24. máj 2009

tak aj ja by som sa, ale tha nebudem ho drazdit zbytocne,xixi 😀 😀
nech sa skorej pozbiera a potom zacnem..
sak mi slubil ze ked budem mat robotku ze zacne aj na babu makat hehe, tak som zvedava jak to chce dodrzat 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

nely no a ja som sa cvachtal v bazene u nasich posledny den a ako mna chytilo boze moj,este teraz nespavam na chrbte kvoli pluzgierom 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

Dnes idem oproti drahemu na zastavku vcera mi kupil dvojo nike tenisiek a jedny su na behanie tak sa musim tvarit,ze som velka bezkyna 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. máj 2009

nat tak to je velka pocta ze chce aby si s nou rodila, ja ti poviem pravdu ja by som sa toho strasne bala ist s niekym tam..ja nemam rada pocit bezradnosti..vies..ked niekoho nieco boli a nemozem mu nijako pomoct..

nelynka
24. máj 2009

tak ja som sa striekala hadicou co som napustala kus zase bazen a nic boha ani naaaaznak, ma zrve..zajtra musim zase pocinnu kuru mat ked stihnem a bude pocko pekne..

idem zamiesit na parene buchtaky 😀 😀 😀

nathali
24. máj 2009

vies chlapov niekedy treba do dietata aj natlacit
mne povedal ze ked budeme mat nieco svoje aby sme neboli na ulici ale toho sa nebojim lebo keby bolo neviem ako zle tak sa mozme vratit na sk a tam byt uz mame
ale oni so vzdy najdu nejaku vyhovorku !!!

zuzanockamt
24. máj 2009

veru tie knizky su dost drahe, ale ja rada investujem do knih a do vzdelania ... to je na nezaplatenie
inak sme sa dnes bavili s MM o profesionalnom rodicovstve, lebo uz dlhsie o tom uvazujem, ze by som sa do toho pustila na polovicny uväyok, tak MM konecne s tym ako-tak suhlasil, tak zacnem zistovat podrobnosti ... hlavne dufam, ze to zase nestroskota na nasom jednoizbaku, lebo neviem ake su tam kriteria, co sa tyka byvania

nathali
24. máj 2009

profesionalny rodicia????tak o tom som nepocula!!!to ako co nechodila by si do prace ale len sa starala o deti????

nelynka
24. máj 2009

nat tak ja ho tlacit nemusim, to nie...toho sa nebojim, len kym ma problem zo sexom tak neviem ako si to predstavuje ze si ho urobi sam..hehe...no a on sa donutit bohuzial nevie..tha...uvidime no...
a prinajhorsom zase skusim umele ked z neho nic nebude, ale zatial nejako neviem, nechavam to tak a az ked zase budem mat svoju maniu ze a nebude nijako bavit robota tak potom poriesime daco a to bude tak buduci rok najskorej mozno...
ale to chcem aby sme mali aspon polku veci polatenych z toho co mame aby nebol problem ked pridem o prijem..

nelynka
24. máj 2009

zuzi to je nieco ako adpotovati si dieta a starat sa o neho alebo nieco v tom zmysle ze sa o neho staras kym sa mu nenajde adoptivna rodina? alebo nieco take?

cipsinka
24. máj 2009

ani ja neviem co je to profesionalne rodicovstvo?? 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
24. máj 2009

nat ... to si normalne zamestnanec DD, ale ak mas na starost len jedno dieta, mozes chodit normalne aj do svojej prace, takze v DD si len na polovicny uväzok ... pokial chces byt profi rodic musis mat VS a absolvovat urcity pocet hodin pripravy, ja mam ale pedagogicke vzdelanie, takze by tych hodin bolo podstatne menej ... a dieta mas normalne u seba doma a staras sa ako o svoje, mas ho vzdy na nejaky cas, kolko je to potrebne

zuzanockamt
24. máj 2009

nely ... presne tak, lebo do profi rodiny idu deticky, ktore este nie su pravne volne, cize ich nemozno adoptovat

nathali
24. máj 2009

nastastie ani toho mojho nemusim tlacit do dietata ale ma s toho trocha strach.hej aj ja sa snazim co najviac poplatit aby toho nebolo vela clovek nikdy neviem co sa stane a este planujeme nieco vlasnte kupit a to nie je lacna investicia

nelynka
24. máj 2009

zuzi tak budem drzat palce nech ti to vyjde...

nat tak moj sa ani neboji ani nic, ale zatial sme povedali ze to nechame tak nakolko mame dost sami zo sebou kym ja nemam robotku a nie este s malym babom, to by sme nevyzili asi..
najprv poplatime take blbosti ako kuchyna na splatky, auto na splatky a tie malicke dorbnosti co aj tak papaju dost a potom, ked nam ostane uz len hypo a pozicky, ktore pri troche stastia sa tiez podari coskoro nejako vyriesit...tak uvidime..
priorita je praca, potom splatky a potom az babo 😀

nathali
24. máj 2009

ahaaa takze ty sa budes starat o cudzie deti ktore si ale neadoptujes a len niekolko hodin denne???nie je to divne????ved to dieta si na teba zvykne a ked si ho potom adotuje ina rodina tazko si na nu zvykne nie......?

cipsinka
24. máj 2009

tak ani ja nemusim tlacit draheho do baba a to by som ani nerobila ja po babatku tuzim uz dobre dva roky,ale az kym mi drahy nepovie,ze co zlato ideme na to tak to brutalne neriesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .No, my patrime do skupiny tych stastnych,ktori nemaju ziadne pozicky a ani dlhy takze o toto u nas nejde,skratka mame este cas a vychutnavame si jeden druheho a ked nas to prestane bavit tak si spravime tretieho a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

nat ... nie niekolko hodin denne ... nonstop 24 hodin denne, ved som napisala, ze normalne bude zit v rodine ako vlastne dieta ... a deti su velmi flexibilne, hlavne v tom mladsom veku, takze si zvyknu ... a urcite je to lepsie ako, ked su v DD, lebo tam ich je na jednu vychovavatelku vela a nemaju sancu ziskat spravne rodinne navyky do zivota
ja uz MM do dietata netlacim, ked bude, tak bude, a ked nie, tak nie

nathali
24. máj 2009

tak to mas dobre my sme take stastie nemali pozicku sme si brat museli ale nastästie nie je vysoka tiez si uzivame jeden druheho len vysadila som anti a nechame to tak uvidime co bude po case 😀 😀 😀 😀 😀 nastastie do toho vobec netlacime 😉 🙂

nelynka
24. máj 2009

tak presne cispi ako pises..uzivame si jeden druheho a ked nas to prestane bavit spravime si tretieho a stvrteho 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

no ja by som nevedela robit tu opatrovatelku a toboz nie 24 hodin denne ved ja by som sa zrutila keby som to dieta musela dat prec,ja by som to hrozne zle znasala to by nebolo pre mna,ze by som sa on starala chodili by sme na vylety a potom by muselo ist prec no nikdy 😔 😔 😔 😔 😔

nelynka
24. máj 2009

no ja ked tak teraz nad tym premyslam, na jednej strane to je dobra vec, ked nemas svoje dieta este alebo mas a uz je odrastene...ale fakt je ze ked si na to dieta zvyknes naozaj bude tazke ho dat prec ked na to pride cas, co sa ale moze ale ani nemusi stat...

zuzanockamt
24. máj 2009

cipsi ... nie je to pozicia opatrovatelky 😉 ... je to trosku o inom ... ja mam kopec deti v praci, takze som zvyknuta na to, ze pridu a odidu a nebude to moje vlastne ... a urobim pren dobry skutok, kym sa dostane do svojej adoptivnej rodiny a to je najdolezitejsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre