Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

mikkyna ... ja to do 30-ky urcite nestihnem ani s prvym, nie to este s druhym ... ale do 35 - ky by sa mohlo zadarit 😕 😅

leatea
31. máj 2009

no vy ste tu toho popisali..a to som sa len divala na metiku a telku 😅

mikkyna
31. máj 2009

Zuza však uvidíte..ono člověk míní život mění..my původně plánovali cipíska až letos..ale hold najednou jsem měla pocit, že teď je ten správný okamžik a kupodivu ani manža se nebránil, ač do té doby měl milion výmluv a plánů co vše jěště udělat než otěhotním..trvalo to 7 měsíců - takový průměr..jenže vysvětli to posedlý ženský co chce hned teď 😀 😀 😀 ..každý měsíc byl příšerný..to čekání "buď a nebo"

mikkyna
31. máj 2009

No holky pro dnešek to balím 😉 páč sem kantáre a maloch bude určo celou noc prudit 😒 tak ať něco naspím..moc děkuji za přijetí..a zítra jsem tu jako na koni 😀 😀
Hezký večer a brou noc 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

mikkyna ... tak ja sa snazim mysliet v tomto smere racionalne, takze ziadna neskutocna tuzba po dietati ani biologicke hodiny nemaju velku sancu zvitazit a pokial nebudu urcite veci vyriesene urcite sa nebudeme snazit
lea ... no sme sa nejako rozbehli 😅

zuzanockamt
31. máj 2009

mikkyna ... dobru noc

mikkyna
31. máj 2009

Zuza chápu..fakt, že jo..věř, že i já si musela hodně věcí dořešit..jak po psychické stránce tak po té materiální - bohužel i na to musí člověk myslet..nedá se nic dělat prachy vládnou světem..a každá chceme pro své děťátko to nej..přivést ho do zajištěného a vybudovaného domova, leč to někdy prostě nevyjde...my měli štěstí, že se na nás usmála štěstěna, no to by bylo na dýl..tak třeba příště 😀
..a už sem fakt pryč..se néé a néé odlepit 😀
páčko 🤐

leatea
31. máj 2009

no asi sa vam dobre tuka do klavesnice..ja som taka znicena,ze najradsej by som spala..

zuzanockamt
31. máj 2009

mikkyna ... tak ja uz mam po psychickej stranke vyriesene vsetko, ostava uz len materialna ... no a u nas ziadna stastena nehrozi, takze nam ostava len setrit alebo brat pozicku, co by sme velmi neradi 😝

zuzanockamt
31. máj 2009

lea ... ja som spala dnes az do desiatej, takze som v poho ... a zajtra mi staci az pred osmou vypadnut z domu a kebyze nejdem po uradoch behat, tak az pred desiatou 🙂

leatea
31. máj 2009

ja som spala do pol desiatej..kedze sme boli este zniceni z cesty.a aj poobede sa podarila asi hodinka a pol..

no aj my sme z tych,co musia sporit na babo..ale zas nechceme potom riesit problemy,ci budeme moct detom kupit aj nejaku tu sladkost..

zuzanockamt
31. máj 2009

tak ja potrebujem len ten trojizbovy byt mat bez toho, ze budem davat banke cely moj plat a MM nech ma pracu

nelynka
31. máj 2009

zuzi potom ked sa ti to podari (ten byt) tak daj vediet ako si to urobila 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

no nejake prachy mame nasetrene este z UK, predame jednoizbak a nieco este musime nasetrit ... takze by sa mohlo zadarit ... lebo teraz trojizbaky poriadne klesli - az o milion korun a jednoizbaky ani moc nie

nelynka
31. máj 2009

tak len setrite.. snad sa vam podari

zuzanockamt
31. máj 2009

ved sa snazime 😀 ... lebo banku zivit nechcem a hlavne nechcem mat potom stres, keby sa nieco stalo

nelynka
31. máj 2009

to budes mat stres aj tak

zuzanockamt
31. máj 2009

ale mensi ako ked by som sa mala stresovat kvoli splatkam ... idem uz do postele, lebo rano vstavam, tak dobru noc

leatea
31. máj 2009

zuzi a aku pracu hlada manzel?

zuzanockamt
31. máj 2009

lea ... uz som to tu myslim pisala niekedy ... je strojarsky inzinier a ma specializaciu na motory, lenze teraz je to v strojarstve a v automobilovom priemysle dost o nicom 🙄

nelynka
31. máj 2009

dobru

leatea
31. máj 2009

no tak to je dost tazke..a nehlada aj niekde inde?

zuzanockamt
31. máj 2009

zatial nie, jedine miesta tu v okoli, co by prichadzali este do uvahy su obchodni zastupcovia, ale to je o nicom, lebo plat je minimalny plus provizie z predaja ... ale ja by som mala ostat od septembra externe v mojej sucasnej praci plus budem normalne ucit na skole a ak sa podari aj to profi rodicovstvo casom, tak budu nejake peniazky navyse

leatea
31. máj 2009

aha..no obchodny zastupca nic moc..ale zas niekedy treba robit aj to,co cloveka nebavi..a ked sa bude dat,tak prejst na nieco lepsie..
to by si mala dobre..a co je to profi rodicovstvo?

zuzanockamt
31. máj 2009

profiesionalny rodic je zamestnanec detskeho domova na plny alebo ciastocny uväzok a stara sa o jedno alebo viac deti vo svojom domacom prostredi, dostava plat a prispevok na dieta a musi predtym absolvovat pripravu v rozsahu 40 hodin ak ma VS vzdelanie pedagogickeho zamerania, ak nie, tak az 60 hodin

leatea
31. máj 2009

aha..no je to zaujimave..a co na to polovicka?

nelynka
31. máj 2009

no baby, tak ti dvaja sa normalne udobrili, co ja nechapem..
a svadba vraj bude...no ja zasnem nad tym uplne 😒

riana12
1. jún 2009

Ahojte 🙂

Nely, no vidis, vsetko je mozne...

riana12
1. jún 2009

4 študenti zaspali na skúšku a prišli o hodinu neskôr. Dohodli sa na výhovorke, že počas cesty do školy autom dostali defekt. Keď sa dostavili na skúšku, jeden zo študentov hovorí skúšajúcemu:
"Pán profesor, prepáčte že ideme neskoro, ale dostali sme defekt a museli sme vymeniť chybnú pneumatiku."
Profesor chápavo prikyvuje a hovorí:
"To je v poriadku, poďte teda ďalej."
Profesor rozsadil študentov a každému dal papier, na ktorom bola jedna otázka:
"Ktorá pneumatika mala defekt?"

😀

nathali
1. jún 2009

ahoj holky jak ste sa vyspinkali????????, 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre