Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
20. jún 2009

riana vola sa to ze virgin colada...
je to ako pina colada ale bez alkoholu...je to moja mnamka, ale bohuzial som v tescu nezohnala monin sirup tak smola ☹

riana12
20. jún 2009

Pozrela som si, co to ten Monin vlastne je. Skoro mi oci z jamok vybehli, kolko roznych sirupov existuje...

nelynka
20. jún 2009

jj a to je ten najlepsi a najdrahsi..mnam mnam...a kokosovy je uplne uuuzasnyy...staci len malinko a taku chut tomu da ze az 😀

zuzanockamt
20. jún 2009

Ahojte 🙂
konecne som doma po celom dni 😵 ... som vas precitala, vidim, ze viedli temy dovolenka a varenie ... ja som nevarila uz asi tyzden ... nechcelo sa mi 😀 ... a dovolenku este neriesim ... este je casuuuu 😀

riana12
20. jún 2009

No ja rozmyslam, ze by som si doma urobila baileys (uz som si ho robila na jedny narodky). Len priatelovi kamarati sa minule smiali, ze co to len moze byt, ze urcite nieco na posr.tie, pretoze co uz len moze vzijst z alkoholu s pudingom 😠 ☹ ☹ ☹

nelynka
20. jún 2009

tak domaci baileys som teda este nepila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Nely, nerob mi to este aj ty ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

zuzanockamt
20. jún 2009

riana ... domaci baileys som robila ... mnaaaaaaaam 😵

riana12
20. jún 2009

Jupiiii, aspon jedna osobka, co ten domaci baileys lubi 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
20. jún 2009

ked ho spravis, tak pridem na ochutnavku 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Nely a teba potom pozyvam na ochutnavku 😉

riana12
20. jún 2009

Tak aj teba, Zuzi 😉

nelynka
20. jún 2009

riana, ja ti pisem ze domaci baileys som este nepila, nie ze to musi byt zakonite gebuzina, tak si to neprekrucaj

nelynka
20. jún 2009

riana radsej posli recept 😉

riana12
20. jún 2009

no ja skor uz tak preventivne, Nely. Bo pred kamaratmi sa priatel o tom zmienil, ze som to s kamaratkou na moje narodeniny vycucala a tak. A oni, ze co to je, ako sa to robi. Ked som im vymenovala prisady, tak velky rehot, ze to na posr.tie a tak. Este cely zvysny vecer sa na tom rehotali ☹. Takze fakt som s tym zacala preventivne. Ja uz si nemozem byt ista nikym. Od nich som teda taketo nieco necakala 😖.

riana12
20. jún 2009

Vsetky zaujemkyne o recept, hlaste sa v IP 😀.
Nely, tebe posielam bez IP objednavky 😀

zuzanockamt
20. jún 2009

riana ... no to su teda za kamarati ... ani nevedia ako to chuti a uz si robia posmech z toho 😝 ... ja ked som citala recept,tak hned som si povedala, ze to musi byt super, to musim vyskusat a vyskusala som 😉

riana12
20. jún 2009

Vsetky zaujemkyne o recept, hlaste sa v IP 😀.
Nely, tebe posielam bez IP objednavky 😀.

riana12
20. jún 2009

pardon za tie 2 rovnake prispevky, ale mrzol mi net a jedno z druhym. nevedela som, ze ten prvykrat sa to podarilo 😅

riana12
20. jún 2009

Zuzi, moji kamarati to nie su, len priatelovi. Ale aj tak... 😝. Prave kvoli takymto veciam si davam na ludi moooc pozor. Ze vzdy aspom kutikom duse danemu cloveku nedoverujem. A dlho mi trva, kym si niekoho k telu pustim.

nelynka
20. jún 2009

riana dakujem..vyskusam to..
je to nieco podobne ako mamka robi vajecny liker alebo cokoladovy, len este puding tam je navyse.. 😀
ja si tam pridam trosku moninu a bude to supaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Aj nabuduce, Nely 🙂

Este by som rada vyskusala domaci cokoladovy, skusim na MMB vypatrat aj receptik nan.

nelynka
20. jún 2009

ked budem volat s mamkou tak sa jej opytam a ti poslem, osvedceny recept, teraz sme ho cuckali ako som bola doma 😉

riana12
20. jún 2009

Na MMB maju recept na liker z cukrikov 😕.

Nely, dakujem za ochotu, budem cakat 😵

nelynka
20. jún 2009

riana asi zajtra budeme volat bo mamka ide v pondelok prec tak sa jej opytam na to..

liker z cukrikov? akych?

riana12
20. jún 2009

Nely, pozri tento recept, to je ten z cukrikov - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=197

Potom som tu zajtra ako na koni 😵 😉.

zuzanockamt
20. jún 2009

aj ja robievam vajickovy liker aj cokoladovy na velku noc a na vianoce 😵

nelynka
20. jún 2009

hm zaujimave to je ale ake su to tie cukriky tie bari mandle ci ako?

vediet ho budem az vecer, bo len vecer si volame.. 😉

riana12
20. jún 2009

A to tam do cokoladoveho ide vo vasich repectoch aj cierne pivo? 😕

zuzanockamt
20. jún 2009

riana ... ja tam cierne pivo nedavam a ani svokra nedava ... to som este ani nepocula 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre