Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
22. jún 2009

zuzi jasne, ale ja som to ovseobecnila... 😉
noo ja by som nemohla, ako nefarbim pravidelne jak diva ze mi len vyrastu a uz musim mat farbu..teraz som mala chilu hnede a idem teraz na cierne..aspon myslim..nejakos a bojim ich zafarbit xixi, lebo bude pruser ked ma cierna bavit prestane a ju nebudem vediet stiahut dole nejaky cas ale to je jedno, zatial vzdy zisla hehe 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

no tak na letisku to hej ... a este svihnuti anglicania a iri 😝 ... s ich trapnymi predpismi 😝 ... ale dohovoris sa v pohode, nie? ... a vsetko im rozumies?

zuzanockamt
22. jún 2009

nely ... ja si davam teraz svetlejsie farby, nie ako kedysi ... taku hnedu alebo medenu zvyknem davat

nelynka
22. jún 2009

no mna strasne drzala jeden cas tmava hneda s cervenym nadychom alebo cokoladovo hneda..
mala som uz aj blond ale to bol otras a aj cierne...a tie mi vraj sekli vpohode..
a cervene ma tiez bavili ale to bolo v 13-15rokoch 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

to si si tak skoro zacala farbit vlasy? 😕 ... ja som zacala az na VS 😅 ... skor ma to nejako nechytalo ... mne sa tmave nehodia a vraj ani blond, ale tu som este nemala ... teraz rozmyslam nad melirom, tak uvidm, kedy sa nan odhodlam 😅

cipsinka
22. jún 2009

ja sa tiez davam na bledsiu farbu teraz a tiez nefarbim casto jak trafena ved by mi na hlave nic neostalo len plesina 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 .

Zuzi aaaaale cosiiiiiiiiiii irom a rozumiet vsetko??????????????????????Pocula si niekedy rozpravat ira???To je des to este anglicania maju kraaasnu anglictinu.Moj drahy vie perektne po anglicky a niekedy ma tiez problem porozumiet,ony nahodia to svoje narecie a sme v pi.i 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

nelynka
22. jún 2009

zuzi hej, tak skoro..
mna nikdy moje vlasy nebavili, lebo mam taku nepeknu origos svoju farbu, taku ani hnedu ani sivu ani nijaku, take divne su..
ale nejako sa neviem s farbami ustalit a farbim sa podla nalady..
ale cervenu som uz davno nemala..

teraz som sa rozhodovala medzi tmavohnedou a ciernou a dala som staremu na vyber a on hnech chnapol po ciernej..

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... ira som sice nepocula rozpravat, ale mne celkom stacili aj anglicania na severe anglicka v Leeds ... no des 😝 ... to v Londone bolo o trosku lepsie ... az na tych pakistancov a podobnych typkov ... ti rozpravaju hrozne a cernosi to iste 😝

zuzanockamt
22. jún 2009

ja uz ciernu nechcem ani vidiet ... potom to uz neprefarbis nicim ... len cakat kym odrastie 😝

cipsinka
22. jún 2009

ano cernosi maju desnu anglinu a aj cinania ked tu spusti nejaky cinan tak tomu uz duplom nerozumiem.Ked som robila na letisku tak moj veduci ked na mna spustil tak je len huba otvorena a bola som ako hoteeeeeentooon,on rozprava hrozneeeeee to aj drahy mu nerozumie ale ten si to s nim vyriesi rucne strucne a sa rozumeju on si uz na neho zvykol 🙂 🙂 🙂 🙂 Alebo mu povie OK John a teraz mi to povedz po anglicky lebo tu tvoju hatlaninu som nerozumel 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi 😀 ... my sme tam mali len cernochov a pakistancov ... cinanov ziadnych ... a to som si ja myslela, ze ako viem super po anglicky, ked sme isli do UK, lebo fakt mi to dobre islo ... aj tie zlozitejsie casy ovladam a aj slovnu zasobu mam slusnu ... len nemam tu anglictinu este tak napocuvanu ... povedat viem dost, len menej rozumiem 😖

cipsinka
22. jún 2009

tak ani my nemame cinanov ziadnych chvala bohu ale ked ta niekto zastavi a je to cinan tak nula bodov 😅 😅 😅 😅 😅 Tak ja som tu sla s nulovou anglictinou a celkom som sa do toho dostala ale ozaj len zaklady,neviem toho este hrooooooozne vela,kedze rok som pracovala s poliakmi (kde idem teraz),potom u draheho a tam som sa trosku naucila ale nie je to ziadna slava.ANglictina co sa uci u nas na skolach je nula bodoooooooooooov,ved tu su uplne ine frazy a zvyky pouzivania slov takze asi tak 😉 😉 😉 😉

nelynka
22. jún 2009

zuzi tak ja som ju vzdy na dva razi odfarbila na hnedo vpohode...

cipsinka
22. jún 2009

ja som ciernu farbu este nemala 😕 😕 😕 😕 neviem si ju na sebe predstavit 😕 😕 😕 😕 😕 .

Ozaj nely este si mi neokomentovala mojho draheho podla fotiek 😅 😅 😅 😅 som bola zvedava na tvoje komentare 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
22. jún 2009

no to hej ... ale ja som sa relativne rychlo do toho dostala a ked rozpravali pomalsie a hlavne normalne, tak som v pohode rozumela ... len som mavala riadne depky niekedy z toho, ze som v cudzej krajine, neviem dobre jazyk a robim odveci robotu 😀

nelynka
22. jún 2009

cipsus som ti pisala myslim...ci nie?
fesacisko poriadny xixi... 😀 😀 😀
a ked je este k tomu taky dobry k tebe ako pises, hotovy anjel .... 🙂
dufam ze sa niekedy stretneme aj osobne a spozname sa, to by bolo super..
a mojho fera kludne mozme vynechat 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. jún 2009

ja som mala depky ked som nastupila do draheho prace a on mal volno a ja som musela ist bez neho do prace 😨 😨 😨 😨 😨 to bolo pre mna veeeeelmi deprimujuce som sa tam bala chodit,ze ma niekto vykrici,ze som nieco dojeba.a 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 .Jedna baba co tam bola predo mnou tak po tej teda riadne vrieskali ale ona sa aj mylila ako diva tak sa ani necudujem,ku mne si to nastastie nedovolili neviem ci preto,ze som bola draheho zienka alebo som nerobila chyby 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... tak to nezavidim ... si neviem ani predstavit, ze by po mne niekto zacal vrieskat ... by som tam uz viac nesla ... objednala by som najblizsi let domov a zbohom 😀

nelynka
22. jún 2009

tak som si vlasky vyratala, vyjdu ma bud 4455kc alebo5130kc zalezi od toho kolko pramiekov si dam..
budeme kombinovat 3dlzky, takze to budem mat akoby postupne strihane co je super xixi..jaaaaj sa tesiiiiim 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

no nely som zvedava ako ti to spravia a co budes na to hovorit

cipsinka
22. jún 2009

nely nie nepisala si mi nic o Matulkovi 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ,preto mi to bolo divne a ma to aj trosku trapilo,ze nemam nazor mojej najintrnetovej kamosky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .ANo Matko je anjel a to ti dosvedci kazdy kto ho pozna,ze je to najlepsi chlap pod slnkom.Ked som isla na prvu hodinu aerobiku tak som si zabudla vodu,isla som aj so znamou drahy mi dal pusu a odisliel za minutku sa vratil aj s flasou vody a ta znama otvorena pusina,ze ti prdo to ani neverim,ze taky chlap existuje,ze si ho mam vazit lebo taky druh uz vyhynul 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
22. jún 2009

mne je aj blbe ked som na SVK ist s nejakymi kamoskami von,lebo tie sa len na chlapov stazuju a mne je potom trapne,ze si budu mysliet,ze kalamem,ze mato je taky dobry,ze nemam nan co povedat 😅 😅 😅 😅 😅 tak radsej som doma a nikde nechodim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... aj moj je niekedy taky pozorny ... ale teraz uz len obcas ... volakedy som nevychadzala z udivu 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... ja mam jednu kamosku co stale len svojho draheho ospevuje, ze aky je uzasny 😀 😀 😀 ... ale ja som ttoho nazoru, ze kazdy mame nejaku chybu a idealny vztah a ani clovek neexistuje 😉 😅

cipsinka
22. jún 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak u nas je to stale rovnake no zo zaciatku to bolo len take otrepane klise typu ruze a pod.teraz je to uz trosku o inych hodnotach 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
22. jún 2009

mojko veru si vaz co mas...xixi..a veru, taky druh uz vyhynul 😀 😀
Matko je asi posledny exemplar...ho pozdrav odomna ze by par "trikov" mohol naucit aj mojho niktosa 😀 😀 😀

mna uz ani netaha nikam chodit ked pridem domov..akurat teraz sme boli za jednou kamoskou mojou lebo som chela videt malu ako vyrastla a dlho som ju uz nevdiela a nastatsie sestru uz doma nemala tak som bola happy a sli sme, sice len na chvilku ale sli..

zuzi no, sama som zvedava ako to dopadne ale myslim si ze to bude super..aj sa na to tesim a som zvedava na ten sok mojho okolia 😀

zuzanockamt
22. jún 2009

tak aj u nas bolo zo zaciatku otrepane klise ... ale aj ine normalne veci ... co som ani niekedy nechapala, ze co vsetko je chlap ochotny urobit pre zenu ... fakt MM pre mna vela urobil a to si na nom vazim ... lebo my sme si uz prezili tolko toho, co iny ani za zivot nestihne a ustali sme uz nejednu fakt vaznu a dramaticku situaciu a viem, ze ten vztah je postaveny na pevnych zakladoch

cipsinka
22. jún 2009

nely to moja suseda slovenka stale hovorila co su z Martina,ze Sandrus posli toho tvojho Mata ku nam na tyzdnovu prevychovu mojho stareho vzdy sme sa na tom smiali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Tak zusi kazdy to vnima inak ja draheho neospevujem nepravom ale on je naozaj taky a pre taketo reci sa radsej o drahom pred nikym nerozpravam 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Ja netvrdim,ze sme bezchybni a ,ze sa obcas nepochytime ale to je skor vymena nazorov ako nejake hadky a nech si kazdy mysli o tom svoje.Ja nas vztah povazujem za uzastny a to je pre mna dolezite nie nazor inych 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
22. jún 2009

veru aj nas zivot s drahym skusal a to riadne,cize mame odskusane,ze si vieme pomoct aj v tazkych situaciach nie len ked je vsetko uzasne a svet je gombicka,bohuzial zivot nam ponuka mnoho nastrach

zuzanockamt
22. jún 2009

cipsi ... ja by som tiez moj vztah nevymenila za iny, aj ked sme mali rozne a nie len take male nezhody ... to keby som mala vsetko rozpisovat, tak by ste sa cudovali ... ale je dolezite, ze sme to ustali ... hoci viem, ze niektorych by to polozilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre