Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
27. jún 2009

Stale nik? 😕

cipsinka
27. jún 2009

ahojte cicusky,

ja som sa vcera neprisla ani rozlucit 😅 😅 😅 😅 😅 prisiel drahy dala som mu darcek potom sme trosku pokecali,dali sme si spolocnu sprsku a taaaaaaaaak 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,potom sme sli do postielky a pozerali sme filmik pri ktorom sa samozrejme zaspala 😖 😖 😖 😖 😖 😖 .

Cely vikend mam draheho doma tak sa tesim,ideme do mesta na nakup potravin a chcem si ist kupit este kratasky som si take peknucke vyhliadla 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. jún 2009

ale moj drahy este spi 😕 😕 😕 😕 😕 idem sa umyt a aj vlasky asi sa obleciem namalujem a potom ho pojdem zobudit 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
27. jún 2009

a este som si vyhliadla kraaasne kozene slapky a este k tomu ortopedicke co moje nohy nutne potrebuju ale tie si chcem kupit za moju prvu vyplatu co bude vo stvrtok,lebo su dost drahe tak nech mam pamiatku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
27. jún 2009

ahojte

zuzi tak doteraz to bola pohoda, len teraz prvykrat sme toto poculi..ako sila..len cakam kedy stara vylezie vonku ci nema monokle, no haluz..

riana ja som uz stihla aj obed uvarit, aj popratat a aj sa odmalovat od vcera 😀
nemozem tu predsa sediet vkuse 🙂))

cipsi aj my pojdeme na nakup ale len take ako konzerva macke, nejaku zeleninku, zemiacky moje milovane...a nejaku maskrtu zase...
treba setrit vysoky datum 🙂))

my dneska vecer ideme do radia a chcela by som uz zase nejake letaky rozniest ak sa podari, nech su nejake prasule z toho aj ked malo ale aspon nieco bude... 🙂

cipsinka
27. jún 2009

caute zenuchy 😉 😉 😉 ,

tak my sme domka a uz sa nam v trube pecie kuriatko s kroketkami a urobila som zeleninovy salatik a este aj syr som tam pokrajala mnaaaaaaaaaaam,uz sa neviem dockat,dnes si doprajem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .

Zas som si pokupila mali perfektne akcie tak som si kupila tri tricka do prace hadam si nebudem nic moje znackove v robote a kazde tricko som si kupila za 1 euro a su super,tenucke a pekne 😉 😉 😉 😉 ,potom este sukienku tiez za jedno euro a take kraaaaaaaasnucke hnede saticky na ramienka s takymi ornamentami hned som v obchode za nimi namierila a pozeram,ze akcia 3 eura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak som ich brala ani sa nezaprasilo 😅 😅 😅 😅 .

Pomalinky sa uz dovarieva a my sa ideme napapat a bozerat na jojke nove byvanie 😉 😉 😉 😉

cipsinka
27. jún 2009

a dnes tu mame horuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuco 😎 😎 😎 😎 😎 normalne by som sa slahla niekde do mora 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
27. jún 2009

aj tu je dneska horuco fuj

nelynka
27. jún 2009

cipsik dobre si nakupila len co je pravda..

my sme boli rozniest zase par letakov v dedine vedla, a sme sa aj na bicykli prevezli...
drahy teraz kosi travnik, ja som si urobila koktail a trosku netujem co je tu nove a potom pojdeme veer pozriet do radia, tak sa tesim 😀

cipsinka
27. jún 2009

nely ano super som nakupila to su ceny co???Normalne,ze tricko za 1euro 😕 😕 😕 😕 ,ale je pekne a do roboty uuuuplne postaci 😉 😉 😉 😉 a tie satocky su tiez krasne hnedo biele 😵 😵 😵 😵

cipsinka
27. jún 2009

akosi sa to kura nechce dopiect a ja som hladnaaaaaaaaaaaaaa,ved sme este ani neranajkovali 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨

cipsinka
27. jún 2009

drahy na mna krici,ze uz to je upecene 😕 😕 😕 😕 tak ideme ham ham tak zatim pa

nelynka
27. jún 2009

dobru chut prajem..papa

riana12
27. jún 2009

Ahojte, len na rychlo vas idem pozdravit. Mam u seba priatela, pojdeme sa prejst po dedine, mame tento vikend hody (kolotoce), ale poobede bola u nas riadna burka, silny dazd, takze asi dneska nic nepustaju 😒.
No ja zas idem, zatial paa (ked by som sa nahodou pohnevala s mladym, dojdem sa sem vyzalovat 😀) 😉.

zuzanockamt
27. jún 2009

Ahojte 🙂
vidim, ze vsetky vikendujete 🙂 ... ja som sa pred chvilou vratila od nasich ... a zajtra sa este uvidi, co sa bude diat 😕 😅 ... MM ide zase pomahat na dom a ja sa este musim rozhodnut, ci pojdem s nim alebo ostanem doma a budem sa venovat domacim pracam ... treba mi zehlit, vysavat, kupelnu umyvat 🙄

cipsinka
27. jún 2009

cau zuzi akurat nakuk ci tu niekto je 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
27. jún 2009

cipsi ... ja som tuuu 🙂 😀

cipsinka
27. jún 2009

no super aspon niekto tu nakuk 😉 😉

zuzanockamt
27. jún 2009

a ty co porabas?

cipsinka
27. jún 2009

momentalne citam nejake temy na konovi 😀 😀 😀 😀

cipsinka
27. jún 2009

nejaka som hladna 😲 😲 😲 😲 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzanockamt
27. jún 2009

ja som akurat dojedla tycinku deli - cokoladovu a pojdem asi pomaly do kupelne a umyt sa, lebo rano sa skor vstava 😝

cipsinka
27. jún 2009

tak pa

zuzanockamt
27. jún 2009

papa ... este som tu chvilku,lebo som sa rozpisala s pokecovym kamosom 🙂

nelynka
28. jún 2009

ahojte
tak vidim ze setky vikendujete vo velkom, my sme vcera boli v tom radiu pozret, a nakoniec sme skoncili este j v jednom klube a prisli domov o pol tretej xixi 😀 😀 😀
a dneska mame navstevu tak snad nezacne liat lebo chceme nieco ugrilovat na obed 😉

cipsinka
28. jún 2009

cauky 😉 😉 😉 ja som stala asi pred hodinou a pol a drahy este spi,neviem aky budeme mat dnes plan nic ma nenapada 😅 😅 😅 😅

nelynka
28. jún 2009

tak ja som vstala teraz nedavno docitala som nieco a sula sem pozret co nove..starky nahodil mesko do pacu a zase si lahol a chrape... 😀

cipsinka
28. jún 2009

moj ani neviem kedy siel spat vecer lebo pozeral telku a ja som si sla lahnut a zaspala som ako drevo 😔 😔 😔 😔

cipsinka
28. jún 2009

jooj a este som ti zabudla povedat,vies co som tu spominala toho kolegu co havaroval 😔 😔 😔 😔 tak v jedalni mame nastenku a tam jeho velka fotka vzdy ma striasa ked idem okolo mam chut do strhnut a nedivat sa stale na to ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔

nelynka
28. jún 2009

to ma mrzi, ale tak budes sa nad to musiet nejako povzdniest.. ☹ 😔

ja som sa vcera zase dobre zabavila, kvalitne, konecne po nejakej dobe, aj ked mi tam chybal jeden clovek ale tak si to vynahradim nabuduce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre