Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
2. júl 2009

leata ahojky tak si teraz oddychnete trosku a kde to vlastne idete?? 😕 😕 😕

riana12
2. júl 2009

Ajojky 🙂

cipsinka
2. júl 2009

mne drahy volal,ze nemam nic varit,ze si objedname kebab,mnaaaaaaaam moje najoblubenejsie jedlo mame tu uzasnu kebabovnu a uz som to sto rokov nejdedla 😵 😵 😵 ,ze uz ked som take chudatko s odrezanim prstom,ze sa nemam namahat 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

cau riana 🙂

riana12
2. júl 2009

Cipsi, ale mas doma zlaticko 😵 😵 😵

zuzanockamt
2. júl 2009

no teda, cipsi, ty mas doma asi fakt unikat 😀 😉 🙂 🙂

cipsinka
2. júl 2009

zuzi,riana 😅 😅 😅 😅 😅 😅

riana12
2. júl 2009

Cipsi 😅 😅

cipsinka
2. júl 2009

baby ale moj drahy ozaj vsetko tak preziva ja neviem co on bude robit ked ja budem rodit a vraj tam chce byt 😲 😲 😲 😲 😲 ved sa zruti,ze trpim ako kon 😲 😲 😲 😲 .On hrozne vsetko preziva co sa tyka mojej bolesti aj bruch aj zubov aj vsetkeho a to mu vela krat ani nehovorim nech sa nezatazuje

cipsinka
2. júl 2009

riana si bohovska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

ale ja som mu povedala,ze som sa trosku porezala a on si asi mysli,ze som si pol prsta odfaklila 😀 😀 😀 😀 😀 ,no ale zas az taka troska to neni ale nebudem mu to zbytocne hovorit ked je v praci ved uvidi ked pride domov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

tu konecne neprsiiiii huraaaaaaaa mozme ist do obchodu na nakup kedze zajtra nehrozi 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
2. júl 2009

ale som upiekla kolacik nech ma mlsanicu sa potesi 😉 😉 😉

cipsinka
2. júl 2009

a baby si zoberte,ze mi doma nemame ani gazu ani obvaz a ani leukoplast uplne som ostala v soku,ze to vobec nemame 😲 😲 😲 😲 😲

riana12
2. júl 2009

Cipsi a to preco? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
A troska si toho svojho postras prstikom, bude okolo lietat jedna radost 😀 😅 😅

cipsinka
2. júl 2009

my doma 🙄 🙄 🙄

riana12
2. júl 2009

Cipsi, vsak ked teraz pojdete na nakup, tak pri tej prilezitosti nieco nakupte - aspon nejake naplaste, keby sa nabuduce prihodilo niec,nech si to nemotas do tricka 😝

cipsinka
2. júl 2009

riana ja neviem nikdy sme to nepotrebovali az dnes prisla ta chvila 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Ale ked sme boli teraz na SVK tak som doplnila nasu lekarnicku o dost liekov a aj peroxid sme kupili ale toto ma vooobec nenapadlo,to je tak kym sa nieco nestane cloveka to nenapadne ale ked pride ta chvila ked je to treba tak je clovek v riti 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. júl 2009

riana som si to omotala do uteraku 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 co mame na ruky taky maly 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

riana12
2. júl 2009

Vsak v lekarni ci drogerii nieco urcite budu mat, tak si aspon nieco kupte, nech nie si nabuduce prekvapena 😉

cipsinka
2. júl 2009

hej hej budeme musite skocit do lekarne aspon pre naplaste 😉 😉 😉

riana12
2. júl 2009

Ved ja som tym trickom tak obrazne povedala 😉
Ja uz po par skusenostiach mam aj v robotke vzdy min. 2 krabicky naplasti a inych serepeticiek 😝

riana12
2. júl 2009

A kde nam zmizli ostatne babule? 😕

cipsinka
2. júl 2009

no ja neviem kde sa vytratili ale aj ja uz pojdem pomalicky 😉 😉

riana12
2. júl 2009

Tak tu budem hospodarit sama 😀 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
2. júl 2009

riana neboj nejaka sa k tebe prida pa 😉

riana12
2. júl 2009

No a ked ma nniekto ukradne, ked tu budem teraz takto sama? 😅 😅

zuzanockamt
2. júl 2009

ja som zacala vzkostkovavat ceresne, dam ich dnes este uvarit a zajtra si kupim gelfix, este raz ich prevarim aj s tym a aj s cukrom a naplnim do poharov 😵

riana12
2. júl 2009

Takze zavaras ceresne, Zuzi? 😵

zuzanockamt
2. júl 2009

nezavaram ... budem robit dzem ... u nas sa ho zje vela, hoci sme len dvaja 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre