Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
11. júl 2009

zuzi drahy ma si pocit viny 😉 😉 😉 😉 😉

nely to je super,ze ste si takto oddychli 😉 😉 😉

cipsinka
11. júl 2009

Inak co budete porabat cely vikend??Ja tradicne sama doma 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
11. júl 2009

tak cipsus oddychli...
ja dneska upratujem, ideme na nakup a potom neviem, zajtra snad grilovacka.

zuzanockamt
11. júl 2009

cipsi ... aj ja sama doma 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
11. júl 2009

Ja dneska doma, budem pratat a tak a zajtra moooozno mlady dojde 🤐

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som poupratovala vcera,tak mam pokoj 🙂 ... len nieco dobre pripravim na vecer asi

riana12
11. júl 2009

ked bude hotove, co ma, tak budem len papuckovu kulturu rozvijat...snad nieco v TV bude 😀 😀

cipsinka
11. júl 2009

tak ja som uz nieco upratala a chcela som dat este prat ale akosi je pod mrakom 😖 😖 😖 😖 ja som vcera varila hriby na smotane a som si myslela,ze ostane aj na zajtra ale neostalo vobec nic drahy vsetko zosrotoval 😅 😅 😅 😅 tak teraz neviem co budem varit

cipsinka
11. júl 2009

a vy kde ste naraz vsetky zmizli,co si IP-ckujete??? 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😝 😝 😝

nelynka
11. júl 2009

aj ja som uz utrela prach v obyvacke a pomali zbieram handri do prania, dam zajtra oprat, alebo este dneska uvidime..
a prezleciem aj postelne rovno..nech je ciste..

a musim pozehlit ten kusok co tam este mam, vyprasit deky....aaaaa boze kolko roboty.. 😠

cipsinka
11. júl 2009

nelynka ved zapriahni aj Feriho 😉 😉 😉 hned vam to pojde od ruky 😉 😉 😉

nelynka
11. júl 2009

cipsus on take veci nerobi a ja si to radsej urobim sama..
a okrem toho Ferko este spi 😀

riana12
11. júl 2009

ja idem uz daco zrobit, prave som vyriadila zajovu klietku a pojdem aj daco v dome porobit 😅.

cipsinka
11. júl 2009

jaaaj tak ked nerobi tak si to budes len sama musiet urobit 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 Tak u nas to veru funguje polovicato nieco Matko nieco ja 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

no vela ste toho teda nepopisali, kym som bola prec 😀 ... bola som trosku pobehat po obchodoch ... kupila som si mikinku fialovu a ruzove trisko ... normalne som zistila, ze sa mi fialova hodi 😅 😅 😅 ... a kupila som aj vinko cervene na vecer 😵 .... dufam, ze MM pride skor ako vcera a ze nebude moc zniceny 😀

cipsinka
11. júl 2009

zuzi tak super si si nakupila 😉 😉 😉 😉 sme ta nabazili fialovou 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

mne sa fialova paci, ale nemam nic fialove v skrini ... iba jedny nausnice a naramok ... ale aj podla horoskopu by to mala byt vraj moja farba ... ale musim uznat, ze sa mi fakt hodi 🙂 😀

cipsinka
11. júl 2009

no tak to sme dve ktorym sa to hodi 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 ,no co uz ked sme take uzasne 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ,no ale dost bolo chvalenkarenia 😉 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

hej ... sme uzasne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ... idem hladat nejaky recept na kolac ... nieco by som upiekla, ale neviem co take dobre ... nieco lahke s tvarohom

cipsinka
11. júl 2009

my tiez len tvarohove kolaciky pecieme,no vlastne ja peciem a drahy konzumuje 😅 😅 😅 ,my velmi mame radi tvaroh 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som chcela povodne robit tiramisu, ale som si zabudla kupit piskoty, tak asi upeciem normalne piskotove cesto a tak spravim 😅 ... uz som raz tak tiramisu robila a dobre bolo 😉 😉 😉

cipsinka
11. júl 2009

si spominala vinko tak aj my mame odlozene jedno pat rocne a drahy ho chce otvorit na moje narodky tak to bude mnamky 😉 😉 😉 A este stale mame tie malicke co doniesol z prace co som Vam spominala asi pred mesiacom 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
11. júl 2009

my nejako vinko neskladujeme, ked chceme, tak kupime, vypijeme a hotovo 😀 ... ale to len zriedkakedy 🙄 ... nie je casu v poslednom obdobi nejako ... vinko som si pre seba, lebo MM mi rano vravel, ze on bude mat gin

cipsinka
11. júl 2009

ani my neskladujeme vino toto starsie dostal drahy a tie male dostal tiez a kedze ich je vela nemame kedy vypit 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som si dnes kupila Huberta cerveneho a ze vraj sladke,tak som zvedava, lebo ja nemam rada alkohol, ktory nie je sladky 😀

cipsinka
11. júl 2009

ani ja nemam rada alkohol ktory nie je sladky 😝 😝 😝 😝 a neznasam tvrdy alkohol bleeeeeeeeeeee prvy krat som sa opila z domacej na lyziarskom to ma opili spoluziaci lebo sa mi smiali,ze patrim medzi poslednych co este neboli ozrati 😅 😅 😅 😅 ,ale zas nebola som opita neviem ako ani som nevracala ani nic ale fuuuj uz ked citim len domacu tak ma natahuje,taky sajrajt 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
11. júl 2009

mne chuti aj tvrde niektore, ale musi byt kvalitne a jeden poharik iba ... napriklad ten gin si dam rada ... ja som este opita nebola 😅 😅 😅

cipsinka
11. júl 2009

ja som nikdy nebola opita tak,ze by som o sebe nevedela alebo by som vystraja nikdy,alebo,ze by som si nepamatala co sa dialo to nie.No,presne taky tvrdsi kvalitny chlasti je fajn a ked ho s niecim miesas tak je to dobre ale take,ze domaca a tie vseliake malinovice,marhulovice a podobne tak z toho mi je zleeeeee 😅 😅 😅 😅 😅 .

Inak mam rada Baileys a na silvestra sme si kupili flasku Jamesona ako bolo to fajn ved kvalitny chlast ako sa patri ale neviem som si dala trosku viac ako bolo treba 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
11. júl 2009

ja vzdy pijem len tak do nalady, to uz citim, ze dost a viac si nedam ... ale my len s MM doma si zvykneme dat, ked chceme mat trosku romanticky vecer 😉 😉 😉

cipsinka
11. júl 2009

zuzi no ved aj my len s Matkom ved nikde nechodime tak si ani nikde inde nedavame nic alkoholicke 😀 😀 😀 😀 😀 ako ked prideme na SVK tak u nasich vinko a taaak ale to len do naladicky 😉 😉 😉 Ja mozem vypit neviem kolko litrov vina ja sa z toho neopijem,vaaazne ked tu byvali este susedia tak drahy so mnou pil vinko a on uz mal vypite a ja nic a vsetci sa divili,ze ma vobec nevedia opit 😀 😀 😀 😀 ale z tvrdeho som hned,preto to pijem tak raz za tri roky 😀 😀 😀 😀 aj to len dva tri pohariky lebo by som bola ako cepelin 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre