Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

mimomu
25. júl 2009

ahojte......cipsi sme asi uz tri,lebo aj zuzanocka ma ten problem. 😉
co porabate,takto v sobotu?

zuzanockamt
25. júl 2009

aho mimo ... ja nemam u zubara az taky problem s bolestou, ale skor s tym, aby som udrzala obsah zaludka tam kde ma byt 😀 😀 😀
ja len tak relaxujem zatial ... akurat som dopozerala Priatelov na markize ... domacnosti sa venovat nemusim ... upratane mam od vcera, varit nemusim, lebo ma nasi vo stvrtok nabalili ... tak len pockam MM, kym pride a potom sa uvidi ... rano sme chceli ist na cucoriedky, ale prsalo a aj teraz je dost zamracene 😖

cipsinka
25. júl 2009

zuzi dik za potvrdenie info,ze v Trstenej je super,vraj je tam krasny pavilon novorodeneckeho ked ideme do polska staleho z vonaka obzeram ake to je pekne tak hadam aj vo vnutri to bude pekne a hlavne co sa sluzieb tyka,nech je to obstojne ale vraj je tam super primar,a celkovo Dr.su tam odbornici.

mimomu no tak asi sme tri 😉

zuzanockamt
25. júl 2009

cipsi ... nemas za co 😉 😉 ... teraz si uz asi vsetky porodnice davaju zalezat na tom, aby mali co najkrajsie priestory a co najlepsie sluzby ... som zvedava, ake zazitky bude mat sestra ... a chce ist rodit bez EPI ... no ja by som bez toho asi zosalela 😀

cipsinka
25. júl 2009

zuzi tak to zas nie,ze vsetky nemocky si na tom davaju zalezat vies kolko slovensk.nemocnic je v katastrofalnom stave?????Ved uz len take Kramare su hrozne 😖 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
25. júl 2009

juchu juchu juchuuuuuuuu za 4 tyznde ideme na dovcu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimomu
25. júl 2009

jaj zuzi,to ti je parada zivot 😀
ja upratujem,varim,vysavam,umyvam dlazky a kupelnu a este s viki 😀
cipsi a kam sa chystate?

zuzanockamt
25. júl 2009

cipsi ... ved nemocnice su katastofalne ... aj v MT porodnicke oddelenie nadherne, ale hned o poschodie nizsie lozkova cast gynekologickeho oddelenia je hrozna 😝 😝 😝 ... ale porodnicke oddelenia su pekne
takze predsa idete do toho egypta? 😕

zuzanockamt
25. júl 2009

mimo ... ja som to absolvovala vsetko vcera 🙂 😉 ... az na to varenie ... to fakt nemusim 😀

mimomu
25. júl 2009

ja robim,len francuzaky,lebo viki ich ma rada a mm je v praci cely vikend,tak musim vsetko sama 😖

zuzanockamt
25. júl 2009

ja budem mat opecene kuracie mäsko a zeleninovy salat a MM segedinsky gulas s knedlou ... ten si dam mozno aj ja, ale bez knedle 😉

mimomu
25. júl 2009

a co planujete cez vikend?

zuzanockamt
25. júl 2009

este neviem ... nerobim plany 😉 😉 😉 ... uvidi sa podla pocasia a podla situacie 😉

cipsinka
25. júl 2009

zuzi ano ideme do toho Egypta,na prikaz babky 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 je absolutnom poriadku a vravi,ze si mame uzit a v jan.sa vidime 😵 😵 😵 😵 😵 .

Mimo ideme do Egypta do Saham el Sheiku 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
25. júl 2009

na buduci tyzden v sobotu to ideme definitivne objednat 😵 😵 😵 😵 ,kedze aj drahy bude mat so mnou cely vikend volno juchu juchu sa tesiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 a to je asi posledny vikend co mame spolu volno pred dovcou tak musime ist este nieco pokupit,hlavne drahemu gate,tricka a tak on by to zvladol aj sam ked ja budem v praci ale ja som modny dozor 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. júl 2009

cipsi ... tak to je super, ze teda nakonie idete 😉 ... aspon si oddychnete poriadne 😉 ... my sme s MM este za 6 rokov, co sme spolu neboli na takej poriadnej dovolenke ... boli to zatial len vylety a stanovacky ... ale raz sa snad podari
u nas zase prsi a sa totalne zotmelo 😕

riana12
25. júl 2009

Ahojte.

Ako to tu fici.
Zuzi, u nas je slniecko, vetrik pofukuje, trosicka je zamracene, ale aspon stale nepecie na hlavu.
Ja som nakoniec doma, pojdem do zahradky porobit a potom pojdem na ryby podvecer.

zuzanockamt
25. júl 2009

ahoj riana ... u nas uz lejak skoncil, ale bol to teda poriadny dazd 😝 ... takze ste nesli stanovat?

cipsinka
25. júl 2009

tu je slniecko ale uz sa zatahuje 😖 😖 😖

ahoj riana

zuzanockamt
25. júl 2009

mne aj vyhovuje, ze je konecne trosku chladnejsie a aspon sa tym dazdom osviezi vzduch 🙂

riana12
25. júl 2009

Stanovat sa neslo, bola len opekacka, na ktoru som tiez nesla, mlady ma dnes vecer program s rodicmi a so sestrou. Volal aj mna, ze KED CHCEM, mozem dojst. Mne ale pripadalo taketo "pozvanie", ze rodicov a sestru nenapadlo ma tam zavolat a aby on mal ciste svedomie, ze bude moct byt aj s nimi aj so mnou, tak ma volal. Ale ja im nebudem rusit domacu pohodu, tak soom doma...

riana12
25. júl 2009

A kedze sa stanovat neslo a pristala by som na dnesny vecerny program, znamenalo by to ostat takmer cely vikend u priatela. Lenze absolutne na take nemam chut... nemam chut stravit tolky cas u nich, ked pred cca 2 mesiacmi si jeho mama domyslela veci, ktore pravdou neboli a utocila na mna. Nemam za potrebu sa tam tolky cas pretrcat... Neviem, ako by som sa tam mala citit a chovat... 😒

riana12
25. júl 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja som prekrocila 3000 prispevkov 😵

Baby, mojitko rozlievam! 😀 Kto si prosi, ruku hore 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. júl 2009

no tak to je dost od veci ... takze budes doma ... aj ja som teraz doma sama ... uz som si zvykla 😀 ... takze mate s buducou mozno svokrou nie velmi dobry vztah 😕 ... ja nastastie s draheho rodicmi vychadzam dobre

riana12
25. júl 2009

No idem ja teraz prec, babulky. Chcem ist porobit troska von.

zuzanockamt
25. júl 2009

blahozelam ku 3000 - ke 🙂 🙂 🙂
tak sa zatial maj 🙂

cipsinka
25. júl 2009

zuzi ved jasne,ze si rada ja by som nezniesla take teplo,preto ked si mi minule hovorila,ze mi nezavidis,ze tu aj obcas sprchne tak som ti na to povedala,ze ja som az moooooooc rada mne to vyhovuje 😉 😉 😉 😉

cipsinka
25. júl 2009

ale vraj tu ma prist obdobie kedby bude mesiac a pol v kuse prsat tak to ma asi porazi,dufam,ze budeme na dovolenke 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
25. júl 2009

no mne to pocasie v UK velmi nevyhovovalo ... mavala som z toho riadne depky ... mam rada take pocasie, ake je tu teraz ... par dni horucava, potom sa trosku ochladi a zase teplo 😀

cipsinka
25. júl 2009

tak neviem ako je to v UK ale tu zas az tak casto neprsi 😉 😉 😉 byvalo to horsie teraz sa nestazujem 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre