Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

nely ... a tvoj drahy sa do takych robot sam nepusta?

nelynka
27. júl 2009

zuzi nie, on nie je na take prace a predsalen je to trosku komplikovanejsie ako urobit stierky, urobit beton, poloziit dlazbu, tak to chcem nechat na odbornika...
a rovno mi urobi aj ten, murk, aby nebolo vidno cez dvere ked budes kakusat 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

moj drahy sa zase sa pusti do hocicoho aj s jeho bratom 😀 ... svokre takto sam svagor prerabal zachod vlani, lebo my sme boli vtedy v UK ... a pri tom kazdy ma uplne inu profesiu 😀 ... no a teraz robili zase tu kupelnu a dnes zacinaju s kuchynou

nelynka
27. júl 2009

moj sa do toho pusti ale ja som radsej nech to urobi clovek ktory sa do toho rozumie..
drahy ma tendencu robit veci narychlo a odflakovat ich velakrat...preto nechcem aby robil nieco co nie je nutne a az tak to neponahla..
a aj tak, svokor by nemal potom co u nas robit ked pride 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

no ved jasne ... MM je zase prehnany pedant, ked nieco robi ... ale porozhadzovane pradlo mu nevadi, ani riad neumyty a neodlozeny 😀

nelynka
27. júl 2009

zuzi to ja tak isto, ked sa do niecoho pustim tak to robim na 1000%, preto som si malovala aj podlahu a aj dlazbu daval ja..
mm zacal ale ked somt o videla radsej som ho poslala k telke 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

ja sa zase do tychto muzskych prac nechytam ... na to su chlapi ... viem toho vela spravit, ved som otcovi prakticky denne pomahala dlhe roky, ked sme prerabali stary dom a potom pri stavbe noveho, ale stacilo mi 😝 😝 😝

leatea
27. júl 2009

nely..takze,ked cosi bude treba niekedy u nas doma,tak rada prides navstevu,hej? 😀 😀 😀

ja mam v povahe,ze som zbrkla..co je aj tak trocha pravda,lebo vela veci zacnem a nedokoncim..tak by bola sranda mat podlahu v 3/4 izby 😀 ale viem,ze ak treba,tak porobim..vzdy som sa drzala toho,ze si to dokazem aj sama spravit 😎

nelynka
27. júl 2009

mne chlapska robota nevadi...
len musim mat na nu naladu..
a viem ze ked si ju urobim sama, nebudem mat na koho nadavat ze to neurobil tak ako som chcela, ale urobim to podla seba a podla mna aj najlepsie...
takze je doma klud a pokoj potom 😀

pametam si ze ked som kladla poslednu podlahu v jedalni, tak som sa onadavala a asi 100x s nou hodila o zem, lebo sme kupovali tu najlacnejsiu a teda kvalita je dobra len nahvno sa s nou pracovalo..kym som ju zalozila som sa onadavala jak hovado..
ale hlavna vec ze to je dokoncene 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

ja som si chlapskych prac uzila dost, tak uz nemusim, nech si uzije aj MM 😀 😀 😀
kolacik uz mam v rure, tak som zvedava aky bude ... ked ho vyberiem, tak uvidim, ci budem davat este aj plnku na vrch alebo bude len taky posypany cukrom

riana12
27. júl 2009

halooo, kto tu? ja doma a je mi 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

to uz si doma? ... ja kukam TV a robim poslednu plnku na kolac 🙂

riana12
27. júl 2009

uz som aj stihla co-to pobehat. horkotazko som nejake kusy oblecenia zo seba dostala a len tak lezim... 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

a to z coho ti je zle?

riana12
27. júl 2009

ked tak ozmyslam, zle mi je odvtedy, co som cestou z roboty na bus zacala nad mladym a mnou rozmyslat 😔

cipsinka
27. júl 2009

ahojky,

tak ja som doma z pracicky dnes to uslo ako voda a bolo super,minuly tyzden nebolo az takto dobre lebo som pracovala od ruky ale teraz som pri babach tak je fajn 😵 😵 😵 😵 😵 .

Bavili ste sa o byvani tak ani ja nemam rada take moc syte farby ja mam rada jemne 😵 😵 😵 😵 😵 a tiez nebudem mat nic v modernom style ale vsetko z dreva a taaaaaaaaak 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
27. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... tak to je fajn, ze sa ti v praci tak velmi paci 😉 😉 😉

cipsinka
27. júl 2009

ahoj zuzi 😉 no v praci su aj dobre a aj horsie dni to je asi tym ako sa clovek zobudi 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

ja do terajsej prace tiez rada chodievam, ale som najspokojnejsia, ked pridem domov 😵 ... som zvedava, ake to bude v novej praci 😕 😅

riana12
27. júl 2009

Ahoj Cipsi, tak super s robotkou 😉

leatea
27. júl 2009

tak som tu zas 😀 uz som pozehlila,aj oprala,aj puzzle uz visi 😀 a aj riad je odpratany..ziadny naznak po buchtach 😀

ahoj cipsi..a kde to pracujes?

zuzi..pre aky kolac si sa nakoniec rozhodla?

nelynka
27. júl 2009

ahoj cipsus...

tak ja gulasik navareny, kriminalka pozreta, teraz kukam 5proti5 a popritom zehlim 😀
a cakam kedy drahy pride domov a zase ma spucuje ze som nic nerobila 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
27. júl 2009

ahoj riana 😉

ahoj nelus 😵 😵

lea robim v PC firme 😉

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... robila som taky mix podla viacerych receptov, dala som to schladit a uvidim, aky bude 😀
nely ... aj mne treba zehlit, ale necham to asi az vecer ku telke ... teraz sa idem napchat segedinskym gulasom 😀

leatea
27. júl 2009

nely..a co za kriminalku si pozerala?

ja si uzivam pohodu pri uragane 😀 aspon chvilku oddych..ale chcem si spravit manikuru a pedikuru este 😵 nech vyzeram ako clovek 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... aj ja kukam uragan, ale nejako ma to nebavi 😖 😖 😖 ... sa uz tesim na profesionalov a mafstory vecer 😀

leatea
27. júl 2009

zuzi..ja som to nevidela..tak ma to celkom bavi..

ja mam akurat dilemu,ze ktoro si nalakujem nechty..mam 14 farieb asi..velka dilema 😅 😀

nelynka
27. júl 2009

lea kukala som CSI Miami a teraz mi akurat ide na Prime CSI Las Vegas 😀
a uz len polku treba pozehlit a bude xixi ale hlavne postelne a to asi necham napotom dakedy

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... tak to mas teda peknu dilemu 😀 ... ja mam len 2 odtiene 😀

leatea
27. júl 2009

nely..ja cumim 3 csi 😀 jojka dava kazdy den cosi,tak cumim..a popri tom si bud zacvicim alebo nieco spravim 🙂

zuzi..ja mam aj francuzsku..ale tu teraz nechcem..a tie dalsie su tie ozdobne..tak mozno urobim nejaky vzor 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre