Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
27. aug 2009

Alebo daco predsa:
------------------------------------------------------------------------
Zda se ti...
... ze jsi opusteny?
... ze nikoho nezajimas?
... ze jsi uplne bezvyznamny?
... ze na tobe nikomu nezalezi?
... ze nikdo nechce o tobe nic vedet?
... ze nikoho nezajima, co vlastne delas?

TAK ZKUS LETOS NEPODAT DANOVE PRIZNANI!!!
------------------------------------------------------------------------

zuzanockamt
30. aug 2009

zase to tu zakapalo??? 😕 😀 😀

riana12
1. sep 2009

Hold,ked riana nemoze,temy upadaju do zabudnutia 😝 😀 😀

zuzanockamt
1. sep 2009

mna ten kon nejako prestava bavit,lebo mam len depku potom,ked tu som 🙄

riana12
1. sep 2009

Tak aj ja mávam z koňa depky,ale potom ma to zas chyti...

riana12
4. sep 2009

--------------------------------------------
Nadpis nad pisoárom:
"Nerob frajera a pristúp bližšie!"
--------------------------------------------

Tu uz fakt nik nechodi?

🙄

leatea
7. sep 2009

ahojte babulky moje..no ja sa po dlhsej odmlke zas hlasim..ale mala som svokru na navsteve a to sme prichadzali vecer domov unavene..ale zas bolo super..sme ju zobrali na plavbu lodou a kuknut kralovninu galeriu..a potom taka klasika po londyne popozerat..aj pocasie nam celkom vyslo..takze bolo super..a od stredy som naspat v praci a to ako vzdy zaciatky su tazke..lebo to je kopec zmatkov a este aj robotu na inych musime robit 😖
a mily este k tomu zacal v skole..a aj zdravotne problemy sa objavili..takze nie je toho malo..
ale musim sa pochvalit..ale to sa kuknite na svadobny album 😀
no je toho vela..ale dufam,ze sa tu zacnete castejsie objavovat..aj ked v dnesnej dobe,kazdy cosi robi a nestiha..a chce nieco a nevie kedy k tomu 😖 a to na mna caka anglicka gramatika este..no hrooooza 😅 a este aj matiku chcem a aj kurz by som chcela..no len neviem,kde ten cas na to nabrat 😨 😅

riana12
8. sep 2009

Ahoj Lea 😉 No mas teda toho dost, ako vidim 😨
Ja uz sa tiez "tesim" na to, co ma caka - teraz som v 3. rocniku a uz mi treba rozmyslat nad bakalarkou. Potom ju aj napisat, naucit sa na statnice a to vsetko popri robote 😝 Ale zvladli ini, musim aj ja 😠

leatea
8. sep 2009

ahojte..tak som vas prisla kuknut,kolko ste toho zazili a aj cosi popisat..
dnes sme to masli v praci na tri veci..o desiatej som bola taka spotena 🙄 ani sa nechce verit,ze to sme zacali este len prvy cely tyzden v skole..neuveritelne pri tolkej praci 😨

riana..no aj moj mily robi treti rocnik popri praci..takze viem,co to je..lebo sa s nim idem tomu venovat..nech som si ista,ze to vsetko zvladne..

riana12
9. sep 2009

Ahoj Lea 🙂

A tvoj muzik si kde robi skolu? Tam kde ste, ci tu na SK? 😅 😅 (akosi neviem).

leatea
9. sep 2009

ahojte..tak ako ste prezili tento magicky den? 😀 ja v praci ako inak..ale nebolo tolko toho ako vcera..a rozhodla som sa,ze mi staci aj dnesny obed na zajtra a tak som nevarila..zajtra si dame pizzu s milym a budeme sa spolu venovat uceniu..nech mu to ide lahsie 🙂

riana..on pracuje tu v uk,tak je to take vselijake..uvidime ako to bude zvladat..

nely..podla icq by si dnes mala mat narodeniny..tak ti chcem popriat vsetko najlepsie,vela zdravia,stastia a hlavne lasky,nech sa ti podari a splni vsetko,co si prajes a o co sa snazis 😉 🙂

riana12
10. sep 2009

Ahoj Lea 🙂

Ja tiez som den stravila pracovne a veru, nic extra sa teda neudialo. Akurat dneska rano davali v telke ako piskosku, ze jeden navrhar kvoli vcerajsiemu datumu navrhol svadobne saty. Ale ake? Z toaletaku 😀 Ale pekne boli. Vobec sa nezdali, ze by boli z papiera, nie to este z toaletneho 🙂

leatea
12. sep 2009

ahoj..po nejake tej odmlke som tu nakukla..makam stale na tom istom..ale dnes vecer to musime uzavriet,tak potom sa budem trapit fotkami,co chceme vyvolat 😀

ako si uzivate vikend? tu mame krasne pocasie..tak cakam az mily skonci v praci a pojdeme na nakup,tak aspon nejaka prechadzka 🙂

riana..no skusim kuknut na nete,ci je niekde obrazok..aby som sa pokochala 😅

zuzanockamt
12. sep 2009

Ahojte 🙂
aj ja tu po nejakom case nakukam 😉
ja som mala pracovny vikend ... venovala som sa domacim pracam, a tak mam upratane, oprate, navarene a napecene a cakam na MM, kym pride domkov, mal by tu byt co nevidiet 🙂

nathali
12. sep 2009

jeeeej tak tuto temu som tu nevidela uz pekne dlho ahoj zuza jak sa mas???a co nove u teba?

zuzanockamt
12. sep 2009

ahoj nat ... ja tu chodim velmi malo uz do tejto temy ... a celkovo aj na kona uz chodim podstatne menej ako kedysi ... u mna nic nove ... vsetko po starom ... MM stale bez prace a dieta v nedohladne 😖 ... ale mam cerstveho dvojdnoveho synovca 😵 🙂 😵

nathali
12. sep 2009

ja sa tu tiez uz ukazujem pomenej tak to sa mas super mas pri sebe takeho chlapaka 🙂 ja sa uz tesim kedy kamoska porodi uz to za par 🙂

zuzanockamt
12. sep 2009

no som rada, ze sa uz konecne narodil, lebo sestra uz mala toho dost 😀 ... pri sebe ho az tak nemam, lebo sestra byva cca 60 km odomna,ale boli sme ho vcera aj s MM kuknut po prvykrat a na buducu sobotu idem k nasim, tak ho znovu uvidim 🙂

riana12
13. sep 2009

Ahojte babulky 🙂

Zuzi, gratulujem k synovcekovi 😉
Lea, no kebyze si pamatam, ktora telka to davala, tak by si si to mohla mrknut aj v archive na nete. Ale neviem ☹ 😅

leatea
14. sep 2009

ahojte 🙂 vidim,ze ste sa troska posnazili 🙂 aspon som mala o trosicku viac citania 😀
opat tu mame pracovny tyzden..mne staci az bude taka streda..lebo dnes musim poprat a aj zehlit a zajtra min zehlit..no a teoreticky by mal byt v stredu klud 😅 😀
nas dalsi tyzden v praci caka open evening,to nebudeme mat deticky v skole a poobede pridu s rodicmi popozerat..tak to bude taka zmena..aj ked na to neostavame,ale aspon to v klude pripravime..tak sa uz tesim..
prijemny den 😉

riana12
14. sep 2009

Ahoj Lea, to budete mas buduci tyzden fajn. A to je len jeden den ci viac dni?

leatea
14. sep 2009

ahojte.tak co..dnes ste nic nezazili? 😕 😨

riana..len jeden den..stvrtok..a v piatok naspat do prace..ale je to take zaujimave 🙂 aj ked plne stresov,pripravit to na 100%

zuzanockamt
14. sep 2009

Ahojte 🙂
lea ... a ty vlastne v UK co robis? ... ucis? ... ci ako?
ja zazivam kazdy den nieco, len sa mi nie vzdy chce pisat 😀 😀 😀

leatea
17. sep 2009

ahojte 🙂 tak mam cas vas aj rano prist pozriet..posledne dni ma hlava bolela..dnes zatial nie 😅 a nastastie sa nam blizi vikend..tak sa celkom tesim,lebo pojdem pokukat na oxford street 😵

zuzi..pracujem v skolskom labaku 🙂 no mohla by si sa polepsit s tym pisanim..nech je co citat 😝 😀

riana12
17. sep 2009

Ahoj Lea 🙂
Fiiha, pracujes v skolskom labaku? A co je naplnou tvojej prace? Robis s detmi nejake pokusy a tak? Ci?

Ja mam akesi hekticke obdobie 😝 Vcera som si nahlasovala temu bakalarky, cakam este na vyjadrenie profaka, ci je stale volna... Ale asi sa mu nechce ordinovat. Mail som mu posielala vecer a doteraz nic 😝 Som zvedava, kedy sa ozve 😕

leatea
17. sep 2009

ahoj riana 🙂 sorry,ze az teraz..ale po prichode domov som zalahla,lebo som bola znicena a potom este aj teplota vyskocila..ale uz je to v poho a popijam rooibos cajik s medom 😵
pripravujeme veci na pokusy a obcas aj nejake robime..ako minule sme nicili alkali metals 😵 to bol zazitok..chudak dlazka,ako to zreagovalo s vodou 😀

joj,tak to ta chapem,lebo aj mily akurat robi bakalarsky rocnik..tak to sa budeme trapit aspon obe..lebo ja sa mu musim venovat..

riana12
18. sep 2009

Ahojky Lea, ved v pohodke 😉

Tak nakoniec sa mi profak ozval, temu som mu este raz potvrdila, tak fajn. Este mi ma dojst aj postou potvrdenie, ze ta tema je moja 😕 To take byva? Ale vsak kludne 🙂
Este ma caka par veci vyriesit, napr. min. ak. rok mi jeden profak zabudol zapisat znamku do systemu, skoro ma predvcerom vecer kleplo, ked som to zistila (niekto, kto mal na starosti system bol v tom, ze som ten predmet neurobila, dal mi tam FX a presunul ho do tohto noveho ak. roku 😝), ale hned som mu mail napisala, ze co s tym. Takze mam prist aj s indexom a ze on mi pomoze, ze to nejako odprevadi zo sveta...
A uz je aj jedna profesorka akcna, na zaciatok oktobra vypisala termin 😀
Takze skola este ani poriadne nezacala a uz mam adrenalin 😀 😀

leatea
18. sep 2009

ahojte 🙂 v takuto neskoru hodinku 😀

riana...no pozeram,ze sa u vas na skole teda inac nudia 😅 aj u nas nevedia,co by vymysleli..mi s tym normalne lezu na nervy..ale nezmenim to..co uz..

a ako vikend..co planujete? 🙂 ja hyde park a oxford street 😵 len nech neprsi..

riana12
21. sep 2009

Ja som v sobotu "hnila" doma a vcera som sla pomoct popratat okolo krsneho chaty, tak mam dneska dost... Par tyzdnov som vacsiu namahu nemala, tak ma to vcera dobehlo 😝

Lea, tak ako Hyde Park a spol.?

leatea
23. sep 2009

ahojte..no kde ste ostatne baby??? 😕 😕 😕 nas uz nemate rady??? 😖 😖 😖

ja som v sobotu kupila tri strihy 🙂 a jeden idem hned pouzit,lebo ideme na svadbu,tak si chcem usit saty..a dalsie az neskor pouzijem..a v nedelu sme boli na vypet pri mori..paradne bolo..sice fukalo,ale super bolo..
a od pondelka som sa este nezastavila..lebo len vcera sme sa dohodli,ze ideme na svadbu,ktora je dalsi tyzden..takze parada..ale letenky uz su..uz len zvysok treba 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre