Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
26. apr 2009

my sme sa dali dokopy v maji a v auguste som uz nebola nevinna -poctiva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
26. apr 2009

ja som mala tazky ten prvy vztah,takze som mala co robit,aj ked to bolo niekolko rokov po rozchode a iny vztah uz par rokov..doteraz mam strach..
v kontakte som len s jednym,s ktorym sme boli spolu asi 3tyzdne..sme sa rozisli v dobrom,to bude tym 😅

zuzanockamt
26. apr 2009

baby, idem uz spat, lebo rano zase do prace, takze sa pre dnesok lucim ... dobru noc zelam

cipsinka
26. apr 2009

v podstate aj my sme sa rozisli v dobrom ale uz pre mna nic neznamenal tak som nemala potrebu sa s nim vobec rozpravat aj ked byva par domov od mojich rodicov.A to,ze nie je s frajerkou mi povedala mama medzi recou ked sme kecali o znamych 😉 😉 😉 😉 😉

leatea
26. apr 2009

zuzi..pekne sny prajem..a nech pracovny tyzden rychlo ubehne 😉

cipsinka
26. apr 2009

zuzi pa 😉

nelynka
26. apr 2009

ja som v kontakte asi s kazdym jednym okrem uplne prveho, toho neznasam doteraz 😖
a poledneho, ten je tsale taky naivny ze si mysli ze ho chce kazda okolo 😀 😀 😀
inak pohoda..

tak papa zuzi bru nocku

cipsinka
26. apr 2009

ja co som mala kvazi takych kamaratov tak si na nich uz ani nepamatam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jedine kto mi utkvel v pamati je ten z nasej dediny a keby nebyval blizko nasich tak uz si asi ani na neho nepomeniem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som ako slonik,ze mam iba jednu lasku a ked zomre ona zomriem s nou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leatea
26. apr 2009

ja mam akosi viac kamosov ako kamosiek..a aj mi to vyhovovalo..lepsia spolocnost..aspon teda pre mna..
ale na zakladke som bola zakriknuta a od strednej akoby utrhnuta z retaze..a odvtedy sa to zo mnou tahalo 😀 az na toho prveho blbca,ostatni boli v pohode..a aj zivot na intraku..hned by som tam sla opat 🙂

nelynka
26. apr 2009

baby idem aj ja do hajan, rano musim na UP po rozohdnutei o prelozeni..aaa...vstaavaaat..tfuj 😀
tak bru nocku prajem, zajtra sa tu ukazem asi az vecer 😉 papa

cipsinka
26. apr 2009

dobre divcence idem ja uz pomalicky pa 🙂

leatea
26. apr 2009

pekne sny prajem 😉 a zajtra prijemny den..

nelynka
26. apr 2009

papa cispus...

ja este asi trosicku ostanem, ale iba trosicku 😉

zuzanockamt
27. apr 2009

Ahojte 🙂
a tu cely den nikoho nebolo? 😕 ... aspon nemusim citat dopredu 😀

leatea
27. apr 2009

ahojte..tak vsimam,ze nemusim nic dobiehat 😀 ste aspi poctivo makali..tak ako ja..
este aj pocasie je na tri bodky,ale hadam nebude trvat pridlho..lebo ked je krajsie,tak sa mi aj cosi chce..

zuzanockamt
27. apr 2009

ahoj lea ... aspon niekto sa tu objavil ... ja som mala dnes v praci dlhy den, som prisla az okolo 18:00 ... u nas je pekne pocasie, bolo slnecno pocas dna, len fukal chladnejsi vietor ... ale inak pohoda ... uz som stihla povysavat, oprat a poumyvat riad ... veceru som varila iba sebe - tvarohove knedlicky s makom, drahy to nema rad a on ma este od vcera, co nam svokra poslala 😉

nelynka
27. apr 2009

ahojte

teraz som dosla odrana, asi preto sa to daleko nepohlo 😀

zuzanockamt
27. apr 2009

nely ... a kde si bola? ... nieco vybavovat?

nelynka
27. apr 2009

zuzi bola som na UP po rozhodnutie o prelozeni na iny UP..
podla prechodneho pobytu som bola v prahe a ziadala som do Kolina lebo to mam blizsie..

ideme dat vanu namiesto, hned som spet..

zuzanockamt
27. apr 2009

aha, takze vybavovacky ... ja som tiez neskoro prisla z prace ako zvycajne, ale pondelky mavam take ... zajtra chcem ist skor domov, ak sa podari, lebo uz mam aj tak 4 hodiny nadcas ... a zajtra musim ist uz na 7:30, lebo uz o 8:00 mame nahlasenu prvu skupinku deti a o desiatej pride druha

nelynka
27. apr 2009

juuu...ale tak aspon prides skorej trosicku...

konecne mame vanu na mieste, stihla som uz aj kasu urobit a s mamkou telefonovat 😀

zuzanockamt
27. apr 2009

no budem rada, ked pridem skorej, lebo chcema navarit, aby mal potom drahy obed aj na dalsi den ... a co ste mali s vanou? 😕

nelynka
27. apr 2009

mali sme ju vytiahnutu vonku v kupelke, lebo pod nou mal byt akoze otvor na septik, tak sme hladali ale nic nenasli a az teraz sme ju davali spet..konecne sa da v kupelni zase hybat 😀 😀 😀

zuzanockamt
27. apr 2009

aha ... takze este nemate vsetko dokoncene v domceku? ... moji svagrovci tiez teraz prerabaju stary dom, sme tam boli vcera, lebo MM bol pomahat, vyhadzovali dlazky ... mna by porazilo asi pri tom, som rada, ze sa ma take veci netykaju 😀

leatea
27. apr 2009

ja som pred chvilkou dala piect buchty s dzemom..uz sme dlho nemali 🙂

zuzi..a my sme dnes kvoli skaredemu pocasiu skoncili skor..tak aspon troska potesilo..

nely..tak ste mali zabavu s tou vanou..som rozmyslala,ze co ste robili s tou vanou..ci ste sa hrali alebo co 😅 😀

zuzanockamt
27. apr 2009

lea ... tak to musis byt sikovna, ked pecies buchty ... ja som kysnute cesto v zivote nerobila 😅

leatea
27. apr 2009

zuzi..u nas doma sme to mali casto,hlavne v soboty,lebo to bolo relativne rychle a hlavne syte..aj moj manzelik to ma rad,tak preco mu neurobit radost..a zaroven to bude mat ako zajtrajsi obed..
a ty co take rada varis alebo pecies..a ake je tvoje oblubene jedlo?

zuzanockamt
27. apr 2009

lea ... aj moja mama casto robievala buchty, skoro kazdy vikend, ale mna to nejako nechytilo 😀 ... ja varim najradsej take jedla, co su rychlo hotove ... varievala som len cez vikedy, ale teraz ked je MM doma, tak varim aj cez tyzden, ale velmi sa mi nechce do toho ... musim mat naladu na varenie a pecenie ... vyslovene oblubene jedlo nemam, zjem skoro vsetko 😉

leatea
27. apr 2009

ja rozmyslam,ze zajtra spravim paprikas..ten obaja zboznujeme..odkedy mam problemy s travenim,tak som si velmi oblubila cestoviny..takze ich mozem aj kazdy den 😀

zuzanockamt
27. apr 2009

ja som mala cestovinove obdobie pocas VS 😀 ... teraz ich uz velmi nemusim, ale zjem ... a ty varis kazdy den? ... ja sa snazim tak navarit, abu to vydrzalo aspon na dva dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre