Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
2. máj 2009

ahojky nelus 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leatea
2. máj 2009

cipsi..tak to sa ale deju veci okolo vas..
ja by som brala kludnych susedov..ale to sa neda len tak vyberat..

nely..no este rozmyslam nad zeleninou..asi sa porozpravam s milym..aj ked ja sama radsej vymyslam..alebo nakupim viac toho a uvidim,ked to dam dokopy 😅 😀

cipsinka
2. máj 2009

no baby poviem vam nebolo to bohvie co ked este aj ti dvaja chalani sa vspierali,hadzali o zem a revali ako zveri 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,to co som vam napisala to bolo len v skratke ale nebolo to nic prijemne,hlavne tie krpate nevychovane irky no horza 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
2. máj 2009

lea no nastastie my byvame v kludnom dome a to kde sa to stalo je cez cestu a este kusok par domov ale vcera sme mali na to krasny vyhlad 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. máj 2009

inak byvame vo veeelmi super casti,neviem si to vynachvalit po roku a pol co byvame v tomto byte sme mali prvu taku velkuuu akcosku a o tom co ho zrazilo sme si mysleli,ze tam bola len nejaka nehoda a ked sme sli po prechode tak sa nam prihoril nejaky ujko,ze sa tu rano stalo nestasti,ze ten velky kamion co tam stoji zrazil cloveka,normalne mi az zle prislo 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
2. máj 2009

hehe cipsus to bol zazitok,. si mala nafotit 😀 😀
mne je dneska nejako divne, zacalo ma brucho pobolievat ked lezim a som natiahnuta a ked si pritlacim ako ked vam skusa lekar ci neboli dotyk brucha, nechapem uz vobec..

zuzanockamt
2. máj 2009

tak ja som tu doma zatial nic take nezazila a ani po tom netuzim ... my byvame v centre mesta, takze pomerne klud, len v piatok vecer a v noci obcas opite deti vrieskaju, ked sa vracaju domov 🙄

cipsinka
2. máj 2009

nely co fotit,kamerovat mame taku malu kameru,ze by som ani za trapnu nebola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Nely no ja som mala pernu noc stale som hnackovala tak dnes drzim dietu a mala som hrozne krce,prvy krat sa mi nieco take stalo 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
2. máj 2009

tak ja som zazila uz ako cloveka vyberali spod elektricky, potom zrazeneho na prechode, potom havarka a krvave mrtvoly dnuka...a klasika havarky uz len potom...

cipsinka
2. máj 2009

inak v tom dome sme s drahym uz parkrat polisov videli a hlavne rano ked sme chodili do roboty tak tam cumakovali do okien,vyklopkavali ale nik im neotvaral,bohvie kto tam byva 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
2. máj 2009

joooj nebavme sa na takuto temu,je to hrozne 😅 😅 😅 😔 😔 😔 😔 😔

cipsinka
2. máj 2009

uz mi vajcia bublinkujuuu asi 10 minut 😅 😅 😅 😅 😅 som si povedala,ze budem tu dovtedy kym sa neuvaria ale predlzujem si to do vtedy kym nepride drahy 😅 😅 😅 😅

nelynka
2. máj 2009

cipsi ja hnacky nastatsie nie, ale nemam stolicu normalnu, mam ju riedku a vzdy ma rano zobudi to ze potrebujem ist na velku..
a trva mi to uz mesiac..ale ako cez den mam pokoj..predtym ma naduvalo, pocity na zvracanie, brutalna kyselina, bolest zaludka..teraz ma boli zaludok na dotyk a ked lezim a dokonca aj teraz citim ked sedim..
zlakla som sa aby to nebolo mimomaternicove, co je uz nastastie vylucene a potom sa este bojim aby to nebolo z tej mykozyi nieco horsie, aby mi to nechytilo maternicu alebo daco...

zuzanockamt
2. máj 2009

veru nieco veselsie nadhodme ... napriklad dnesny hokej CR verzus SR 😀 😀 😀 😝

cipsinka
2. máj 2009

jooj hokej odkedy ma drahy nan zbalil sme ho uz nepozerali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale vazne v tej dobe ako sme zacali spolu chodit tak na intraku sme pozeravali hokej a vzdy sa mi chcel nejako prvtirknut tak ho prisiel pozerat a vzdy si sadol ku mne 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
2. máj 2009

fuj hokej, neznasam hokej, mrhanie casu..
radsej nejaky obry film pozriem...nebavi ma to pozerat ako behaju nejaky oný dookola za jednym pukom 😀 😀 😀

cipsinka
2. máj 2009

nely no poviem ti,ze ma v noci hnacka riadne potrapila normalne som knucala od bolesti ako maciatko a moj drahy sa na to ani nezobudil 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅 ,ja neviem aj kramy som mala teraz hrozne bolestive a este aj toto 😖 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
2. máj 2009

nely ... mykoza ti nemoze ohrozit maternicu ... jedine ak by si mala zapal posvy a ten by ti mohol vyjst vyssie ... ale ak ta boli vyssie v oblasti zaludka, tak to nemusi mat suvis s gynekologickymi tazkostami ... mala by si ist na poriadne gastro vysetrenie, nech vies na com si 😉

zuzanockamt
2. máj 2009

ja uz hokej tiez velmi nepozeram, ale dnesny zapas som teda aspon tak zbezne kukla 😀

leatea
2. máj 2009

nely..skus si spravit rascovy caj..dost pomaha na brucho 😉
ja ho casto pijem..

zuzi..no hokej prave skoncil a ja pojdem radsej za milym,aby som sa ukludnila..zas musia cakat na dalsie zapasy..su taki blbi 😠

ja olivy zboznujem..v poho zjem aj celu flasku sama..tak porozmyslam,lebo mily ich moc nemusi 😀

nelynka
2. máj 2009

zuzi na takom vysetreni som bola a dalej ako na prvu zakrutu sa nedostali aj napriek injekcii..

mna pobolieva okolo pupka na pravej strane, pozerala som to na nete a s dalsimi znakmi to vyzera na zapal tenkeho creva, hepatitidu alebo neznamu pricinu 😀

cipsinka
2. máj 2009

potom napiste vysledky hokeju 😅 😅 😅 😅 😅 ,moj drahy ma v praci kuchara cecha tam mi dnes do telef.hovoril,ze cech sa mu smial,ze nas natru tak som zvedava 😅 😅 😅 😅 😅 Inak moj drahy je jediny slovak v celej firme a ten cech je tiez jediny cech vo firme inak vsetko iri a poliaci 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 .

Dobre kuratka musim ist dorobit salatik,mozno este vecer kuknem pa 🙂

zuzanockamt
2. máj 2009

lea ... ja olivy mam tiez rada, ale nie len tak same, ale v nejakom jedle ich veru mozem 😉

nelynka
2. máj 2009

lea aj moj ma rad olivy, teda aspon to tvrdi, este teraz je flasticka v chladnicke a uz ma aspon pol roka 😀
dakujem za radu, vecer vyskusam, kupila som minule rascu bo som nemala do chleba 😀

nelynka
2. máj 2009

tak papa cipsiiik 😀

zuzanockamt
2. máj 2009

nely ... mne by to vysetrenie ani nespravili, lebo by som tam ani usta neotvorila, jedine v narkoze, tak ako to robia detom 😀

nelynka
2. máj 2009

sice pockaj..ja si to mylim teraz..
bola som na takom co mi chceli pozerat creva, ale nepresli daleko..

a toto co ty pises by neurobili ani mne lebo by som sa tam pozvracala na mieste fuj 😖

zuzanockamt
2. máj 2009

aha ... ja som myslela, ze si bola na tom, co musis sondu prehltnut

zuzanockamt
2. máj 2009

na STV1 davaju akurat dokument o Oravskom hrade, tak sa vytesujem 😵 😵 😵

nelynka
2. máj 2009

no aj na toto sa da prehltavat sonda ale ze to je zdlhave a nerobi o kazde zariadenie, tak to robia klasika cez ritku 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre