Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
3. máj 2009

zuzi moj ho ma prave dost nizky preto vravim ze by mu bolo treba kaloricke jedla..
a aj pribrat by mohol kus..neuskodilo by mu to..

tak ja uz neriesim take veci ako urcito a neurcito zmluvu, lebo sa mi nechce cakat zase rok, kym mi ju ponuknu a aj tak po tom roku by som sla za lepsim ako to bolo predtym...
podla mna to je jedno ci mas zmluvu na neurcito alebo nie, matersku ti musi platit tak ci tak...
uvidim, moj mm sa musi dat najprv dokopy aby nejake dieta bolo.. 😀

leatea
3. máj 2009

ahojte..vidim,ze si uzivate nedelnu pohodu na nete 😀
ja som sa pred chvilkou zobudila..dali sme si obed a urobila som marcipan na kolac,tak ma to akosi zmohlo 😅 ale uz je dobre..len sa idem cohosi napit..a potom mozem rozkrojit aj ten kolac..
inac,nakoniec sme mali musle s kuratom a ananasom,sunkou a syrom..a bolo to uplne skvele..nabuduce to bude losos s olivami..

ze letna dovolenka..hned by som sla..ale nie len lezat na plaz,kedze to nie je pre mna..radsej na nejake vylety a tak..ale ideme aspon na predlzeny vikend do jersey oslavit vyrocie svadby 🙂 kedze sme neboli ani na svadobnej ceste..

nelynka
3. máj 2009

lea ani my sme neboli na svadobnej ceste a to uz mame rok a mesiac po svadbe..uz by sa nam aj patrilo ale stale nam do toho nieco pride...
mmm marcipan, to ani nespominaj bo moj mm ti ho hned zozre 😀

leatea
3. máj 2009

nely..no som rada,ze nie sme jedini,co neboli..ale my sme fakt nestihali..kvoli vodicaku 😨
jeej,jemu chuti marcipan? aj mne..no domaci najviac..toto je len kupovany,no musim ziskat od tety recept,co oni robia..lebo je uplne skvely 🙂

nelynka
3. máj 2009

lea my sme nemali ziadnu rezervovanu lebo sme sa brali v marci a potom sa uz nikam nedalo ist lebo neboli peniazky na to a vzdy nam do toho nieco prislo..
tak som chcela ist tento rok ale asi ani tento nikam nepojdeme, ale ak do leta daleko, uvidime, mozno sa nieco podari.. 😀

zuzanockamt
3. máj 2009

my sme tiez neboli na svadobnej ceste
nely ... ved matersku ti budu platit, to je jasne, lenze ja budem mat teraz zmluvu na dobu urcitu do 30.6.2010 a kebyze mam babo pocas toho skol.roka, tak mi ju urcite nepredlzi a po materskej by som si musela zase hladat nanovo pracu a takto ,ked budem mat na neurcito,tak su mi povinni drzat miesto 6 mesiacov a potom ta musia zase normalne zamestnat a jasne, ze aj ked ostanes dlhsie na MD

zuzanockamt
3. máj 2009

lea ... aj ja mam rada marcipan 😵

nelynka
3. máj 2009

zuzi to ja viem, ale povecsine po materskej sa aj tak nevratis na to iste miesto lebo vela zamestnavatelov ti nie je ochotny vyjst v ustrety s pracovnym casom aby si vedela sklbit aj skolku a aj pracu...
preto mne osobne to je uz jedno ci mam zmluvu na neurcito alebo na urcito...uz koli tomu nebudem caka, cakala som raz,cakala som druhykrat a aj tak som teraz uplne inde ako by som chcela..
a nebudem cakat dalsi rok len a len koli tomu a potom dalsie 3roky kym sa k nejakemu dietatu dopracujem.. 😀

zuzanockamt
3. máj 2009

nely ... tak ja sa budem urcite vracat na to iste miesto, ak mi tam daju tu zmluvu a ja mam v skolstve nastastie dobry pracovny cas, hoci potom este doma makam 2 - 3 hodinky denne, ale aspon som doma ... ked uz je biedny plat, tak aspon pracovna doba je dobra 😀

nelynka
3. máj 2009

to hej to sa da popripade aj dohodnut tam, lenze ja ked budem robit predavacku mne nikto nebude vychadzat v ustrety len koli tomu ze mam male decko...

leatea
3. máj 2009

zuzi..aspon nejaku vyhodu ma to skolstvo 😀 to sa mi na tom paci..az na tu mzdu..o tej treba radsej mlcat..

a co take by ste chceli vidiet?

nelynka
3. máj 2009

mne by stacilo aj chorvatsko, more, nikdy som pri nijakom nebola tak by som si to dokazal uzit plnymi duskami..
aj ukecavam starkeho ze ked budu prasule mohli by sme v lete ist..az bude aj cas..

zuzanockamt
3. máj 2009

my najradsej chodievame na vylety, lebo lezat niekde na plazi tiez nie je pre nas ... toto leto by som rada isla na spissky hrad, este som tam nebola a potom cheme este ist do vysokych tatier na nejake plesa alebo nejake mensie tury ... uvidime, co sa este pritrafi
nely ... to mas pravdu, zalezi od profesie

leatea
3. máj 2009

no ja som uz bola aj v usa,ale pri obycajnom mori som nebola 😅 sice som videla ako sa vlieva more do oceanu..ale v tom mori sa nedalo kupat..
tu som uz druhy rok a pobrezia nie su daleko...ale akosi nevyslo..

nelynka
3. máj 2009

ja by som dala setko za to chvilku sa vylihovat na plazi a potom podvecer sa ist prejst niekam, popozerat okolie, prirodu, mestecko..po plazi, romantika..mozno by to trosku pohlo aj s drahym konecne ☹

zuzanockamt
3. máj 2009

ja som tiez este pri mori nebola, MM uz bol na Hvare a na Elbe, ked boli na bicykloch ... ale mna to nejako extra nelaka, ved este nemam ani slovensko poriadne pochodene a to sme uz toho dost polietali 🙂

nelynka
3. máj 2009

idem pozberat pradlo, hend pridem 🙂

leatea
3. máj 2009

zuzi..ak chces ist na spissky hrad,tak jul a august budu vecerne programy,ci prehliadky v sobotu 😉

nely..mozno to pomoze..treba skusit..alebo aspon vikend niekde 🙂 zmenit prostredie a uplne zabudnut na starosti..

nelynka
3. máj 2009

hej uz sme sa bavili ked nevyjde chorvatsko alebo taliansko tak potom madarsko niekde na 3dni sa kupat..

zuzanockamt
3. máj 2009

lea ... ak budeme mat uz konecne auto v poriadku, tak chcem ist aj skor ako v juli ... a my pojdeme urcite doobeda, lebo to mame dost dobry kus z MT

zuzanockamt
3. máj 2009

my mozno pojdeme do nejakeho kempu na slovensku na 4 - 5 dni ... pred dvoma rokmi sme boli na teplom vrchu a tam je pekne celkom a hlavne najteplejsia voda na slovensku ... fakt mi tam nebolo zima a to ja sa velmi dlho nevydrzim kupat v prirodnom jazere ... ale este uvidime, ci pojdeme pod stan alebo do chaty

leatea
3. máj 2009

zuzi..my chodievame zo ziliny,takze este o cosi viac ako vy 😀

nely..balaton,ci ako sa to vola..to jazero v madarsku..

nelynka
3. máj 2009

zuzi 20km od tepleho vrchu byvam 🙂)
tam sme chodievali ked som bola mala kadzy rok sa kupat ale uz to tam slo dole vodou strasne..tiez..ale je tam super az na tie mrtve ryby plavajuce tam 😀 😀

nie balaton..nie, tam nechcem ist..nejake teramlne kupalicko mm spominal..ze nie je daleko z KE tak tam..

ideme este zahrat bedbinton a pridem...

zuzanockamt
3. máj 2009

lea ... no to ano, mate o necelych 30 km viacej 😉

zuzanockamt
3. máj 2009

nely ... mne sa tam pacilo pred dvoma rokmi, aj socialne zariadenia pekne vynovene a mrtve ryby tam neplavali 😕 😅

leatea
3. máj 2009

zuzi..no my to mame tak cestou na vychod 😀 kedze nasa cesta na vychod trva do 6hodin..kym dorazime do ciela 😅

zuzanockamt
3. máj 2009

lea ... tak to mas poriadne daleko teda, ked chces ist domov ... mne trva cesta domov k nasim na oravu asi tak hodinku, ked idem busom a autom trochu menej

leatea
3. máj 2009

no vlakom je to 6hodin..ale ked obcas ideme a skocime niekam na obed alebo cosi kuknut,pripadne rodinu,tak sa to riadne predlzi..ale zas mozeme ist cez tatry 🙂 tak vidime aj kus slovenska 🙂 len skoda,ze niektori soferi su pribrzdeni..ale co uz..

zuzanockamt
3. máj 2009

a to chodievate len vlakom? 😕 ... ci aj autom?

leatea
3. máj 2009

chodime hlavne autom..je to pohodlnejsie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre