Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
4. máj 2009

papa

leatea
4. máj 2009

no tak ja sa uz venujem hokeju..potom este nakuknem 😉

nelynka
4. máj 2009

fuj hokej 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

zuzanockamt
4. máj 2009

Ahojte 🙂
konecne doma z prace ... som taka unavena ako na konci tyzdna, ani obed som nestihla 😝 ... este musim upratat doma, umyt riad, dlazky a este si musim umyt vlasy ... len sa mi nic nechce

nelynka
4. máj 2009

ahoj zuzi, ty chodis len z roboty do roboty a co robi manzel? ci uz ma nejaku pracu?

zuzanockamt
4. máj 2009

nely ... ja ma taky pracovny cas, ze rano idem neskor a som dlhsie poobede v praci, ale pndelky mam extra dlhe 😀 ... MM este nema pracu, ale zato uz ma z toho dost dobre depky 🙄 ... ale aspon chodieva do garaze a bavi sa tam s nasim autickom, este chce dorobit brzdy, len caka na suciastky, ktore mu maju prist z BA tento tyzden

nelynka
4. máj 2009

a preco on nepoupratuje doma, kym ty robis v robote?
aspon riad preco neumyje?

zuzanockamt
4. máj 2009

tak to neviem nely, mala by som sa ho na to opytat 😀

nelynka
4. máj 2009

mala by si..on cele dni sedi doma na riti a neni schopny ani riad umyt...moj by to uz mal daaavno na ociach..
ty tahas cele dni sa zozieras a este prides domov a este aby si robila aj pre neho..eeee

zuzanockamt
4. máj 2009

nely, ale on nesedi doma, chodi do garaze a robi na nasom aute generalku a minuly tyzden kazdy den zvarali svokrovo auto

nelynka
4. máj 2009

no..tak klobuk dole ze je cele dni zavrety v garazi a pozera na auto 😀 😀

zuzanockamt
4. máj 2009

nepozera na auto, ale opravuje, co treba, teraz este musi spravit brzdy a bude hotove ... nase auto ma uz 35 rokov, takze tam je co robit stale

nelynka
4. máj 2009

sak vravim ze pozera...
aj nasi maju doma 35rocne auto, ale to otec uz povedal ze sa do toho neoplati vrazat a radsej peniazky odlozi a kupi zachvilku nove..a ma pravdu..
a co opravoval? to ste ho mali v takom zlom stave?

zuzanockamt
4. máj 2009

tak my zatial nechceme kupovat nove, kym bude toto jazdit, lebo MM sa v autach vyzna, kedze to aj studoval a je to zaroven aj jeho konicek ... neviem, co vsetko na nom robil, ale rok nejazdilo, kedze sme boli v UK a auto ktore tak dlho nejazdi, treba dokladne popozerat, kym pojde zase na cestu

nelynka
4. máj 2009

to hej...
ale ked sa vyzna tak je dobre..ja osobne by som sa uz bala sadnut do auta starsieho ako 20rokov...

musim ist ideme predat telefon, tak zatial pa

zuzanockamt
4. máj 2009

tak ja sa nebojim, lebo viem, ze to robi precizne a poctivo a da si na tom zalezat 😉 ... a je tiez dobry sofer a ma uz vela najazdene aj na aute aj na motorke

cipsinka
4. máj 2009

ahojky, 😵 😵 😵 😵 😵

tak ja som doma od kamaratky 😵 😵 😵 😵 ,bolo supersky dobre sme si pokecali 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
4. máj 2009

ahoj cipsi 🙂
a to mas kamosku irku? 😕 ... ci nejaku nam pribuznejsiu slovansku narodnost? 😉

leatea
4. máj 2009

ahojte..tak aj ja som tu na chvilku..

zuzi..no mala by si manzela nahnat do domacich prac,ked nerobi..ved to nejde,aby si sa ty pretrhla..je jedno,ze beha okolo auta..to nie je praca na 9hodin denne..
moj tiez niekedy nerobi a nerobil..a jasne som mu povedala,ze tu nie som jedina,ktora sa ma starat o domacnost..tak poctivo uprace..operie a aj ozehli,ked treba..a tak podobne..ved ja nemozem chodit do prace a este doma makat a stihat aj oddych chvilku a ucit sa jazyk..

nelynka
4. máj 2009

tak tak lea, presne to som mala na mysli 😀 😀

nelynka
4. máj 2009

normalne som dostala vyhadzov od telky, lebo ide film co som ho videla a povedla som ze ide dobra scena..tak ma muz poslal slusne do pici..tak ho tam poslem dneska aj ja 😀

leatea
4. máj 2009

nely..no mam vlastne skusenosti,ze je to fakt narocne..tak musi pomahat..

nelynka
4. máj 2009

tak ale jasne...
aj moj ked bol doma na PN po operacii tiez porobil, aj popratal, aj navaril..aj popral (vtedy sa este u nas nezehlilo) 😀
ale zase je pravda ze nebol cele dni v garazi a nedaval dokopy auto..to musim uznat..

cipsinka
4. máj 2009

lea kamoska je slovenka 😉 😉 😉 😉

leatea
4. máj 2009

ale zas dat auto do kopy nie je ziadna veda,kde treba stravit mesiac..nech je tam kludne..par hodin,ale zvysok sup domov a cosi porobit..
asi som hnusna..ale preco by mala len baba makat..ved,kym si baba 9mesiacov zakazuje kopec veci a dava pozor na vsetko..a este,aby sa natahovala s nakupom,lebo chlap cosi ine robi..a potom,ked rodi a dava sa dokopy,tak zas chlap ma inu cinnost..ved musi zapit ako prasa narodenie dietata..no fakt na hlavu postavene..

nelynka
4. máj 2009

lea uplna pravda.. 😀 😀 😀

nic zienky idem ja do hajan...aj zajtra je den a ak bude vstavat zase o 5h ako dnes tak ma urve hehe...
a drahy sa potom cuduje preco sa mu cely den neozyvam 😀 😀

tak dobru nocku a pekne snicky 😉

cipsinka
4. máj 2009

nely preco si vstavala o piatej??? 😕 😕 😕 😕 Nechoooooooood este ved ja som iba teraz prislaaa ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
4. máj 2009

cipsi lebo drahy siel do prace a uz som nemohla spat lebo svitalo 😀 😀

nelynka
4. máj 2009

a uz sa mi ocka zatvaraju...
zajtra som tu zase cely den, drahy je v robote 😀

nelynka
4. máj 2009

cipsi, mas este IP a uz idem hajkat..mam dost od rana.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre