Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
5. máj 2009

tak mna skola nebavila, neviem, nidky ma skola nebavila, ani gympel vpodstate..len tlesna xixi 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

no tak moj drahy sa mi vtrepal do vane skor ako ja, tak musim cakat 😠 😠 😠 ... ked som vosla do kupelne, tak taky vyskereny ako slniecko 😀

nelynka
5. máj 2009

hehe sak sa vtrep k nemu 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... mna to bavi sa stale vzdelavat ... chcem zacat este studovat anglinu ... je to len dvojrocne studium a budem to mat do aprobacie ako treti predmet a v praci postupim o jednu platovu triedu ... mame na vyber, ci si spravime kvalifikacnu skusku, maly doktorat alebo treti predmet

riana12
5. máj 2009

Babulky, ja sa s vami na dnes lucim, chcela som este prispevok pre Zuzku, ale ma to hnevalo, tak pridam zajtra 😉 (ak bude priestor sa vratit k teme).
Takze dobru nocku vam zelam 🙂
Ahojte zajtra

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... radsej nie, nech sa v klude vyumyva 😀

nelynka
5. máj 2009

jansne ze bude riana, len prid a daj do eteru co ta trapi..bru nocku papa

zzi tak to je jasne, ked mas moznost postupit tak ani by som nevahala

zuzanockamt
5. máj 2009

dobru noc, riana ... ja tiez pojdem o chvilu, len co sa drahy vytrepe z vane von, dufam, ze uz coskoro

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... to je tak dobrovolne nasilu, lebo nieco z tych troch moznosti by sme mali mat spravene

nelynka
5. máj 2009

tak jasne ale ked budu prasulky jaaaj to by mi nikto nemusel dvakrat vravet 😀

leatea
5. máj 2009

no vidim,ze veslo klebetite..ja idem do sprchy a spravim ryzovy nakyp na zajtra 🙂

nelynka
5. máj 2009

ja by som si chcela bud nadstavbu alebo pedagogicke minimum urobit aby som mohla ucit v skolke.. 😀 to by ma bavilo, s babikami malymi pracovat 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

no ale zase az tak vela to nie je navyse ... nezabudaj, ze sme v slovenskom skolstve 😀 😅 😠 😠 😠 😠 🤐

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... a to ti bude stacit len pg.minimum,aby si mohla robit v skolke?
lea ... mnam ryzovy nakyp 😵

nelynka
5. máj 2009

to hej ale kazda koruna je dobra..

ahoj lea...mmm, nakyp..nie zly napad 😀

leatea
5. máj 2009

uz sa robi..a dala som tam slivky..len sa mi nechcelo vyberat kostky,tak budeme musiet zajtra 😅 ale aspon nejaka zmena..kedze sme teraz mali vela cestovin..

nathali
5. máj 2009

ahoj holky nespite jeste???

leatea
5. máj 2009

nathali..ahoj..ja este nie..a co ty? 🙂

riana12
6. máj 2009

Bree ranko 🙂

nelynka
6. máj 2009

bry den 😀

riana12
6. máj 2009

Nely, naranajkovana? 😀 😀 😀

Ale zabrdam, co? 😀

nelynka
6. máj 2009

nie nenaranajkovana

riana12
6. máj 2009

😀

nelynka
6. máj 2009

nemam co ranajkovat, na nic co je doma nemam chut

riana12
6. máj 2009

A to budes hladovat? 😒

riana12
6. máj 2009

Aspon suchy rozok, krajec chleba. Na nieco si treba spravit chut 😉

nelynka
6. máj 2009

asi hej..stale nam nevratili dane, blazni..
maju na to 30dni, to znamena do 30.4. ich maju poslat z uctu a aj keby to posielali neviem skade, je uz 6.5. a to uz by na ucte museli byt a stale ta je len -47kc co sme mali ku koncu mesiaca 😀

riana12
6. máj 2009

Nely, to tak je, ked maju doanovaci resp. hocijaky urad peniaze vyplatit, tak to ani zasvet od nich nedostat. Ale ked im dlhujes hoci aj 1Sk, tak im to musis ihned zaplatit, pod hrozbou penale a kadecoho insieho 😠 Vecne tak s niekym v rodine "mavali".

nelynka
6. máj 2009

riana lenze oni maju tu smolu, ze pokial ti tie peniaze nevyplatia vcas, platia podla zakona penale...

riana12
6. máj 2009

A aku maju lehotu na definitivne vyplatenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre