Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
15. máj 2009

idem ja do hajan, mam dost na dnes..

tak papa

zuzanockamt
15. máj 2009

idem aj ja ... dobru noc

zuzanockamt
16. máj 2009

Ahojte 🙂
a dnes tu nikoho niet? 😕 😅 ... ci vsetky sa venujete svojim polovickam a oddychujete 😵

nelynka
16. máj 2009

ahoj zuzi,. ja som teraz zavitala od rana, ale idem uz aj off, starky sklada kosacku a ja idem pomalicky pripravit bazen a potom nam pride navsteva,,

riana12
16. máj 2009

Ahojte 🙂

Tak vcera sme s kamaratkou po Blave pobehali, domov som prisla ako skapacinka, co najskor som sa hodila do postele a dneska som sa zobudila pred jedenastou 😀
S mamou sme zbehli na nakupy, potom som robila vonku s kvietkami a teraz som prisla kuknut jeden filmik v TV. Jo a dneska som si este kupila jedny dlhe rifle, jedny 3/4 rifle a 3/4 teplaciky. Vsak som sikulka? 😀

riana12
16. máj 2009

No tu nikoho 😕 Ale isto si uzivate s polovickami vikendik 🙂
Ja som si prave objednala 7 kniziek za cca 40€ 😀

riana12
16. máj 2009

Baby, boli sme na 2. strane 😠

zuzanockamt
16. máj 2009

Ahojte, ja som teraz prisla domov, boli sme u svokrovcov, no riana, ty si teda sikovnica, tolko veci si si nakupila ... a tie knizky si si kde objednala, ved to je dobra cena ... to co su za knizky? 😕

riana12
16. máj 2009

Zuzi 🙂
No tak priznam sa, ze oblecko mi mama zaplatila 😀 (minule som zaplatila namiesto nej nieco ja, takze ona mi to takto vratila).
Knizocky som si kupila cez net z Ikaru, mama je clenka, tak som to vyuzila a nakupila si knizocky. Uz len cakat, kedy mi prijdu 😵 6 kniziek je od Robina Cooka a jedna je od Tucker Malarkeyovej - Vzkriesenie.

zuzanockamt
16. máj 2009

ja sa chystam tiez na nakupy oblecka, ale neviem kedy, hlavne plavky si chcem kupit, ale rozmyslam, ze si asi objednam z netu ... robina cooka nejako extra necitam, ale moze byt a tu spisovatelku nepoznam

riana12
16. máj 2009

Mne sa pacia pribehy z lekarskeho prostredia. Aj na lekarskych filmoch a serialoch ficim 😀
Ja som si plavky kupovala minuly rok, takze sa zatial nechystam. Skor este nejake topanky na leto, mozno aj kabelku. Nepotrebujem to surne, iba ak by padlo nieco super do oka a bolo by to za slusne peniazky.

zuzanockamt
16. máj 2009

tak ja plavky tiez mam, dokonca dvojo, ale jedny su mi velke - spodna cast najmä a tie druhe uz vyzeraju dost opotrebovane

riana12
16. máj 2009

Ja mam teraz troje. Jedny jednodielne a dvoje dvojdielne (az som sa teraz riadne zasmiala, ako som to tu napisala, ale je pravda s tymi poctami). Jedny dvojdielne nenosim, resp. vrch z nich, je mi o kusok vacsi (bohuzial som to uz tak kupila, mensie cislo nemali a ja som velmi nove plavky chcela) takze ak sa da, nenosim ich, snad do nich raz dorastiem 😀 😀

riana12
16. máj 2009

Na dnesok sa lucim. Dobru nocku 🙂

riana12
17. máj 2009

Dobre ranko spachtosom a ostatnym dobry den 😀

zuzanockamt
17. máj 2009

Ahojte 🙂
tak ja cakam na draheho, kym pride domov a nudim sa 😝 ... isiel pomoct nalozit bratovi zvaracku do auta a uz kazdu chvilu by mal prist ... mozno potom pojdeme niekam na obed a este musime ist aj do baumaxu ... len sa mi akosi nic nechce 😅

riana12
17. máj 2009

Ahoj Zuzi 🙂
Ja prave pozeram jeden serial na Jojke. Mala by som sa dnes vrhnut aj do ucenia, vo stvrtok mam skusku 😝.

riana12
17. máj 2009

Idem nateraz prec, niekedy pocas dna by som sa zastavila 🙂

riana12
17. máj 2009

Kde nik, tu nik 😲 😕

Idem sa ja hodit do vane a potom spat. Dobru nocku 🙂

riana12
18. máj 2009

Bre ranko 🙂

Zase nikto? 😕 😕

nelynka
18. máj 2009

ahojte
tak to tu nejako viazne ked sa tu neukazem 😠

riana12
18. máj 2009

Nely, ajoj 🙂 Konencne dakto 🙂

nelynka
18. máj 2009

ahoj riana, aky si mala vikend..
ja trosku mozem bo mm este chrape a ja uz som nejaka naspata ale rozbita z toho sobotneho bowlingu, ani sediet nevladzem 😀

riana12
18. máj 2009

No vikend taky oddychovy, v sobotu som tu vypisala, ze 7 kniziek mam objednanych. Teraz furt cumakujem na nete, ako to vyzera z objednavkou 😀. Som zvedava, kedy ju poslu a kolko kniziek vlastne dojde 😕.
A kto vyhral na bowlingu? Urcite ty, ked vravus, ze ta aj ritusa boli 😀 😀

nelynka
18. máj 2009

nie nie, boli sme 4 a skocila som setky 4kola tretia 😢

riana12
18. máj 2009

Ved byt tretia zo styroch je fajn, neplackaj 😉 Musis trenovat 🙂

nelynka
18. máj 2009

neee, ale som to dlho nehrala a oni chodia hravat castejsie trosku, xixi...

riana12
18. máj 2009

No vidis to, tak ten stvrty chodi pravidelne a aj tak si ho porazila?

nelynka
18. máj 2009

nie, ten stvrty je moj mm 😀 😀 😀

riana12
18. máj 2009

No este lepsie 😀
Niet vacsej radosti, ako vyhrat nad chlapom a naviac, ak ten chlap je tvoj 😀 (aspon to tak plati u mna).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre